folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Liselerin Hedefinde Cemaatin Olması Ne Anlama Geliyor"

"Liselerin Hedefinde Cemaatin Olması Ne Anlama Geliyor"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Evet hoca bildiğiniz gibi bende sınava girdim. Bende ter döktüm emek harcadım iyide geçti sınavım. Matematik zordu yaptım ama kimileri 1-2 gün önceden aldığı şifreler ile çatur çutur çözmüş zamanı fazla fazla arttırmış. Hayal bile edemiyorum ucu ucuna bitirdim tamamladım sınavı kimileri çat çat yaptı şimdi rahatlar.

Allahtan şimdi LYS var rahatım hazırlanıyorum şurda Trigonometri Limit Türev İntegral Adam gibi halledip Fen konularınıda bitirdim mi alnımın akıyla bitiricem sınavı.... İnş.

Güzel bir yazı buldum. Dün tv ye bakınca harbiden artık farkındalığımız arttığını gördüm. Bu farkındalık Liselere kadar indi ve bu iyi birşey ülkemiz için.

Kimse yeter ÖSYM konuları demesin. Aramızdaki çoğunluk 40 yaşında 30 yaşında değil. Hepimiz sınava giriyoruz burada. Gereksizlik yapmyalım.

LİSELİLERİN HEDEFİNDE CEMAATİN OLMASI NE ANLAMA GELİYOR

LİSELİLERİN%20HEDEFİNDE%20CEMAATİN%20OLMASI%20NE%20ANLAMA%20GELİYOR

İstanbul İstiklal Caddesi kaynıyor.

Edirne, Bursa, Adana, Hatay ayakta...

Sivas, Düzce, Denizli, İzmir, Antalya susmuyor...

Türkiye'nin her yanında ilk kez liseli gençler sokağa çıkıyor. Slogan atıyor. Pankart taşıyor. YGS giriş sınavı belgelerini yırtıyor, yakıyor.

Bu eylemlerden çıkarılacak çok ders var. Ne yazık ki medya bu protestoları görmüyor, görmek istemiyor. İktidardan korkuyor.

Ve...

Bu liseli eylemlerin gözden kaçırılmamaması, analiz edilmesi gereken bir durum var. Liseliler şifreden cemaati sorumlu tutuyor. Sloganlar cemaat aleyhine. Pankartlarda cemaat var.

Bu ne demektir?

Bu artık Türkiye'de bir gerçeğin ortaya çıktığını gösteriyor. Cemaatin oyunu bozulmuştur.Halk cemaatin ne olduğunu, amacına ulaşmak için ne gibi tertiplere başvurduğunu artık farkına varmıştır.

Bu durumu ortaya çıkaran yayın organlarından biri de Odatv'dir.

Bu nedenle yedi arkadaşımız cezaevindedir...

Liseliler göstermiştir ki, cemaatin oyunu tutmayacaktır.

Alıntı. odatv

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Daha dün coğrafya hocamla tartıştım bu yüzden yok hocu bunların beyni yıkanmış bunu bilir bunu söylerim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

vazgeçtim gene tartışma çıkar

edit:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

coLin bunu yazdı:
    -----------------------------

vazgeçtim gene tartışma çıkar

edit:

Rica ederim kardeş ben küfürleşmedikçe tartışmaya açığım. Konu saçmazsa ne ala.

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Cemaatin adam kayırdığı doğrudur, cemaatin maksadını aştığı doğrudur. Fakat cemaat dışı insanlarda abartı bir paranoyaklık var gibi.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Cemaatçiliğin diğer adı abi ayağı. Lise düzeyinde öğrenciler abiler adı verilen evlerde kalırlar ve ders çalışılması yerine 2 saat yok efendim onun kitabı yok efendim bunun kitabı diye okuma yaparlar. Ondan sonra saat olur 10 hadi ders çalış. Olay bu. :) Yani bildiğim olay. Cemaate karşı mıyım derseniz ben bu olaya karşıyım. Diğer türlü öğrenciler namazında niyazında oluyorlar hoş olur telef olmuyorlar en azından. Diğer türlü safsatalar ise işte dediğim gibi safsata ben kaç şehirde gördüm bu evleri ama o denilenlerden görmedim.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

aşağıdaki yazıyı koyu yazdığın yerler için yazıyorum

şifreyi bilenler çatur çutur yaptı diyosun soru kitapçıklarını yayınladılar hiç girip baktın mı tutan şifre var mı?

adamları birilerini kayırma niyeti varsa bunu kitapçıklarla oynayarak deil optik kağıtla oynayarrak yapar sonuçta optik kağıtlar bu adamlara gelmiyo mu?çeker kayırmak istediği adamın kağıdını çatur çutur düzeltir.

bende sınava girdim benimde istediğim gibi geçmedi iptal olmasını ben herkesten çok isterim ama neden iptal olsunki şifre yok bişey yok yapanın suçu ne iptal olması durumunda

anlatmak istediğim şu artık düz lise mantığı ayağını bırakın olaylara derinlemesine bakın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Cemaat olayını bilmem de üniversiteli abilelerinin ellerine tutuşturdukları pankartlarla her yöne eylem yapabilen ergen topluluğu sadece. Siyaset liselilere kaldıysa ortaokulları da yetiştirmeye başlasınlar o zaman. Siyaset boktan iştir ve liselileri sadece gürültü kalabalığı olsun diye çağırırlar. Bu durum sınav sistemlerine bile bulaştı, artık her sınav sonrası biri çıkar kopya der, doğru yanlış ayırt edilmeden karambol olur meydan...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

iqsuz bunu yazdı:

aşağıdaki yazıyı koyu yazdığın yerler için yazıyorum

şifreyi bilenler çatur çutur yaptı diyosun soru kitapçıklarını yayınladılar hiç girip baktın mı tutan şifre var mı?

adamları birilerini kayırma niyeti varsa bunu kitapçıklarla oynayarak deil optik kağıtla oynayarrak yapar sonuçta optik kağıtlar bu adamlara gelmiyo mu?çeker kayırmak istediği adamın kağıdını çatur çutur düzeltir.

bende sınava girdim benimde istediğim gibi geçmedi iptal olmasını ben herkesten çok isterim ama neden iptal olsunki şifre yok bişey yok yapanın suçu ne iptal olması durumunda

anlatmak istediğim şu artık düz lise mantığı ayağını bırakın olaylara derinlemesine bakın

Şakamısın la sen :) İstediğin kitapçığı getir yöntemle çözülüyor 33 soru çözülüyor. Sen yöntem sana söylensede çözemeyenelrdensin heralde kardeş :S

AYrıca tutan bir alogaritma zaten olmak zorunda yoksa kiştapçıkları nasıl okuyacak optik. Burada konu algoritma değil algoritmanın sızmış olmasıdır...

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

Cemaat olayını bilmem de üniversiteli abilelerinin ellerine tutuşturdukları pankartlarla her yöne eylem yapabilen ergen topluluğu sadece. Siyaset liselilere kaldıysa ortaokulları da yetiştirmeye başlasınlar o zaman. Siyaset boktan iştir ve liselileri sadece gürültü kalabalığı olsun diye çağırırlar. Hatta sınav sistemlerine bile bulaştı, artık her sınav sonrası biri çıkar kopya der, doğru yanlış ayırt edilmeden karambol olur meydan...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaKBeNaDaM
    RaKBeNaDaM's avatar
    Erkek

Farklı bir konuya dikkat çekmek istiyorum. 2-3 defa gösteri yapıldığında istiklalde denk geldim. Kaynama durumu yok toplasan 50 kişi yoklar. 1 saat sonra dağılıyorlar.

Hiç bir şey olmayacak, abartmaya gerek yok.

Mutlu bir yüz takın...
Toplam Hit: 6040 Toplam Mesaj: 53