Lumia 1520 Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@SkynetX 

Mesaj avatar uyumu :)

Billy amcayı severim. Dünyayı değiştiren, örnek alınması gereken bir insan. Hem de gerçekten çok zeki bir adam. 

Ama bu durum onun ürünlerini kullanmak zorunda olduğum anlamına gelmiyor hocam. :)))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

Hacilar naptiniz. Oyle bi anlatmissiniz ki zannedersin lumia telefonu degil, microsoftun %51 hissesini aliyorum. Alt tarafi telefon la :) Siyasete gidecek neredeyse konu :) 

Simdi ben kredi cekip ayfon mu alayim :W.

Pili isinmasi nasildir diye sorduydum, vazgectim zaten :l 

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Nokia Lumia 1520 Phablet,ti  A+B+C+D zamanından beri kullanıyorum ve hep kendi kendime koca microsoft bu yazılımı ve mağazayı düzeltir-toparlar-adam eder dedim ancak donanım olarak en güçlü amiral gemisi Nokia Lumia 1520 ve kamerası ile muhteşem olan Nokia Lumia 1020 nin kamera performanslarını sağ olsun yazılım ile berbat etti.

Kendi adıma sonuç olarak Nokia Lumia 1520 Phablet,ti 800 TL,ye satıyorum ve herhangi bir Samsung alıp yoluma devam ediyorum.

A+B+C+D
    A = Amber
    B = Black
    C = Cyan
    D = Denim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

Hacilar naptiniz. Oyle bi anlatmissiniz ki zannedersin lumia telefonu degil, microsoftun %51 hissesini aliyorum. Alt tarafi telefon la :) Siyasete gidecek neredeyse konu :) 

finalde ne aldigini da paylassana haci ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Ms toplantısına katıldım adamlar saatlerce anlattı telefondan win 10 a azureden onedrive a ama kısa ve net cevap Bill Gates de gizli ne diyordu ben zor işleri tembellere veririm en kisa nasıl yapılır onlar bilir amk salağı işte hep bu ms bu düşünce yüzünden bole

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Ms toplantısına katıldım adamlar saatlerce anlattı telefondan win 10 a azureden onedrive a ama kısa ve net cevap Bill Gates de gizli ne diyordu ben zor işleri tembellere veririm en kisa nasıl yapılır onlar bilir amk salağı işte hep bu ms bu düşünce yüzünden bole

Swissotel'de miydin hocam? Geçen güzel bir etkinlik vardı.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

sniper ile bekliyorlar, wp alırsan kafandan vururlar haberin olsun :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hocam lumia telefonların olayı şöyle; telefonu alacak sadece temel ihtiyaçlar içerisinde kullanacaksan kasmasın, yormasın, aplikasyonuydu, güncellemesiydi vs. uğraştırmasın ben nasılsa bir şey kurup kurcalamam diyorsan yani tipik bir mesela 3310 tarzı kullanacaksan al geç. En düşük segmentteki 520 bile kasmayıp rahatça işini yapıyor. Ama beklentin yüksek kamera, kaliteli yazılımla odaklamalar, sınırsız aplikasyon desteği, süsü püsü sağı solu kurcalansın ise o paraya daha iyi telefonlar vardır. Ama mesela lumia'nın aynı fiyat aralığında gayet seri yaptığı işi aynı fiyata bugün Samsung telefonlar veremiyor. Markette bolca telefon sınama fırsatım oldu. Aynı fiyat aralığındaki 1-2 istisna dışında Android telefonların kendini çalıştıracak takâti yoktu.

Telefona vatan 2000 lira diyor. 1500 civarına Samsung A5 var. Gördüğüme göre gayet güzel cihaz. Hem de yeni çıktı. 2 sene öncesinin telefonuna o para verilir mi? Hem de yazılım desteği çok düşük olan bir telefona bilmiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Hocam lumia telefonların olayı şöyle; telefonu alacak sadece temel ihtiyaçlar içerisinde kullanacaksan kasmasın, yormasın, aplikasyonuydu, güncellemesiydi vs. uğraştırmasın ben nasılsa bir şey kurup kurcalamam diyorsan yani tipik bir mesela 3310 tarzı kullanacaksan al geç. En düşük segmentteki 520 bile kasmayıp rahatça işini yapıyor. Ama beklentin yüksek kamera, kaliteli yazılımla odaklamalar, sınırsız aplikasyon desteği, süsü püsü sağı solu kurcalansın ise o paraya daha iyi telefonlar vardır. Ama mesela lumia'nın aynı fiyat aralığında gayet seri yaptığı işi aynı fiyata bugün Samsung telefonlar veremiyor. Markette bolca telefon sınama fırsatım oldu. Aynı fiyat aralığındaki 1-2 istisna dışında Android telefonların kendini çalıştıracak takâti yoktu.

Telefona vatan 2000 lira diyor. 1500 civarına Samsung A5 var. Gördüğüme göre gayet güzel cihaz. Hem de yeni çıktı. 2 sene öncesinin telefonuna o para verilir mi? Hem de yazılım desteği çok düşük olan bir telefona bilmiyorum.

A5 2016 çıktı hocam. Düz A5'i bulamazsın zaten şuan.

Windows Store bomboş. Garanti Bankasının bi uygulaması var oda en son 2013'te güncelleme almış. Bankaya yazdım kimse kullanmadığı için güncellemeyi düşünmüyoruz dedi adamlar açık açık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bir tahribat müridinin wp cihazi bir başka müride övmesi önermesi ban sebebi olsun kimse kimseye kötülük etmesin :) 

Toplam Hit: 3409 Toplam Mesaj: 36
lg g2 lumia 1520