folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mağdur Kadın İse

Mağdur Kadın İse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Doğulu ise ayrılamazlar, emin ol. Burda onun gibi bir bayan vardı, oda ayrılmak istedi, istemeyerek evlendi, 6 ay sonra boşanmak istedi ve evden kaçtı, kafasına sıktırlar...

Birde bunun çocukları varmış. Ayrılmaları çok zor

Karı-koca arasına girilmez, ben ve annem aynı senin gibi acıdık 3 kere girdik bu şekilde yardım amaçlı. Sonra ne oldu; karı-koca bi şekilde barıştılar, biz kötü olduk...

hocam bende mardinliyim benimde 2 tane halam boşandı tekrar evlendi kimse kafasına sıkmadı.sen çok dizi izliyosun herhalde ondan hala böyle şeylerin war olduğunu zannediyosun. artık kalmadı öyle şeyler war ise de çok aşırı cahil olan insanlar diyelim onların ailelerinde war.bursada bile oluyor yani doğululukla alakası yok onun

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek

tyler371 bunu yazdı:
    andidit bunu yazdı:
    Yazık,cok uzuluyorum bunlara :(   Polislerin coğu arkadasın dedıgı gıbı barıstırdım ayagına  baslarından savıyorlar. eger kadının ımkanı varsa kı zannetmıyorum bır avukatla iş birliği yapsın avukat poliside hakımıde savcıyıda ayarlar. O köpeğede gerekli cezayı verir inş. Ayrıca sadece hakımın eşleri boşayarak çocugun velayetını anneye vermesıyle adalet yerıne getırilmıs mı oluyor ?   O köpeğin cezası ne olacak. Sadece boşanmayla olmuyor. Sürünsün hapislerde 1-2 senede görsün ebesininkini tersten o kocası olcak dallama.
    polislerin hepsi amcık hoşafı yaa (aranızda polis akrabası olan varsa kusura bakmasın, yada baksın çokta skime)

kötü bi geçmişin mi var ;)

belkı burda polıs oglu olanda var cumlelerını dıkkatlı kur

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    yTSe_JaM bunu yazdı:
    EmiRReiS bunu yazdı:

Doğulu ise ayrılamazlar, emin ol. Burda onun gibi bir bayan vardı, oda ayrılmak istedi, istemeyerek evlendi, 6 ay sonra boşanmak istedi ve evden kaçtı, kafasına sıktırlar...

Birde bunun çocukları varmış. Ayrılmaları çok zor

Karı-koca arasına girilmez, ben ve annem aynı senin gibi acıdık 3 kere girdik bu şekilde yardım amaçlı. Sonra ne oldu; karı-koca bi şekilde barıştılar, biz kötü olduk...

hocam bende mardinliyim benimde 2 tane halam boşandı tekrar evlendi kimse kafasına sıkmadı.sen çok dizi izliyosun herhalde ondan hala böyle şeylerin war olduğunu zannediyosun. artık kalmadı öyle şeyler war ise de çok aşırı cahil olan insanlar diyelim onların ailelerinde war.bursada bile oluyor yani doğululukla alakası yok onun

Hayır, benim çok tanıdığım var boşanan. Bir tek doğulu olanlarda sorun yaşandığını gördüm ve ewt kafasına sıktılar, yıl 2004 yer pendik polis karakaolunun önü. Yapan kişide eşi, yani benim liseden arkadaşım, adıda vedat. İstediğin gibide ispatlarım. Bir dahada beni tanımadan, ve anlattığım doğruluğuna inanmıyorsan adam gibi sorarsın, böyle çocuksu yok dizi izliyorsun gibilerinden yorum yapma. Ya biliyorsan konuş yada sus!!! 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    konu boyut degiştirdi siz nasıl yardım edecegiz die düşüneceginize birbirinize laf yetiştiriyorsunuz anlamadım ya !!!!

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    uzun süredir bakmadım bu konuya ama bayağı bi makara sarmış (: Eminim kadının ne halde olduğunu merak ediyorsunuzdur 2 ay geçti bu forumu açtıktan sonra şuan Barıştılar 2 çocuğun hatrına katlanıyor tabi şiddet eskisi gibi deil mesela önceden yemeğin tuzu neden yok? diyince dövüyomuş. şimdi ikaz ediyomuş (: garip geldi biraz ama ben gözlemliyorum yine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

kotusirine bunu yazdı:
    uzun süredir bakmadım bu konuya ama bayağı bi makara sarmış (: Eminim kadının ne halde olduğunu merak ediyorsunuzdur 2 ay geçti bu forumu açtıktan sonra şuan Barıştılar 2 çocuğun hatrına katlanıyor tabi şiddet eskisi gibi deil mesela önceden yemeğin tuzu neden yok? diyince dövüyomuş. şimdi ikaz ediyomuş (: garip geldi biraz ama ben gözlemliyorum yine

aslinda tv'lerde gosterilen kadin programlarina kufrediyoruz ama yinede ise yariyor insanlari bilincelendiriyor. bence bunun etkisi olabilir.

bu programlar mallastiriyorda ama en azindan ufakta olsa insanlara bilinc katiyorlar. garip bir ulke burasi vesselam, mallastiran bir program ayni zamanda yararli da olabiliyor...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

tyler371 bunu yazdı:
    andidit bunu yazdı:
    Yazık,cok uzuluyorum bunlara :(   Polislerin coğu arkadasın dedıgı gıbı barıstırdım ayagına  baslarından savıyorlar. eger kadının ımkanı varsa kı zannetmıyorum bır avukatla iş birliği yapsın avukat poliside hakımıde savcıyıda ayarlar. O köpeğede gerekli cezayı verir inş. Ayrıca sadece hakımın eşleri boşayarak çocugun velayetını anneye vermesıyle adalet yerıne getırilmıs mı oluyor ?   O köpeğin cezası ne olacak. Sadece boşanmayla olmuyor. Sürünsün hapislerde 1-2 senede görsün ebesininkini tersten o kocası olcak dallama.
    polislerin hepsi amcık hoşafı yaa (aranızda polis akrabası olan varsa kusura bakmasın, yada baksın çokta skime)

eğer düsünce ozgurlugu deniyorsa bu senin küfürlü yazına dur bi denemede ben yapıyım :) polisimize küfür eden her kimse a.ck hoşafı yaa (aranızda a.cıgı olmayan varsa kusura bakmasın, yada baksın çokta cüküme)

etki tepki meselesi

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    polislerin hepsi değil ama çoğu amcık hoşafı.Sevmiyorum abi kanım ısınmıyo a.q. ulan insanın polis gördüğü zaman kendini güvende,huzurlu falan hissetmesi gerekir ama bizim Türk polislerinde hiç öyle bi hava yok..Velhasılkelam Allah beni polislerle iyi veya kötü hiçbirşekilde karşıkarşıya getirmesin.Amin :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

polisin anlayışlı olanına  denke gelirse eğer  bi tanıdktan biliyorum kadın şikyaet çi olmuştu kocasından polis kadına  sormuştu teyzeciöm sen  bu adamdan şikayet çimisin bu adam  seni her akşam dövüyomu kadın da evet demişti :D  veselam polisler de adamın ağzını burnnu kırmıştı ondan sonrada ömür  boyu mutlu yaşamışlardı ailece :D

birde polisin barıştıralim ayağına  yatıpta başından sawan tipleri var bunlara  denk gelirse kötü tekraar barıştırmaya çaşılacaklar tabi kocasıda  vay sen beni nasıl polise şikayet edersin dieyerek kadına  dağa fazla  yüklenecek ve dövecek

birde olayın su boyutu var kadın doğuluysa  boşandıktan sonra ne olcak kadın kendi ayakları üzerinde  dura bilecekmi kadına kendi ailesi sağip çıkacakmı kadının sokaka ortasında kalması dağa da acı verici olabilir...

dostum sen o kadından evinin adresini alsana  veya kocasının iş adresini biz forumdan bikaç şiddeti seven fetiş arkadaşla o adamı bi köşe başında sıkıştıralm...

Toplam Hit: 3477 Toplam Mesaj: 20