folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Macbook Pro Mid 2012 İşlemci Yükseltmek ?

Macbook Pro Mid 2012 İşlemci Yükseltmek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese iyi akşamlar bir sorum var ;

Bende Macbook pro mid 2012 var ramleri 4 gbdi 8 e yükselttim işlemcisi ise i5 bu işlemciyi i7 yapmam mümkün mü ?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Anakart uymaz. Yani olmaz.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hayır.

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

oldu daha ne istiyon karşim :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

o anakarta uyumlu 3 farklı işlemci varsayonu olması gerek abd deki forumları araştır ona uygun işlemciyi ebaydan eğer varsa tedarik edip alıp takabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertozz
    mertozz's avatar
    Erkek

işlemci soket üzerinde değil anakarta gömülü. bayaaa uğraşırsın değiştirmek için.

https://tr.ifixit.com/Guide/MacBook+Pro+15-Inch+Unibody+Mid+2012+Logic+Board+Replacement/10766

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oha :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    OhannesBurg :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

şöyle durum var konservatuvarda kompozisyon yani bestecilik okuyorum ses paketleri ile 100 kanal üzeri çalışınca aşırı kasma söz konusu oluyor ramleri yükselttim yine yetmiyor ama i7 olan maclerde sorun çıkmıyor. olmadı birde ssd alıp denicem

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam maclerde islemci soket uzerinde degil anakarta cakilidir. Kendin yapamasanda bga islemi yapabilen bi firmayla anlasirsan ve uygun islemciyi bulursan tabiki degisebilir ancak dedigim gibi uygun soket ve islemciyi bulman gerekiyor birde islemcinin hd grafik desyegini gozonunde bulundurarak arastir.

Ortalama tutar 150 tl bga islemi + 200 lira civari islemci 50 lira civarida kargo odersin.

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertozz
    mertozz's avatar
    Erkek

100 kanal ses mi midi mi kasıyor merak ettim? hatta logic kullanıyorsan örnek dosya atarsan sevinirim bakayım benim imac ne yapacak :)

Toplam Hit: 1722 Toplam Mesaj: 14
macbook macbook pro işlemci cpu işlemci yükseltme