folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lise Sorumluluk Sınavları Hakkında

Lise Sorumluluk Sınavları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Lise E.A bölümünden sorumlu olarak geçtiğim 2 dersim vardı.Üstünden 4 yıl geçmiş.Geçen okula sordurttum sınav zamanını ve bana gelen cevap: gelip tasdiknamesini aldıktan sonra açıköğretime kayıt olup o iki dersi açıköğretimle geçmesi gerektiği oldu.Şimdi ben liseyi bitirmişken 2 ders için açıköğretimin neresinden başlayacağıjm.Diplomam için daha ne kadar bekleyeceğim.Bu kadar zaman geçmişken bizden matematik geometri sorularını çözmemizi mi bekliyorlar yoksa bir yöntemi mi(!) var?

acikogretime kayip olucaksin, bolumun ne bilmiyorum meslek lisesi ise ve veremedigin dersler meslek dersi ise yuz yuze derslere yine okula gidiceksin, ama mat vs ise sorumlu oldugun dersleri acikogretimden vericeksin ve kredini hesaplayacaklar tasdiknameni verdiginde, belirli krediye ulasinca ve sorumlu dersleri verince diplomani acik lise diplomasi olarak alicaksin.. 

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı:

RuzgaR bunu yazdı:
    Lise E.A bölümünden sorumlu olarak geçtiğim 2 dersim vardı.Üstünden 4 yıl geçmiş.Geçen okula sordurttum sınav zamanını ve bana gelen cevap: gelip tasdiknamesini aldıktan sonra açıköğretime kayıt olup o iki dersi açıköğretimle geçmesi gerektiği oldu.Şimdi ben liseyi bitirmişken 2 ders için açıköğretimin neresinden başlayacağıjm.Diplomam için daha ne kadar bekleyeceğim.Bu kadar zaman geçmişken bizden matematik geometri sorularını çözmemizi mi bekliyorlar yoksa bir yöntemi mi(!) var?

acikogretime kayip olucaksin, bolumun ne bilmiyorum meslek lisesi ise ve veremedigin dersler meslek dersi ise yuz yuze derslere yine okula gidiceksin, ama mat vs ise sorumlu oldugun dersleri acikogretimden vericeksin ve kredini hesaplayacaklar tasdiknameni verdiginde, belirli krediye ulasinca ve sorumlu dersleri verince diplomani acik lise diplomasi olarak alicaksin.. 

One açıköğretim diploması.Normal lise diploması ne oldu 4 sene düz lise okudum.1 dersi veremedim diye 4 yılımı mı yakıyorlar napıyorlar.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    halk eğitim merkezine git onlar sana güzelce anlatır :)
Toplam Hit: 2706 Toplam Mesaj: 14