folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mağdur Kadın İse

Mağdur Kadın İse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    Arkadaşlar başlık biraz garip oldu. Ama konu ile yardımcı olmanızı beklerim ben eczanede çalışıyorum. Her daim benden ilacını alan bi bayan vardı. Bugün yine çocuğuyla beraber ilaç almya geldi ve ekledi "kocam beni dövüyor" "Doğulu tabi 2 çocuk Annesi boşanmak istediğini söyledi.. her gün şiddet uyguluyormuş kadına artı depresyon ilaçlarıda kullanıyo yani benden yardım istedi şimdi burda boşansa çocuk anne himayesi altına alıyor oraya kadar tamam peki bu konuda tereddüt ediyo ama peki girişim olarak hiç bişey yapmış deil tam olarak nasıl olacak karakolamı gitmesi gerekiyor??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    dövüyosa karakolar gidicek karakol doktora götürüp rapor fln alıcak sonra mahkeme fln filan derken bosanıcaklar ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek

karakola gidecek.polisler barıştıracak zorla.adam eve gidip yine dövecek kadını..

kaç yıldır oluyo bunlar polis de başından savıyo. 

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi

Polisi aramış tlf dan polis demişki dayak yediğin ertesi günü gel demiş vucudunda morluk felan olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    kotusirine bunu yazdı:
    -----------------------------

Polisi aramış tlf dan polis demişki dayak yediğin ertesi günü gel demiş vucudunda morluk felan olsun.

eee tabi yani yoksa nasıl inancaklar

beni eşim dövüyooooo eee nasıl anlıycaklar

biraz morukluk olsun

onun için iyi olur daha kolay olur ispatlanması felan  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Yazık,cok uzuluyorum bunlara :(   Polislerin coğu arkadasın dedıgı gıbı barıstırdım ayagına  baslarından savıyorlar. eger kadının ımkanı varsa kı zannetmıyorum bır avukatla iş birliği yapsın avukat poliside hakımıde savcıyıda ayarlar. O köpeğede gerekli cezayı verir inş. Ayrıca sadece hakımın eşleri boşayarak çocugun velayetını anneye vermesıyle adalet yerıne getırilmıs mı oluyor ?   O köpeğin cezası ne olacak. Sadece boşanmayla olmuyor. Sürünsün hapislerde 1-2 senede görsün ebesininkini tersten o kocası olcak dallama.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

internetten boşanma dilekçesi aratıp, hazırlayıp. kadına verip, kadını adliyeye göndererek yardım edebilirsin.

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah sabr versin..

ZoR!...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Doğulu ise ayrılamazlar, emin ol. Burda onun gibi bir bayan vardı, oda ayrılmak istedi, istemeyerek evlendi, 6 ay sonra boşanmak istedi ve evden kaçtı,  kafasına sıktırlar...

Birde bunun çocukları varmış. Ayrılmaları çok zor

Karı-koca arasına girilmez, ben ve annem aynı senin gibi acıdık 3 kere girdik bu şekilde yardım amaçlı. Sonra ne oldu; karı-koca bi şekilde barıştılar, biz kötü olduk...  

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    andidit bunu yazdı:
    Yazık,cok uzuluyorum bunlara :(   Polislerin coğu arkadasın dedıgı gıbı barıstırdım ayagına  baslarından savıyorlar. eger kadının ımkanı varsa kı zannetmıyorum bır avukatla iş birliği yapsın avukat poliside hakımıde savcıyıda ayarlar. O köpeğede gerekli cezayı verir inş. Ayrıca sadece hakımın eşleri boşayarak çocugun velayetını anneye vermesıyle adalet yerıne getırilmıs mı oluyor ?   O köpeğin cezası ne olacak. Sadece boşanmayla olmuyor. Sürünsün hapislerde 1-2 senede görsün ebesininkini tersten o kocası olcak dallama.
    polislerin hepsi amcık hoşafı yaa (aranızda polis akrabası olan varsa kusura bakmasın, yada baksın çokta skime)

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    Eğer hiç birşey yapamıyorsa çocugundan feragat edip istanbulda olan kadın sığınma evlerine başvurucak. tamamen devletin denetimi ve güvenliği altında ve herkes yerini bilmiyor.orada yaşıyosun yiyosun yatıyosun cebine para koyuyolar.bizim burada bi mafya üyesinin karısı artık dayanamayıp kızının düğününden 1 gün sonra ortadan kaybolmuştu o bile oraya kaçmış. eğer ciddi ise bir söyle o kadına.tam ismini bilmiyorum bişey evleriydi ama öğrenebilirim

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
Toplam Hit: 3469 Toplam Mesaj: 20