folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Londradaki Ufo Görüntüleri 24 Haziran 2011

Londradaki Ufo Görüntüleri 24 Haziran 2011

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:
    -----------------------------

elin gavuru yapmış demiyecez elin uzaylısı yapmış a.g türkiyede neden gözükmüyor bu ufo

Aynen hacı gene amerikeyı mı buluyo bu adamlar :S

Bu arada şu oyun kartları meselesi ilgincime gitti. Yakında çok büyük kaos çıkacak gibi bir mesaj veriyor.

Fakat şunu bilmenizi isterim tek plan yapan onlar değil, en iyi ve kapsamlı plan yapan onlar değil...

X  R  E  L  a  X

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Ya harbiden ha şöyle okkalı konmuş, içinden görüntüleri olan, muhabbet ederken bi kayıt yok haa... Yok hep görüldü deniyor nokta kadar bişey var ortada, çoğuda ışık oyunu düzmece falan, yok başka...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

ufoyla oyun oynamayacaklar. ufolarmış gibi oyun oynayacaklar. senin ufo sandığın o objelerin %90ı insan yapımı (insanlardan gizli geliştirilmiş ileri teknoloji kullanıllıarak elde edilmiş siyonis-mason-illuminati araçları). nasanın BLUE BEAM projesini araştır anlarsın. ama öncesinde nonus ordo seclorum (yeni seküler dünya düzeni) un ne olduğunu bilmen gerekir. şöyle söyliyeyim sana "BİLMEDİĞİN ÇOK ŞEY VAR" kardeşim. ama bu hiçbir zaman bilmeyeceğin anlamına qelmez. eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan gelenler belgeselini izlemen gerekir ve diğerlerini. www.gelenlerr.blogspot.com sayfası benim kişisel blog sayfam. buradan insanlara ulaştırmaya çalışıyorum izletmeye çalışıyıroum gerçekleri görmeleri için. istersen izlemye başla bence...

bilmediğim çok şey mi var ? Ya senin bildiğin şeyler yanlışsa KARDEŞİM.

küran din, diğer dünya, uzaylılar, o , şu, bu..

Ne çok kandırmışsınız.Açıkçası uzaylının olup olmaması benim zikimde bile değil.Amerikalı yapıyorsa, Türk geri kalmasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

fasa fiso..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

ufoyla oyun oynamayacaklar. ufolarmış gibi oyun oynayacaklar. senin ufo sandığın o objelerin %90ı insan yapımı (insanlardan gizli geliştirilmiş ileri teknoloji kullanıllıarak elde edilmiş siyonis-mason-illuminati araçları). nasanın BLUE BEAM projesini araştır anlarsın. ama öncesinde nonus ordo seclorum (yeni seküler dünya düzeni) un ne olduğunu bilmen gerekir. şöyle söyliyeyim sana "BİLMEDİĞİN ÇOK ŞEY VAR" kardeşim. ama bu hiçbir zaman bilmeyeceğin anlamına qelmez. eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan gelenler belgeselini izlemen gerekir ve diğerlerini. www.gelenlerr.blogspot.com sayfası benim kişisel blog sayfam. buradan insanlara ulaştırmaya çalışıyorum izletmeye çalışıyıroum gerçekleri görmeleri için. istersen izlemye başla bence...

bilmediğim çok şey mi var ? Ya senin bildiğin şeyler yanlışsa KARDEŞİM.

küran din, diğer dünya, uzaylılar, o , şu, bu..

Ne çok kandırmışsınız.Açıkçası uzaylının olup olmaması benim zikimde bile değil.Amerikalı yapıyorsa, Türk geri kalmasın.

o zaman git yap? beynin yokmu KARDEŞİM

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:

elin gavuru yapmış demiyecez elin uzaylısı yapmış a.g türkiyede neden gözükmüyor bu ufo

her geleni taşladıkları için olabilrmi :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

tabi doğru, ben gidip evde komşulardan bulduğum çelikle , bilmediğim kaynakla birleştirip, tübitak'a sunarım artık.

Beyinle ne alaka ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

tabi doğru, ben gidip evde komşulardan bulduğum çelikle , bilmediğim kaynakla birleştirip, tübitak'a sunarım artık.

Beyinle ne alaka ?

çok alaka. hiçbişey zikinde olmayan adam gelmiş türkler yapmadıktan sonra diyor. türkler yapmıyor çünki hiçbirinin zikinde değil dünya aynı senin gibi... madem o kadar şikayetçisiniz gidin çalışın okuyun kafa yorun bizde sizin izinizi takip edelim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

çok alaka. hiçbişey zikinde olmayan adam gelmiş türkler yapmadıktan sonra diyor. türkler yapmıyor çünki hiçbirinin zikinde değil dünya aynı senin gibi... madem o kadar şikayetçisiniz gidin çalışın okuyun kafa yorun bizde sizin izinizi takip edelim

kardeşim önce bi otur yazdıklarımı adam gibi oku.

Zikimde olmayan şeyin ne olduğunu anla.

Uzaylı varmış yokmuş, zkimde değil = (tercümesi) uzaylılara kafayı takmam.Olması, olmaması beni etkilemiyor.

Öyle bir kafaya takmışsınız ki, sanki sahte olsa dünya devam edecek, sahte olamsa öldük (yada tam tersi) Var arkadaşım.ASkeri radarcılar, pilotlar hep bu tür şeylerle karşılaşıyor.

Fakat cehatlet nedeniyle ufoyu uzaylı sanan arkadaşlarla dolu.Hele Trkiyedeki cehalet ey maaşallah .

ufo = havadaki bilinmeyen şey

Bunu amerikada yapmış olabilir, doğa olayıda olabilir, galaksiler arası yaratıkta olabilir.Ufo tanımına uyuyor ee ? Demek ki ufo var.

---

Amerikanın oyunuymuş.Komplo teorileriniz var ya maaşallah.Daha şurda dünyanın gerçekten yuvarlak olup olmadığını bilmiyorsunuz . MAdem komplo teorisi alın.Kaç kişi gördü yuvarlak olduğunu ? Kaç kişi dünyayı aydan falan izledi ? Belki uydu görüntülerinin hepsi bize verildi biz öyle sanıyoruz...

Böyle olsa ne olmasa ne ??

---

O zikinde olmayan Türkler birşey yapmadığı için derken sende içindesin sanırım.Herhangi birşey yaptığını sanmıyorum ufo konusunda.Yamıyorsanda konuşma.

Mantıksız saçma yerlerden boşu boşuna tartışmayada çalışma.KAvram kavram, bilmiyorsanız öğrenin bilmiyorsanız öğrenin diye ötüyorsunda daha ufonun unidentified flying object (tanımsız uçan nesne) olduğundan bi habersin.amerikanın makinası olsa zaten ufo olmaz.

Amerikalılar filmeri ve dizileri sayesinde kendi halkını, yetmeid bütün dünyanın beynini yıkadı.Taktınız amerikaya.amerika siyasetimizde, amerika ufolarıyla saldırıyor, amerika şöyle amerika böyle.E sizin eliniz armut mu topluyor arkadaş ?

--

Ufo yaratıkmış, uzaylıymış, oymuş buymuş zikimde değil.Türkler ufo ile ilgili çalışma yapmış yapmamış zikimde değil.En genç yaşlarında siyasetti, rejimdi saçma sapan şeylerle uğraşıyor.Güvensiz, bencil, kendine ve insanlara güvenemeyen, sadece son bir kaç ayı hatırlayan bir nesil oldu, bir millet oldu.

Zayıfa acımak doğaya ihanettir.HErkes kendi kaderini yazıyor milletçe.1-2 kişinin değil alayının suçu gelişmemek...Cezasınıda çeksinler.Bu tür şeyler umrumda değl.

Fakat birinin gelipte bilimsel olarak çalışmaların olduğu llk insanlar şunlar bunlara kuranla karşı çıkması, ufolara kalkıp amerikanın oyunu bunlara gelmeyin komplo bunlar demesi saçma geliyor bana.

Neye inanırsan inan, neyi istiyorsan onu yap.Fakat beyinle, çalışmayla beni suçlamadan önce otur kendine bak.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

kardeşim önce bi otur yazdıklarımı adam gibi oku.

Zikimde olmayan şeyin ne olduğunu anla.

Uzaylı varmış yokmuş, zkimde değil = (tercümesi) uzaylılara kafayı takmam.Olması, olmaması beni etkilemiyor.

Öyle bir kafaya takmışsınız ki, sanki sahte olsa dünya devam edecek, sahte olamsa öldük (yada tam tersi) Var arkadaşım.ASkeri radarcılar, pilotlar hep bu tür şeylerle karşılaşıyor.

Fakat cehatlet nedeniyle ufoyu uzaylı sanan arkadaşlarla dolu.Hele Trkiyedeki cehalet ey maaşallah .

ufo = havadaki bilinmeyen şey

Bunu amerikada yapmış olabilir, doğa olayıda olabilir, galaksiler arası yaratıkta olabilir.Ufo tanımına uyuyor ee ? Demek ki ufo var.

---

Amerikanın oyunuymuş.Komplo teorileriniz var ya maaşallah.Daha şurda dünyanın gerçekten yuvarlak olup olmadığını bilmiyorsunuz . MAdem komplo teorisi alın.Kaç kişi gördü yuvarlak olduğunu ? Kaç kişi dünyayı aydan falan izledi ? Belki uydu görüntülerinin hepsi bize verildi biz öyle sanıyoruz...

Böyle olsa ne olmasa ne ??

---

O zikinde olmayan Türkler birşey yapmadığı için derken sende içindesin sanırım.Herhangi birşey yaptığını sanmıyorum ufo konusunda.Yamıyorsanda konuşma.

Mantıksız saçma yerlerden boşu boşuna tartışmayada çalışma.KAvram kavram, bilmiyorsanız öğrenin bilmiyorsanız öğrenin diye ötüyorsunda daha ufonun unidentified flying object (tanımsız uçan nesne) olduğundan bi habersin.amerikanın makinası olsa zaten ufo olmaz.

Amerikalılar filmeri ve dizileri sayesinde kendi halkını, yetmeid bütün dünyanın beynini yıkadı.Taktınız amerikaya.amerika siyasetimizde, amerika ufolarıyla saldırıyor, amerika şöyle amerika böyle.E sizin eliniz armut mu topluyor arkadaş ?

--

Ufo yaratıkmış, uzaylıymış, oymuş buymuş zikimde değil.Türkler ufo ile ilgili çalışma yapmış yapmamış zikimde değil.En genç yaşlarında siyasetti, rejimdi saçma sapan şeylerle uğraşıyor.Güvensiz, bencil, kendine ve insanlara güvenemeyen, sadece son bir kaç ayı hatırlayan bir nesil oldu, bir millet oldu.

Zayıfa acımak doğaya ihanettir.HErkes kendi kaderini yazıyor milletçe.1-2 kişinin değil alayının suçu gelişmemek...Cezasınıda çeksinler.Bu tür şeyler umrumda değl.

Fakat birinin gelipte bilimsel olarak çalışmaların olduğu llk insanlar şunlar bunlara kuranla karşı çıkması, ufolara kalkıp amerikanın oyunu bunlara gelmeyin komplo bunlar demesi saçma geliyor bana.

Neye inanırsan inan, neyi istiyorsan onu yap.Fakat beyinle, çalışmayla beni suçlamadan önce otur kendine bak.

merak ediyorum senin inandığın bişey varmı? veya umurunda olan? bana soracak olursan senin inandığın tek şey elinde tuttukların. ben sana hiç abd den söz ettimmi ki geçmiş karşıma amerikanın oyunu vs diyosun? belliki kafana oturttuğun salt kalıları her cümleye özdeşleştiriyorsun. allahtan söyledin ufonun tanımlanmaya obje olduğunu yoksa napardım... ben zaten sana uzaylılara inanmıyorum demedim var olabilselerde uçan cisimlerin çoğu illuminatinin dedim. sen ne kadar cahil olduğunu bilmeyen çok şey bildiğini zanneden birisin ama bundan bile bi habersin. ve benim sana dediğim olayların hepsinde de somut kanıtlar deillier var çok istiyorsan gir izle dediğim belgesellerden en azından belki şahit oldukların çevrende de vardır da ibret alırsın. hiçbişey bilmeden araştırmadan gelmiş benim savunduklarımı çürütmeye kalkıyorsun. eğer niye geldiğim bilmiyor aslında neye hizmet ettiğinin farkında değilsem alemi cihanın sahibi olsanda sen bir hiçsindir. yok türkler yapmadıktan sonraymış ne yararmış bunun beyinle ne alakası varmış.. kardeşim bunlardaki beyinle türklerdekinin gramajımı farklı? veyahut onların vücudunda fazladan aparatifmi var? madem bu kadar çok şikayetçisinin gelişememekten karanlığa küfür edeceğine bir mum yak. mesala bazı şeyler için "neden" diye sor.. sor ki en azından sebebini bulmak için yaptığın çalışma hayatına daha fazla anlam katsın. eliniz armutmu topluyor diyosun birde gelmiş.. işte bende sana bundan söz ediyorum. elimiz armut toplamasın diye sizin gibiler bişeylere uyansın diye çaabalıyoruz siteler açıyoruz gruplar oluşturuyoruz internet kafemize gelen insanlara belgeselleri cdlerip bedava dağıtıyoruz flash disklere atıyoruz karşılıklı tartışmalar yapıyoruz web sitelerinden sürekli insanlara ulalştırmaya çalışıyoruzki toplumca uyanalım..! birey uyanmadan toplum uyanmaz kardeşim.!! birde gelmiş zayıfa acımak doğaya ihanettir diyosun.. sen hayvanat bahçesindemi yaşıyosun kardeşim?? burası dünya ve sen insanoğlusun. ha kullanılmak hoşuan gidiyorsa devam et otur ve cipsini yiyip kolanı iç.. veya az bişey sorgusal ol sorgulamayı neden sonuç ilişklisi kurmayı öğren bu kadar vurdumduymaz olacağına insanları eleştireceğine otur önce kendini eleştir..ancak oturduğunuz yerden eleştirmeyi bilirsiniz

Toplam Hit: 8862 Toplam Mesaj: 68