folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Log Tutmayan,Port Sorunu Olmayan Vpn

Log Tutmayan,Port Sorunu Olmayan Vpn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------

c0der bunu yazdı:

google da:

vpns that don't keep logs

yazarsan kendine uygun bi servis bulursun

vpntunnel.se ye takılıp kalma 

vardırda tecrübe ile sabit değildir hocam.

Ben tbt müridlerinden illaki rat,botnet için kullanmış olan vardır diye düşünüyorum port sorunu çıkarmayan hızlı bir vpn arıyorum.

https://torrentfreak.com/which-vpn-providers-really-take-anonymity-seriously-111007/ 

bazıları 5 gün bazısı 7 gün tutuyoruz yazmış, bazısı hiçbirşeyi loglamıyoruz, no logs yazmış

don't keep olanlara bak hepsini tek tek okumadım, ama bunlardan daha iyisi yoktur heralde hackerların kullandığı servisler sanırım

türklerden kaç kişi satın alıyordur ki bu hizmeti nereden bilecekler hocam seç birini devam et... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

c0der bunu yazdı:

google da:

vpns that don't keep logs

yazarsan kendine uygun bi servis bulursun

vpntunnel.se ye takılıp kalma 

vardırda tecrübe ile sabit değildir hocam.

Ben tbt müridlerinden illaki rat,botnet için kullanmış olan vardır diye düşünüyorum port sorunu çıkarmayan hızlı bir vpn arıyorum.

https://torrentfreak.com/which-vpn-providers-really-take-anonymity-seriously-111007/ 

bazıları 5 gün bazısı 7 gün tutuyoruz yazmış, bazısı hiçbirşeyi loglamıyoruz, no logs yazmış

don't keep olanlara bak hepsini tek tek okumadım, ama bunlardan daha iyisi yoktur heralde hackerların kullandığı servisler sanırım

türklerden kaç kişi satın alıyordur ki bu hizmeti nereden bilecekler hocam seç birini devam et... 

Öncelikle yorumun için teşekkürler hocam.

Ancak paypalım yok ve bir arkadaşa aldıracağım. O aldırdığımdada port sıkıntısı çıkarsa boşuna almış olurum ondan dolayı sorma ihtiyacı hissettim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

http://bshades.eu/vpn/

Blackshades RAT yapımcısının ücretli sunduğu vpn hizmetidir. Bir trojan satıcısından bu hizmeti almak "log tutma, port kullanma" gibi şüpheleri ortadan kaldırır öyle değilmi :)

Üstelik:

- 1 Month: 5$
    - 3 Months: 13.50$ (Save 10%)
    - 1 Year: 50$ (Save 17%)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Limitless bunu yazdı:

http://bshades.eu/vpn/

Blackshades RAT yapımcısının ücretli sunduğu vpn hizmetidir. Bir trojan satıcısından bu hizmeti almak "log tutma, port kullanma" gibi şüpheleri ortadan kaldırır öyle değilmi :)

Üstelik:

- 1 Month: 5$
    - 3 Months: 13.50$ (Save 10%)
    - 1 Year: 50$ (Save 17%)

Tam bir blackshades fanıyım resmen :D her rat konusunda blackshades derim ancak bu hizmetinden habersizdim.

Kendisi bir analiz programı yapmıştı. virüstotal gibi,scan4you gibiydi.

Ve herkes bunu bir rat yapımcısı yaptıysa crypterları antivirüs firmalarına yollamaz diye düşündü :D

Ama adam tutup hepsini rapor etmiş. herkesin crypterı yakalandı. Yani adamın yaptığı şeyler harbi sağlam oluyo ama adama güvenemiyorum :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Log tutmaz. Hızlı ve güzeldir. Switzerland - Sweden lokasyonu var. Default, Sweeden. 

https://www.privatvpn.se/en/ 7,5 USD

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Daniel-Koo bunu yazdı:

Log tutmaz. Hızlı ve güzeldir. Switzerland - Sweden lokasyonu var. Default, Sweeden. 

https://www.privatvpn.se/en/ 7,5 USD

No closed ports (this means that the router / firewall that is not locally on your computer will not be protected. Consider what you’re sharing)

demişler ratta sıkıntı çıkarmayacak galiba.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

s4u üzerinden tarama yaptırıyordu, s4u nunda yeni olduğu zamanlar, programı baya bi yayılınca durum s4u ekibi tarafından anlaşılıp gönderilen dosyalar rapor edildi. Nerden mi biliyon dersin; çünkü zamanında bende s4u tabanlı bir tarama programı kodlamıştım ve aynı durum benimde başıma geldi projeyi iptal etmek zorunda kaldim :D

Söylentinin kendisini çekemeyenler tarafından ortaya atılmış bir iftira olduğunu düşünüyorum ben. Tabi yinede böyle bir söylentinin dolaşması bile güven kırıcı bir durum ama benim görüşüm VPN konusunda güvenilir olduğudur.

Konu dışı: Bildiğin güzel online tarama sitesi varmı hoca :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Limitless bunu yazdı:

s4u üzerinden tarama yaptırıyordu, s4u nunda yeni olduğu zamanlar, programı baya bi yayılınca durum s4u ekibi tarafından anlaşılıp gönderilen dosyalar rapor edildi. Nerden mi biliyon dersin; çünkü zamanında bende s4u tabanlı bir tarama programı kodlamıştım ve aynı durum benimde başıma geldi projeyi iptal etmek zorunda kaldim :D

Söylentinin kendisini çekemeyenler tarafından ortaya atılmış bir iftira olduğunu düşünüyorum ben. Tabi yinede böyle bir söylentinin dolaşması bile güven kırıcı bir durum ama benim görüşüm VPN konusunda güvenilir olduğudur.

Chk4me.com kullanıyorum şuan. rapor etmiyor sanırsam bi sıkıntıyla karşılaşmadım.

Her üyeliğe 150 tarama hakkı veriyor 150 tanesi bitince yeni maille üye oluyorum zaten maile onaylama kodu yollamıyor rastgele mail yazıyorum ancak giriş yaparken mail soracağından maili kaydedersin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

Limitless bunu yazdı:

haa şimdi hatırladım senin nick gioydu.

Hala gio crypter fudlanıp paylaşılıyo ne cryptermış be :D

Chk4me.com kullanıyorum şuan. rapor etmiyor sanırsam bi sıkıntıyla karşılaşmadım.

Her üyeliğe 150 tarama hakkı veriyor 150 tanesi bitince yeni maille üye oluyorum zaten maile onaylama kodu yollamıyor rastgele mail yazıyorum ancak giriş yaparken mail soracağından maili kaydedersin.

Aynen bende chk4me kullanıyordum az önceye kadar :) kapandı gene chk4me iyi güzelde 24 saatte 7 saat anca acık yakalayabiliyoruz :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

İngilizcem iyi olmadığından o save görünce manasını çözemedim.

Ya 2-3 $ kazanmışım kaybetmişim sorun o değil benim için.

Stabil olsun. Hız tamam 8 megabit internetim var 8 olarak kalmayacak ama 3ün altınada düşmesin o kadarda yavaş istemiyorum.

Port,trojan konusunda sıkıntı çıkarmasın log tutmasın istediğim bu. 

save indirim demek

8mb internetin var 8inide kullanırsın

çogu vpn sağlayacısında all connection hizmet verdikleri için için bütün portlarını kullanırsın zaten only 80 port fln yazmadıkça bir engelleme yoktur

onun dısında offshore sunucuları araştır "chips" bilgi verir sana bu konuda

eğer log tutmayan vpn diyorsan socks5 proxyler üzerinden vpnlere bağlanmanı tavsiye ederim, yavaşlayabilir biraz ama güvende olursun

"
Toplam Hit: 14400 Toplam Mesaj: 28