folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lise Sorumluluk Sınavları Hakkında

Lise Sorumluluk Sınavları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    Lise E.A bölümünden sorumlu olarak geçtiğim 2 dersim vardı.Üstünden 4 yıl geçmiş.Geçen okula sordurttum sınav zamanını ve bana gelen cevap: gelip tasdiknamesini aldıktan sonra açıköğretime kayıt olup o iki dersi açıköğretimle geçmesi gerektiği oldu.Şimdi ben liseyi bitirmişken 2 ders için açıköğretimin neresinden başlayacağıjm.Diplomam için daha ne kadar bekleyeceğim.Bu kadar zaman geçmişken bizden matematik geometri sorularını çözmemizi mi bekliyorlar yoksa bir yöntemi mi(!) var?

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bana kalırsa sana sıfırdan okuturlar hepsini

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    benımde bi sorum var matematikten 4 dusmustu 5 yapmak ıcın yukseltmeye gırdım dilekceyı verdım gün geldgı zaman gıtmedım sınava gırmedım yanı notum dusermı :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Notun düşmez,aynı kalır.

Fikir değil bilgi istiyorum arkadaşlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1011010 bunu yazdı:
    -----------------------------
    benımde bi sorum var matematikten 4 dusmustu 5 yapmak ıcın yukseltmeye gırdım dilekceyı verdım gün geldgı zaman gıtmedım sınava gırmedım yanı notum dusermı :S

Genelde bu riske girmez kimse ama o zaman senin yaptığını herkes yapardı nasılsa düşmeyecekse herkes bu sınavlara girer ya yükselirse diye şansını dener diye düşünüyorum düşebilir belki inşallah düşmez ama mantıklı düşünsenize herkes senin yaptığını yapar nasılsa bir risk yok diye yükseltemesse sorun yok yükseltirse diploma notuda yükselir bütünleme sınavları dolar taşar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:

düşer bizim okuldak müdür sene sonunda bu konu hakkında açıklama yapmıştı bir sınavı 0 gelir demişti gelmeyenlerin :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Demek bi ben kalmışım Bütünlemeye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

1011010 bunu yazdı:

Hayir kardesim notun düsmez. Arkadasin müdüryardimcisinda bir anormallik var galiba ya da sadece korkutma amacli sinava girmelerini saglama amacli aciklama yapmistir.

Sinava girmedigin sürece notunda bir degisme olmaz. Zaten sinava girdiginde sana sinava girdigine dair belge imzalatmak zorundalar notunda oynama yapabilmeleri icin... 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

1011010 bunu yazdı:

hayır girmeyince notun sumuo eminim merek etme...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

RuzgaR bunu yazdı:
    Lise E.A bölümünden sorumlu olarak geçtiğim 2 dersim vardı.Üstünden 4 yıl geçmiş.Geçen okula sordurttum sınav zamanını ve bana gelen cevap: gelip tasdiknamesini aldıktan sonra açıköğretime kayıt olup o iki dersi açıköğretimle geçmesi gerektiği oldu.Şimdi ben liseyi bitirmişken 2 ders için açıköğretimin neresinden başlayacağıjm.Diplomam için daha ne kadar bekleyeceğim.Bu kadar zaman geçmişken bizden matematik geometri sorularını çözmemizi mi bekliyorlar yoksa bir yöntemi mi(!) var?

hacim ii de eylülde yapılan sorumluluk sınavlarına girip geçmen lazım die biliorum hemen tatstiknameni veremezler...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    Proxykaspersky bunu yazdı:

RuzgaR bunu yazdı:

hacim ii de eylülde yapılan sorumluluk sınavlarına girip geçmen lazım die biliorum hemen tatstiknameni veremezler...

ustunden 4-5 yıl gecmis ama,normal olarak sınava almıyorlar bildigim acıkogretım faslan dediler.

Toplam Hit: 2701 Toplam Mesaj: 14