folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Mac Os X Snow Leopard - Iatkos S3 10.6.3 Intel Dvd, Nihayet Beklenen Sürüm Çıktı!

Mac Os X Snow Leopard - Iatkos S3 10.6.3 Intel Dvd, Nihayet Beklenen Sürüm Çıktı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

torent silinmiş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

Bunu kurmaya çalıştığım zamanlarda başıma gelmeyen kalmamıştı. En son kurmaya çalıştığımda disk biçimlendiricisi benim seçtiğim partition yerine gidip depo olarak kullandığım partitionu silip biçimlendirmişti, yedeği olmayan önemli - önemsiz herşeyim yok olmuştu. Kuracak olanlar buna dikkat etsin, mümkünse boş bir hdd ye kurulum yapın en sağlıklısı.

-----------------------------

kesinlikle katılıyorum az yapmadım bu tür hatalar gaza gelip gelip kurdum  linuxları en fazla 3 dayandım ortalama 1 gün :D

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Mac'e Fedora kurmuştum ama Fedora zaten hem PC hem Mac'ler için.Böyle zorlayarak kurunca pc'ye aynı parformansı veriyor mu (kararlılık,hız) ? Kullanmış olmak için mi kullanıyorsunuz ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bu sürümün çalışması için ekran kartının ve ses kartının ne olması gerekiyor? ethernet kartının ne olması gerekiyor? temiz bir bilgi olsa da bir pc hazırlayıp üzerinde mac çalıştırsak :| siz bilgiyi verin ben ortamı hazırlar çalışır vaziyette caps video ve bilgiyi paylaşırım.

bazı şahsı sıkıntılı üyeler sebebiyle uzun bir süre herhangi bir konuda ki buna kimya ve elektronik de dahil pm, mail, whatsapp üzerinden destek ve yardımda bulunmama kararı aldım. bu üyeleri ortalıkta gördüğüm sürece foruma da yazmayı düşünmüyorum. kalın sağlıcakla.
Toplam Hit: 3669 Toplam Mesaj: 15