Lumia 1520 Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

bayadır girmiyorum foruma. nabersiniz la :|

bende bi tane lg g2 32gb var. sıfır almıştım paytrust taksitle. tam 1 sene olmuş alalı. gayet de memnunum. ama ondan önce lumia 920 kullanıyordum. lumiadan herşeyiyle memnundum fakat pili çabuk bitiyordu bi de facebooka girsem bile ısınıyordu.

windowsphone bana acayip kullanışlı geliyor. kullandığım programlar felan windows storeda var.

temiz bi tane 1520 buldum g2 üstüne 400 verip almayı düşünüyorum. 1520 kullanan arkadaşlar bu telefon için ne der? kimisi kendiliğinden ısınıyor diyor, kimisi de sadece ağır uygulamalarda ısınıyor diyor. kamerası felan gayet güzel. benim bu telefondan beklentim bataryası normal kullanımla 2 gün gider mi ve ısınma problemi yaşamam mı?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft yakında fişini çekecek Windows Phone'nun bulaşma. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

g2 yi verip wp alacaksın ? hocam ne kullanıyorsun paylaş :) 

WP nedir ya üreten bile araksında durmuyor BADA bile daha iyiydi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

aman hocam amannn

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

lumia 735 düşünürsen takaslayalım. WP 10 desteği var telefonda.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

bende 535 var acayip memnunum . 1520 kim nedir hele :D  .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

lumia ailesinden 920, 930 ve 535 kullandım.

1520 930 un hemen hemen aynısı.sadece kasa / batarya ve ekran farklı

teknosada ve 1/2 arkadaşta inceledim ekrandaki fark çok değil. ama 930 da siyahlar çok harika görünüyo

920 nin kamerası 930 dan daha iyiydi. özellikle videoda. 1520 nin kamera 930 ile aynı diye biliyorum. (kağıt üstünde öyle en azından) piyasadaki telefonların üstünde bi kamera performansı verir (gsm arena dan bakabilirsin zaten.)

büyüklüğü senin için sorun olmayacaksa bence al

ayrıca, "windows phone öldü" olayına katılmıyorum.

microsoft işletim sistemi konusunda başarılı bir firma. windows 7 nin çıkması da uzun yıllar sürdü ama adamlar o sırada .net i de geliştirip beraber sundular piyasanın amına koydular. ilerde muhtemelen olacak olan üreticilerin sadece telefon üretip işletim sistemi olayını komple microsofta bırakmaları olucak. böyle bi durumda insanlar android /iphone alıp üreticiden update beklemek yerine windows lu telefon alıp bilgisayardaki gibi update edicekler. 

donanımlar da gittikçe güçleniyo, yeni telefonlarda miracast ve continuum geliyor yavaş yavaş bu da ilerde pazar payı kazanmasına yardımcı olucak. sonuçta herkes telefonu candy crush oynamak için almıyo. 

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

lumia ailesinden 920, 930 ve 535 kullandım.

1520 930 un hemen hemen aynısı.sadece kasa / batarya ve ekran farklı

teknosada ve 1/2 arkadaşta inceledim ekrandaki fark çok değil. ama 930 da siyahlar çok harika görünüyo

920 nin kamerası 930 dan daha iyiydi. özellikle videoda. 1520 nin kamera 930 ile aynı diye biliyorum. (kağıt üstünde öyle en azından) piyasadaki telefonların üstünde bi kamera performansı verir (gsm arena dan bakabilirsin zaten.)

büyüklüğü senin için sorun olmayacaksa bence al

ayrıca, "windows phone öldü" olayına katılmıyorum.

microsoft işletim sistemi konusunda başarılı bir firma. windows 7 nin çıkması da uzun yıllar sürdü ama adamlar o sırada .net i de geliştirip beraber sundular piyasanın amına koydular. ilerde muhtemelen olacak olan üreticilerin sadece telefon üretip işletim sistemi olayını komple microsofta bırakmaları olucak. böyle bi durumda insanlar android /iphone alıp üreticiden update beklemek yerine windows lu telefon alıp bilgisayardaki gibi update edicekler. 

donanımlar da gittikçe güçleniyo, yeni telefonlarda miracast ve continuum geliyor yavaş yavaş bu da ilerde pazar payı kazanmasına yardımcı olucak. sonuçta herkes telefonu candy crush oynamak için almıyo. 

aynı kafadayım. Windows telefon sektörünün de ... koyacaktır.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft için Windows Phone öldü. Surface Phonelara yöneldi adamlar. 2017 ile birlikte komple desteği keserler büyük ihtimal.

http://shiftdelete.net/microsoft-lumia-950-bedava-70865

Adamlar ellerinde kalan stokları eritmeye çalışıyor kimse almadığı için.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bulaşma. Windows Phone pişmanlıktır. 2 senelik 925’ci olarak söylüyorum. Firma dediğin yavşak olmamalı. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

@nurulmac11 ı dinleyip lumia al , wp al , sora gelip burda kafamızı zıkme ama ben ne yaptım böyle diye. 

Bir firmanın istisnasız yaptıgı herşey mi boktan olur ? Ms işletim sisteminde başarılı bir firmaymış neresi başarılı 50 yıldır sadece işletim sistemi yapabiliyo ozaten onu da uygulama desteği var diye 

kullanıyoruz yada fakir oldugumuzdan. 

Toplam Hit: 3407 Toplam Mesaj: 36
lg g2 lumia 1520