folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Hon Dota Ve Dota 2

Lol Hon Dota Ve Dota 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

şimdi lol'u indirip oynadım.

hon'la lol karşılaştırılamaz bile bana göre.. hon çok daha iyi durumda.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pessimist bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi lol'u indirip oynadım.

hon'la lol karşılaştırılamaz bile bana göre.. hon çok daha iyi durumda.

Görüntü olarak çok iyi bir şey beklemeyin zaten.Alışıyorsunuz 1 süre sonra ve bence oyunun dota ve hon'dan çok farklılıkları var.Panxer eklemiş beni, akşama atarız uygunsan :)

Asla Asla Deme. . .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben sahsen last hit ve deny olmadan bir oyuncunun lane'de nasil ustunluk kuracagini anlamiyorum. Ve varsa soyle saglam kompetatif bir oyunun replay linkini verir misiniz, yorumlu da olur yorumsuz da olur. Cidden merak ediyorum, cunku uzun zamandir LoL'u gormedim, dediginiz kadar degismis mi?

HoN oynayin abi, hack derdi yok. Ya ben artik kac yildir oynadigimi billmiyorum eurobattle'da ilk oynamaya basladigimda waxxi yoktu(Evet battle.net'te hic oynamadim heaha) lakin omrumde bir kere map hack acmadim. Map hack acip oynamaktan ne zevk aliyorlar anlamiyorum amk.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

Ben sahsen last hit ve deny olmadan bir oyuncunun lane'de nasil ustunluk kuracagini anlamiyorum. Ve varsa soyle saglam kompetatif bir oyunun replay linkini verir misiniz, yorumlu da olur yorumsuz da olur. Cidden merak ediyorum, cunku uzun zamandir LoL'u gormedim, dediginiz kadar degismis mi?

HoN oynayin abi, hack derdi yok. Ya ben artik kac yildir oynadigimi billmiyorum eurobattle'da ilk oynamaya basladigimda waxxi yoktu(Evet battle.net'te hic oynamadim heaha) lakin omrumde bir kere map hack acmadim. Map hack acip oynamaktan ne zevk aliyorlar anlamiyorum amk.

bende aynı şekil wepla açılmamışken eurobattle da takılıyordum lisedeydim, üniversiteyi bitirdim hâla dota oynuyorum, bunca senelik oyuncuyum last hit olayına acayip gıcıgım, herkez yapar ben yapmam buna ragmen; karsı takım da mh kullanan yoksa kaybettiğim oyun sayısı 3-5 tir. geçen sene hon da oynadım, cidden güzel, lol hakkında hiçbir bilgim yok, dota 2 merak la bekliyorum.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

hon accountum var daha girip oynamak nasip olmadı :) akşam evden kasayım az :)

İpimle kuşağım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:
    KrypT bunu yazdı:

bende aynı şekil wepla açılmamışken eurobattle da takılıyordum lisedeydim, üniversiteyi bitirdim hâla dota oynuyorum, bunca senelik oyuncuyum last hit olayına acayip gıcıgım, herkez yapar ben yapmam buna ragmen; karsı takım da mh kullanan yoksa kaybettiğim oyun sayısı 3-5 tir. geçen sene hon da oynadım, cidden güzel, lol hakkında hiçbir bilgim yok, dota 2 merak la bekliyorum.

Lasthit kotu bir sey degilki, niye giciksin? Lasthit Dota'da en onemli micro'dur. Bir kere takimda herkes lasthit yapmamali, creep kasmasi gereken iki heroyu, mesela 2 hard carry'i ayni lane'e koyarsan omru billah kasamazlar. Ornek olarak hard carry-babysitter lane'inde babysitter creep kesmez asla, sadece denylara bakar. Takimdaki gorevini bilmeyen denyolarin creep abanmasi yuzunden de bok oluyor oyunlar. Ayrica last hit kasmazsan karsinda da disli bir rakip varsa bir tane creep kesemezsin deny'dan, para kasamazsin, ustune de level farki yersin.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

VisualBoy bunu yazdı:
    KrypT bunu yazdı:

karşımda last hit ve deny i serbest bırakan bi adama karşı oyun kaybetmedim sen "newbie" lerle takılıyo olabilirsin o da ayrı bi ayrıntı fakat mh ya da leave olayının yaşanmasını istemiyosan oyununda "tanıdık oyun" eu'da takılanlar iyi bilir dışında oyuna girmicen bu kadar basit.Tabi onda da eski bi player olman ve bunun getirisi bi tanınmışlığın olması gerekiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ha sunu da ekleyeyim lasthit yapmiyorsan demekki auto-attack yapiyorsun ki baslica lane kaybetme sebebidir. Cunku auto-attack ile lane'i pushlarsin, bu da gank yeme olasiligini arttirir ya da aksiyonda kacma sansini azaltir. Kuleler onemli seyler abi. Dota da tp'nin fortification bastigi donemlerdeki klan maclarini hatirlarsaniz, sirf kule gitmesin diye herkes kuleye tp basarip iptal ederdi sirayla invul olsun diye heahahah.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Ha sunu da ekleyeyim lasthit yapmiyorsan demekki auto-attack yapiyorsun ki baslica lane kaybetme sebebidir. Cunku auto-attack ile lane'i pushlarsin, bu da gank yeme olasiligini arttirir ya da aksiyonda kacma sansini azaltir. Kuleler onemli seyler abi. Dota da tp'nin fortification bastigi donemlerdeki klan maclarini hatirlarsaniz, sirf kule gitmesin diye herkes kuleye tp basarip iptal ederdi sirayla invul olsun diye heahahah.

hocam lasthit çok önemlidir dediklerinde haklısın ve hepsi lol içinde geçerli.Artı olarak bir lane da last hit le birlikte,spels(2adetseçiliyor oyun başlangıcında),ve summoner runeları çok önemlilik gösteriyor.Tabi yine herşey kullanıcıda ve takım oyununda bitiyor.

Neyse hon'da iyidir lol'da zevkler farklı olabiliyor tabiki.

" ' "
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam LoLdaki oyuncularda cok ezikmiş :D

Vladimiri aldım cok fena hero :p

Ama dota kadar oynama istegi vermiyor. Bir oyun oynayınca 2.sine girmek istemiyor insan.

Ama action bol oluyor. Hele 4 kişi arasına girip 4'ünüde indirdiginde cok fena oluyor :p

Benim nickte Purov

3 mü 4 level mi neyim.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 7272 Toplam Mesaj: 52