folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mahallede Bir Abimiz Var Yardım

Mahallede Bir Abimiz Var Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Benım tanıdgımda askere gıtmıs catısmıs arkadaslarını sehıt vermıs gelınce baya bozuluyorlar gercekten Allah herkese yardm etsin zor bir durum .

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

belediye başkanı, vali, kaymakam vs..google'dan adresini bulup uygun bir dille mail at.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------

belediye başkanı, vali, kaymakam vs..google'dan adresini bulup uygun bir dille mail at.

bir kaç kişiyle belediyeye ve kaymakamlıga p.tesi gidicez

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

amk. fırsat buldunuz saldırın orduya. ne çok ordu düşmanı varmış memlekette

adam akıl danısıyo millet konuyu nerelere çekiyo hay allahım ya

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

kim orduya saldırıyor? doğruları söyleyince zorunuza mı gidiyor? 3 ay eğitim alan birinden rambo'luk beklemek mi daha iyi, yoksa profesyonel orduya geçiş yapmak mı? doğru dürüst operasyona katılmayan bordo bereliler, satlar internette pohpohlanıp baş tacı edilsin gariban er; kulağını, aklını kaybedip eve dönsün, bir allahın kulu da arayıp sormasın.yok öyle bir yağmacılık...askerdeki intihar, delirme, cinnet vakaları çok fazla. hiç biri basına yansımıyor..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

allaha şükürler olsun hakkari'den geldim dağ  komando tugayında nazar bölüğündeydim güneş operasyonuna kadar gördüm bizim timden sağlam çıkan 5 kişi bizdik ve sadece 2 kişini psikolojisi normaldi allah yardımcısı olsun zor çok zor

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    alanyanın neresinde bu abi bende alanyada yasıyorum da

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    askere henüz gitmedim ama savaş şartlarında askerliğin ne demek olduğunu işim gereği iyi bilirim. örnek vereyim, dedelerimiz kurtuluş savaşında at bokunun içindeki arpaları yiyerek hayatta kalmışlardır. gelecek nesillere devlet bırakmak böyle birşeydir. bazı kimselere devlet deyince sanki anasını bacısını sken birşeymiş gibi zoruna gidiyor. bu insanlar atalarının çektiği çileleri bilmeyen, ömründe hiçbir zaman devletsiz kalıp anasının bacısının namusunu düşünmemiş, torunlarının geleceğini düşünmemiş zır cahil veya tam anlamı ile vatan haini kimselerdir. bu kardeşimiz atalarımızın çektiği çileleri bize birkez daha hatırlatıyor. ayrıca vatanımıza sımsıki bağlanmamızı, geçmişte ve günümüzde türk askerinin milletimiz için ne kadar önemli olduğunu ögretiyor. yapılması gereken şey valiliğe başbakanlığa belediye başkanlığına vs. kurumlara dilekçe verip bu kardeşimizin tedavi olup normal hayata devam etmesini sağlamaktır.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurSad
    KurSad's avatar
    Erkek

genelde o bölgede askerlik yapanlar askerden sonra psikolojik tedavi görüyolar. Psikolojik tedaviye ihtiyaç duymayanlar da geldiklerinde gerçekten huyları çok değişmiş oluyo. kola değil, yanındaki arkadaşlarını şehit veriyosun. 2 saat önce yanında konuştuğun adamın beyni parçalanmış. Yaşayanlardan dinlemek gerek :| sanırım bi ruh ve sinir hastanesinde tedavi görmesi, bu tedavi esnasında da aile ve çevresindekilere ona nasıl davranılması gerektiğinin anlatılması gerek.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Belediyenin Valiliğin sosyal hizmetler müdürlüğüne bildirin yardım etsinler pskolojik destek yardım etmeleri gerek bu arada Tsk dan da pskiyatrik destek vrilmeden sepetlenmesi böyle arkadaşların üzücü gerçekten sağlamsa vatan evladı bizim değilse gitsin evine işe yaramaz mantığını sevmedim

Stuttgartta yaşamıyon hoca türkiye burası

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 7061 Toplam Mesaj: 58