folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

Lütfen Bu Oyuna Alet Olmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

bu günlerde tahribtta sıkca rastladiğım için bu konuyu acma gereği duydum

yok kürt istilası yok kürtlerin sayısı yakında türkleri gececekmiş yok ülkeye böleceklermiş  

su an tahribatta anket yapsak yarısı kürt değilse ben neyim

benim annemde babamda kürt ve bu tür yaklaşımlar hiç hoş diğil

asıl şu an bazı arkadaşlarımızın yaptığı bölücülük

biz et ve tırnak gibiyiz bin yıldır birlikte yasıyoruz anodoluda bunca yıl hiç bi sorun cıkmadı ama araya fitne sokuldu bazı derin güçler tarafından

ve malesef turklerden ve kürtlerden bi kısmı bu oyuna geldi

lütfen sizler de bu oyuna alet olmayın

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    katılıyorum, (kürt değilim :P)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    "şuan tahribatta anket yapsak yarısı kürt değilse ben neyim"

:| durum ne kadar vahim kendin belirtmi$sin ztn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Söylendiği gibi bin yıldır sorun yoktuda şimdi mi sorun oldu????

Türkiyeyi kürt-türk sorunu haricinde bölemeyeceklerini bildikleri için üstüne gidiyorlar..PKK,TÜRBAN falan hikaye

Neden çerkezler, aleviler sorun çıkarmıyor düşündünüzmü?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    "şuan tahribatta anket yapsak yarısı kürt değilse ben neyim"

:| durum ne kadar vahim kendin belirtmi$sin ztn

vahim olan ne kardeşim boyle yaklasımlar bizim gibileri rencide eder turkiyemizede hiç bi faydası fitne sokmak isteyenleri sevindirirsiniz 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kimse kimseyi sevmek zorunda değil farkındasındır umarım..

nasıl ateist müslümanı sevmiyorsa (misal) türk de kürt ü sevmeyebilir (misal)

şimdi, sen hiç bi oyuna alet olma.. 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

arkadaşım biz olmayalım da kürtlerde bi rahat dursun savaş isteyen amaçsız toprak isteyen onlar.

Eğer çocuklarına rahat bi yaşam sağlayamacaklarını düşünüyolarsa çocuk yapmasınlar.

Bunlar sürü gibi ürüyo.

65 çocuk arasında tabi sorunlu bi çocuk olursun. 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

amele elbette sevmek zorunda değilsin zorla güzellik olmaz bana potansiyel terörist gozüyle bakılmasını istemem oyle olsa şu an askerde değil dağda olurdum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

insanlık tarihinde hata yapanlar en üst seviyede olsalarda parçalanarak yok olmaya mahkumdurlar bakınız turuvalılar , persler, romalılar , osmanlı , ajalar vs. sonra parçalanan milleten tekrardan bir devlet kurulur ve eski gücüne tekrar kavuşmaya çalışır ama bu sırada gene hata yaparsa bu sefer yok olur giderler tekrar devlet olmaları belkide 1000 yıl sürer sanırım biz hata yapıyoruz hala halkların kardeşliği türküsünde halay çekmeye devam ediyoruz yok oluşumuzu izlemek insana hazin geliyor..

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Cradle-Of-Filth bunu yazdı:

arkadaşım biz olmayalım da kürtlerde bi rahat dursun savaş isteyen amaçsız toprak isteyen onlar.

Eğer çocuklarına rahat bi yaşam sağlayamacaklarını düşünüyolarsa çocuk yapmasınlar.

Bunlar sürü gibi ürüyo.

65 çocuk arasında tabi sorunlu bi çocuk olursun. 

Onlar rahat duruyorlarda baskı, tehdit, iş olmayınca şerefsizlerde onları size daha iyi bir hayat, daha iyi bir gelecek diye beyinlerini yıkıyorlar ve saldırın diyorlar..Kim ne derse desin sorumlu ve cuçlu devlet arkadaşlar.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

amele elbette sevmek zorunda değilsin zorla güzellik olmaz bana potansiyel terörist gozüyle bakılmasını istemem oyle olsa şu an askerde değil dağda olurdum

Bu durumu yaratan sizsiniz siz çözüceksiniz. Aksi takdirde biz de böyle düşünmeye mahkumuz bu konuyu burda açıcağına arkadaşlarını aileni felan toplayıp onlarla tartış.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
Toplam Hit: 6811 Toplam Mesaj: 60