folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Liselerin Hedefinde Cemaatin Olması Ne Anlama Geliyor"

"Liselerin Hedefinde Cemaatin Olması Ne Anlama Geliyor"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

iqsuz bunu yazdı:

aşağıdaki yazıyı koyu yazdığın yerler için yazıyorum

şifreyi bilenler çatur çutur yaptı diyosun soru kitapçıklarını yayınladılar hiç girip baktın mı tutan şifre var mı?

adamları birilerini kayırma niyeti varsa bunu kitapçıklarla oynayarak deil optik kağıtla oynayarrak yapar sonuçta optik kağıtlar bu adamlara gelmiyo mu?çeker kayırmak istediği adamın kağıdını çatur çutur düzeltir.

bende sınava girdim benimde istediğim gibi geçmedi iptal olmasını ben herkesten çok isterim ama neden iptal olsunki şifre yok bişey yok yapanın suçu ne iptal olması durumunda

anlatmak istediğim şu artık düz lise mantığı ayağını bırakın olaylara derinlemesine bakın

Şakamısın la sen :) İstediğin kitapçığı getir yöntemle çözülüyor 33 soru çözülüyor. Sen yöntem sana söylensede çözemeyenelrdensin heralde kardeş :S

tamam bana osym'nin sitesinden indirdiğin herhangi bir adayın kitapçığını, fakat kendi indirdiğin kitapçıklardan bi tanesini bana atsana bakıyım bende eğer 33 tane mat sorusu çözersem kendime salak damgasını kendim vurucam

yada kitapçığın numarasınıda verebilirsin

kaldıkı eğer varsa boyle bi kitapcık ki yok bu adam matematikten en az 33 net yaptımı bakmak lazım

bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

bunların yaptığına dair kanıt nedir hocam bulamadım ben.

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

iqsuz bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

iqsuz bunu yazdı:

aşağıdaki yazıyı koyu yazdığın yerler için yazıyorum

şifreyi bilenler çatur çutur yaptı diyosun soru kitapçıklarını yayınladılar hiç girip baktın mı tutan şifre var mı?

adamları birilerini kayırma niyeti varsa bunu kitapçıklarla oynayarak deil optik kağıtla oynayarrak yapar sonuçta optik kağıtlar bu adamlara gelmiyo mu?çeker kayırmak istediği adamın kağıdını çatur çutur düzeltir.

bende sınava girdim benimde istediğim gibi geçmedi iptal olmasını ben herkesten çok isterim ama neden iptal olsunki şifre yok bişey yok yapanın suçu ne iptal olması durumunda

anlatmak istediğim şu artık düz lise mantığı ayağını bırakın olaylara derinlemesine bakın

Şakamısın la sen :) İstediğin kitapçığı getir yöntemle çözülüyor 33 soru çözülüyor. Sen yöntem sana söylensede çözemeyenelrdensin heralde kardeş :S

tamam bana osym'nin sitesinden indirdiğin herhangi bir adayın kitapçığını, fakat kendi indirdiğin kitapçıklardan bi tanesini bana atsana bakıyım bende eğer 33 tane mat sorusu çözersem kendime salak damgasını kendim vurucam

yada kitapçığın numarasınıda verebilirsin

kaldıkı eğer varsa boyle bi kitapcık ki yok bu adam matematikten en az 33 net yaptımı bakmak lazım

bekliyorum

Canım kardeşim git kitapçık sitesine oradan herhangi bir tanesini indir. Arından Faruk GÖLOĞLU nun bilimsel makalesini indir ve oku yöntemi gör. Bu adam irlandada Kriptoloji uzmanı ve oradan taa buraya bu konu hakkında makale yazıp göndermiş.

Benim sana birşey göndermeme gerek yok makaleyi ve yazanı söyledim. Herhangi bir kitapçık seç ve uygulu matematikteki 27 soruyu çözüyor.

BURADA KONU ŞİFRELİ SORULAR DEĞİL ŞİFRE OLMASA ZATEN O OPTİKLER NASIL OKUNACAK ? ELLE OKUYACAK DEĞİLLER ANAHTARDAN. ŞİFRE OLMAK ZORUNDA.

BURADA OLAY ŞİFRENİN SIZMIŞ OLMASI.

DEDİĞİMİ OKU UYGULA ŞAŞIRACAN. HAKKININ YENMESİNE NİYE HİÇ TEP VERMİYONUZ..

BUARADA 33 değil 27 olca kusura bakmayınız efenim.

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek

ösym başkanı şifreyi kabul ediyor zaman gibi akp'ye çalışanlar şifreyi algoritma olarak geçirmişler okurlar bazı şeyleri algılayamasın diye. ösym başkanı diyor ki şifre var sehven ama kopya yok ulan gavat sınavdan önce mod medyan google'da en çok aranan kelimelerden bir tanesi daha ne bekliyorsunuz tipik akpliler de "bah şifreyi kabul ediyorlar ama kopya yokmuşş bu şifreden faydalanmamış" senin o zekanın...

Selam ve dua ile(f)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

abartmayın bu kadar ya . provake etmeye gerek yok . gorende sokaklar sular seller gıbı ınsan kaynıyor sanacak .

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bazı arkadaşlar inantla şifre yok şifreyok demeye getiriyor neyi niye savunuyor anlamış değilim halen. Şifre var arkadaşlar şifre olmak zorunda 2 milyon kitapçıkın sonuçları nasıl okunacak bilgisayar soruları şıkları bir algoritmaya göre düzenlenmezse?

Şifre yok demeye getirirp salak durumuna düşmeyin cahil cahil konuşmayın olay şifrenin olup olmaması değil olay şifrenin sızmış olması........

Bu hoca 2. sefer çıkmış ve anlatmış olayı yine

http://www.youtube.com/watch?v=m9M0ZdaPU5Y&feature=player_embedded

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Nası şifre olmak zorunda arkdaşlar.. 1.5 milyon kitapçık oluşturan kavat 1.5 milyon cevap anahtarı oluşturamıyor mu?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

çok şükür saçmalıklar bulaşmadan sınavlara girdim ve üniversitedeyim. bu sene sınava girenlere ve sonra gireceklere çok üzülüyorum, artık üniversiteye girmek için soruların bir kısmı bile değil büyük bir kısmını çözebilmek bile yetmeyecek, senin benim gibi çalışıp bir şeyler yapmaya çalışanlar yanıtları bilen sığırlar tarafından ezilecek, çok süper.. umarım istediğin yere girersin ve yanıtları öğrenerek seninle aynı bölüme giden mallar üniversitede can çekişirken sen zamanında mezun olur düzgün bir iş sahibi olursun.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Yaptıkları sistem şu.

Şıklar rastgele dağıtılmıyor. Belirli bir algoritmaya göre şıklar düzenleniyor sorularda böyle. Böylece her kitapçığın numarasına göre bilgisayar şık sırasını bildiğinden numarayı algılar algılamaz optik formu okuyabiliyor. aday sayısı kadar cevap anahtarı yok yani. şık dizilimini saklayan şey kitapçık numarası.

Dışarı sızanda işte bu şıkların dağılma sırası. Her kitapçıkta şıklar z 5 medyan lı şifreli.

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:

Cemaatçiliğin diğer adı abi ayağı. Lise düzeyinde öğrenciler abiler adı verilen evlerde kalırlar ve ders çalışılması yerine 2 saat yok efendim onun kitabı yok efendim bunun kitabı diye okuma yaparlar. Ondan sonra saat olur 10 hadi ders çalış. Olay bu. :) Yani bildiğim olay. Cemaate karşı mıyım derseniz ben bu olaya karşıyım. Diğer türlü öğrenciler namazında niyazında oluyorlar hoş olur telef olmuyorlar en azından. Diğer türlü safsatalar ise işte dediğim gibi safsata ben kaç şehirde gördüm bu evleri ama o denilenlerden görmedim.

Senin gittiğin abi evi boktan bi yermiş , ben yıllar öncesini hatırlarımda  kampa alırlardı günde 8 saat etüd yapardık. "Abi yeter " diye yalvarırdı millet , ben aşırı disiplinsiz olduğum için şutlandım ama kalıp çalışanlar benden çok iyi yerler kazandılar.  Hiç unutmam abinin biri soru çözmedik diye ağlamıştı , kendine kızıp kahroldu adam. O kadar sıcak ortam var ki , matematik sorunun mu var tak telefon açılır matematikçi abi gelir , canınız mı sıkıldı tak ps2 gelir maç yaparsın , ama hayvan gibi çalışırsın , 5 vakit namazını kılarsın .

İyi yer kazandın , "hadi eyvallah benim işim sizle bitti " dersende yapabilecekleri en kötü şey "Yolun açık olsun" demek bu kadar. Öyle bir anlatıyorlar ki amk talibandan beter .

Bunların hakettiği radikal islamcı bir örgütlenme. Dağa çıksın müslümanlar şeriat için savaşsın , canlı bomba olsun , hoşlarına gidecek heralde. Böyle güler yüzlü efendi insanları bulmuşlar , daha da yok sızıyor devleti yıkmak istiyor diye saldırıyorlar.

Devlet kurumlarında iyi yerlere gelmelerinin tek nedeni Türkiye nin en iyi dersanecilik , eğitim , çalışma ve disiplin ağına sahip olmaları. Bu heriflerin dersanesine 1 verirsin 10 hizmet alırsın. Hangi dersanenin hocası öğrencisini evine çağırıp eleriyle çiğ köfte yedirir :). Allah rızası için , millete faydalı çalışkan nesil yetişsin diye 3 5 kuruşa kendini parçalıyor bu adamlar. Yaptıkları dışardan bakan için öğretmenlik değil kölelik.

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Böyle bir güç ancak çalışma ve sabırla sağlanır. Onyıllar boyu Türkiye de asimile edilmeye çalışılan , materyalist eğitim sitemleriyle zihnine tecavüz edilen , müslümanların , gençlerin sabrıyla yüce Türk islam değerlerini birleştirirsen karşına böyle mükemmel bir yapılanma çıkar.

Bu tip kapalı bir sistem hem kendini finanse eder hem de  sağladığı güçlü para döngüsüyle  yatırım da yapar. Şüphesiz finans kaynakları istenilse bile tespit edilemeyecek kadar küçük boyutlardadır. Esnafın , emekli ninelerin , mahallelerde ev hanımı diye kenarı itilmişlerin o ufacık yardımları zamanla böyle devasa bir sisteme dönüşür.

Üstelik o kadar güçlü bir çember oluşur ki , insanlar hiç çekinmeden tanımadığı bir afrikalının eğitimi için  burs verebilir.

Ülkeden ülkeye manyak gibi dolaşıp okul açmaya çalışmak , yüzlerce dersane , onlarca üniversite açmak en somut örnekleri. İşin garibi bütün bunlar yapılırken , müslüman olmayanlarla , chp tipi müslüman olanlarla kardeşlik içinde yaşayabilirler. Kalabalık bi apartmanda mı yaşıyorsun , apartmanın en uyumlu geçim ehli kişileri eğer yahudi değilse kesin hizmet haraketi mensubudur. Başka bir ifadeyle cemaatçidir.

Kendi içinde böyle başarıyla istikrarla işleyen bir sistemden korkmak yerine ,  Türkiye ye kattıklarına bakmak daha akılcı olur. Bu çember Türkiye odaklı olarak sürekli genişliyor , bu genişlemeden en çok karlı çıkacak olan Türkiye dir , sevsekte sevmesekte artık Her Türk cemaatçi doğar :).

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
Toplam Hit: 6062 Toplam Mesaj: 53