folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Maçta İstiklal Marşımız Islaklandı !

Maçta İstiklal Marşımız Islaklandı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

İstiklal Marşımız okunurken, Ermeni taraftarlar yoğun biçimde ıslıklarla protestoda bulundu. Milli marş sonrasında futbolcularımız ve Türk taraftarlar, bu ıslıklara alkışlarla karşılık verdi.

Bu arada Ermeni taraftarların yer aldığı tribünlerde, 1915 olaylarıyla ilgili iddiaları içeren pankartların açıldığı görüldü.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=155702

kaynak: vatan

------------------------

artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Cumhurbaşkanımızı yerinde olsaydım kalkar giderdim ordan ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    salı günkü ümit milli maçına bilet aldım :) bide bizim buralara gelsinler... ümit , a milli farketmez ürkmüş bi şekilde göndericez :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ermeniler tutup alkışlamıyacaklardı herhalde bu işin türkiye ayağında görüşrüz onların milli marşında osurracam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ya abi cumhurbaşkanı diğer cumhurbaşkanının daveti üzerine gelmiş.Ermeni cumhurbaşkanı ıslıklasa gitsin.

Eğer birileriyle dostluk kurulması isteniyorsa sabır gerekir.İStenmiyorsa hiç gitmezsin.

Bu konularda ne kadar faşizme kaçan milliyetçisiniz.İsviçreliler ıslıkladı yuhladı, avrupa birliğinde, natoda olanlar bizi sevmiyor ne yapalım girmemek için mi uğraşalım.

Birisi ne akdar kötülük yaparsa o kadar iyilik et.Onlar utansın.Allah arşılığını kat kat verir.Kendi elimizle namusumuzu hiçe sayıyoruz ondan sonra millet aynısını yaptımı olurmu lan böyle...

Belli birşeydi ermenilerin bunu yapacağı. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

Türkiyeye gelsinler bakalım ne olacak olnların hali bakalım yine g*tleri kalkacak mı gelin savaşalım gibi şeyler diyebilecekler mi? En çok istediğim ne biliyor muusnuz system of a downun gelmesi !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Ermenisatan buraya gelicek İnönü dolucak ve biz onların marşını ıslıklamıcaz sanki..

Sinir bozucu bi olay marşımızın ıslıklanması ama çokta anormal bi'şey değil...
    Pankartlara gelince tam şerefsizlik tabi...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

ya abi cumhurbaşkanı diğer cumhurbaşkanının daveti üzerine gelmiş.Ermeni cumhurbaşkanı ıslıklasa gitsin.

Eğer birileriyle dostluk kurulması isteniyorsa sabır gerekir.İStenmiyorsa hiç gitmezsin.

Bu konularda ne kadar faşizme kaçan milliyetçisiniz.İsviçreliler ıslıkladı yuhladı, avrupa birliğinde, natoda olanlar bizi sevmiyor ne yapalım girmemek için mi uğraşalım.

Birisi ne akdar kötülük yaparsa o kadar iyilik et.Onlar utansın.Allah arşılığını kat kat verir.Kendi elimizle namusumuzu hiçe sayıyoruz ondan sonra millet aynısını yaptımı olurmu lan böyle...

Belli birşeydi ermenilerin bunu yapacağı. 

bir yere kadar haklısın ama insan çekemiyor be kardeşim :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi bende çekemiyorum bana koyan o değil.

Öküz gibi tarihimiz var, proflarımız var şunlar bunlar var.Göt kadar ülkeler (israil misal) teknolojide bilimde bizden üstün.

Dünya birincisi olsak sporda, sanatta, teknolojide dünyanın mna koysak istedikleri kadar yuhlasınlar.Dünyaya kabul ettiririz kendimizi.Bak ameirkaya kimse gık diyor mu?Rusyaya onu geç irana???

bana koyan bu.Birazda çalışmalarda, milliyetçi olsak?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:

Ermenisatan buraya gelicek İnönü dolucak ve biz onların marşını ıslıklamıcaz sanki..

abi al işte onlar marşı söyledikten sonra alkışlasanız ne olur??Holigan kavgacı Türkler imajını yıkıp Türkler barışçıldır yavşaklık yapana büyüklük yapıp affederler, ermenistan marşında bile onlara yapılanı yapmazlar diye duyursak?? 

Onlar ıslıkladı bizde ıslıklayalım.İsviçreliler, yunanlılar şöyle yaptı bizde yapalım.

Peki neden futbolda kalıyor hadi burda bu kadar kincisiniz onlar teknolojide bizden daha iyi orda neden kinciliğiniz tutmuyor?(3-5 kişi üzerinden değil tüm milleti kastediyorum yanlış anlaşılmasın) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:

İstiklal Marşımız okunurken, Ermeni taraftarlar yoğun biçimde ıslıklarla protestoda bulundu. Milli marş sonrasında futbolcularımız ve Türk taraftarlar, bu ıslıklara alkışlarla karşılık verdi.

Bu arada Ermeni taraftarların yer aldığı tribünlerde, 1915 olaylarıyla ilgili iddiaları içeren pankartların açıldığı görüldü.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=155702

kaynak: vatan

------------------------

artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Cumhurbaşkanımızı yerinde olsaydım kalkar giderdim ordan ...

Niye bu kadar geriliyosun aslanım.Bizde ıslıklıcaz karşılıklı faşistleşmeler olcak bu kadar basit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    MaviGozluDev bunu yazdı:

abi al işte onlar marşı söyledikten sonra alkışlasanız ne olur??Holigan kavgacı Türkler imajını yıkıp Türkler barışçıldır yavşaklık yapana büyüklük yapıp affederler, ermenistan marşında bile onlara yapılanı yapmazlar diye duyursak?? 

Onlar ıslıkladı bizde ıslıklayalım.İsviçreliler, yunanlılar şöyle yaptı bizde yapalım.

Peki neden futbolda kalıyor hadi burda bu kadar kincisiniz onlar teknolojide bizden daha iyi orda neden kinciliğiniz tutmuyor?(3-5 kişi üzerinden değil tüm milleti kastediyorum yanlış anlaşılmasın) 

üstadım zaten benda onlar gelsin bizde onları mahvedicez demeye çalışmıyorum yanlış anlıyosun beni
    benim sölemeye çalıştığım şuydu;

orda o maçta bizim marşımızın ıslıklanması kadar normal bişe yok.. BurdaYunanistanmaçı oldu noldu bütün stad Yunan marşını ıslıklamadı mı? biz yapınca sorun değil onlar yapınca sorun mu oluyo..
    Hoş bişey mi değil ama 30bin kişinin hepsinden birden bekleyemezsin senn düşündüğünü yapmasını..
    Yunanistan maçında da marşı sonuna kadar dinledim zerre ıslık çalmadım çalmamda
    ama biliyorum ki Ermenistan bu ülkede maça geldiğinde  onların 2 katı ıslıklıcak bizim halkımız onların marşlarını... 

.
Toplam Hit: 6048 Toplam Mesaj: 40