folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Mac Os X Snow Leopard - Iatkos S3 10.6.3 Intel Dvd, Nihayet Beklenen Sürüm Çıktı!

Mac Os X Snow Leopard - Iatkos S3 10.6.3 Intel Dvd, Nihayet Beklenen Sürüm Çıktı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

Uphuck Ekibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı iATKOS S3 nihayet yayınlandı.

iATKOS_S3.iso md5 = c06f2dab58f128badf4382eb428f721a

Download Torrent

http://www.kickasstorrents.com/iatkos-s3-10-6-3-intel-dvd-t4153133.html

Kurulum ve Yapımcılar Hakkında Bilgi Almak İçin

http://uphuck.ggrn.de/forum/viewtopic.php?f=62&t=12272

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

tmc çipi olayına takılmayan sürümmü hacı birz daha bilgi versen?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

merak ettigin hersey 2.linkte yazıyor guzel ve normal pcler için hazırlanmış stabil bir sistem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

çip mip yok hoca customize'den donanımına uygun kextleri seçip yüklersin

tabi ilk seferde yükleyemezsin daha yükleyebilen cıkmadı, 26 format, 45 hdd bölümlemeden sonra kurulur :D

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

kurduktan sonrada başa bela olur şimdi hiç kasmamak lazım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Bunu kurmaya çalıştığım zamanlarda başıma gelmeyen kalmamıştı. En son kurmaya çalıştığımda disk biçimlendiricisi benim seçtiğim partition yerine gidip depo olarak kullandığım partitionu silip biçimlendirmişti, yedeği olmayan önemli - önemsiz herşeyim yok olmuştu. Kuracak olanlar buna dikkat etsin, mümkünse boş bir hdd ye kurulum yapın en sağlıklısı.

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

kurduktan sonrada muhtemelen ekran kartını yada wifi yi tanımaz, hele intel prowireless sa hiç tanımaz, ekran kartı kextlerle falan halledilebiliyor gerçi bi nebze

bunun bi önceki sürümü v7 ugruna 100gb veri kaybettim, missing os hatası aldım makine boot olmadı hayatımda görmediim kodları ögrendim partitionlar birbirine girdi boot sırası allak bullak oldu, 1001 bela kurdum wifi cardı tanımadı

ama işin zevki burda, tek seferde kurulsa vallaha kurmam, simdi geliştiricisi uphuck arkadasla beraber calısıyoruz, adamın bi nevi beta tester'ıyım, bazı laptoplarda rtc panic veriyor, yeni ppf leri benim üstümde deniyor :) manyağım yine olsun yine yaparım 2 gündür bunu kurmaya ugrasıyoruz 754 tane hata aldık, ufuğun hayatında ilk defa gördüğü hatalar, ama cok zevkli :)

kurulumda rtc panic alırsanız bizi bekleyin 2-3 güne yeni ppf yaması cıkcak

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Konu Uplandı Ama Arkadaşlar Mac os Kullanmaya karar Verdim İnternette Araştırdım Baya Bi Cesidi Var Hangisini indiricem Hangisini kurucam Bilgim yok ..

+ Bunun Bios Ayarları Varmış Bilmem neyi varmış Bu Konuda Yardımcı olucak Arkadaş Varmıdır ? Mac os Link i Vericek indiricem oyle Boyle kurulucak Deneyimi olan Arkadaşlar Varsa Sevinirim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amd sistemda çalışıyomu lan bu meret?

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla bilmiyorum bende bendeki işlemci Amd 945 Dual 4 Cekirdek falan :) onuda ogrenmek lazım :)

edit : Dikkat:

1- Bu DVD, Apple olmayan, x86 mimariye sahip, Intel işlemci kullanan bilgisayarlar için tasarlanmıştır.

OSX86 için önerilen donanım özellikleri:

Çalışabilecek en düşük donanım: Uyumlu bir anakart, Intel SSE2 CPU, 512MB RAM, 15GB hedef disk bölümü, uyumlu ekran kartı.

Önerilen en düşük donanım: Intel Core CPU, 1GB RAM, 15GB hedef disk bölümü, Snow Leo uyumlu nVidia 6600 yada daha yeni / ATI X1900 yada daha yeni / Intel GMA950 yada X3100 ekran kartı.

iATKOS DVD ile boot edip kurulum yapabilmeniz için anakartınızın (en önemli olanı) uyumlu olması gerekmektedir.

2- Bu sürüm Apple'ın işletim sistemi Mac OS X Leopard 10.6.3 (10D573), bazı temel sürücüler ve x86 paketleri içermektedir.

diyor :))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

Valla bilmiyorum bende bendeki işlemci Amd 945 Dual 4 Cekirdek falan :) onuda ogrenmek lazım :)

ben intel dalgasında çalışıyo diye biliyorum ama sen şansını dene banada haber et :D

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 4118 Toplam Mesaj: 15