folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Mahhallede Boş Gezen 30 - 40 Tane Boş Köpek

Mahhallede Boş Gezen 30 - 40 Tane Boş Köpek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek

Bizim mahallede 30 - 40 tane sürü halinde büyük büyük köpekler var her gece havlıyolar boğuşuyolar v.s rahatsız oluyoruz belediyeye kaç kez telefon ettik adamlar köpekleri alıyolar aşılayıp kulaklarına bişey takıp gönderiyolar köpeklerde haliyle yuvaya dönüyolar bu köpekleri nasıl yok edebiliriz büyük büyük 30 40 tane rahat var bide bunların yavrularıda cabası

bizim evin karşısında bi inşaat var  orada yaşıyolar her gece havlıyolar bide üstine yankı yapıyo

bunları nasıl yok edebiliriz yada uzaklaştırabiliriz yanlarına yaklaşılmıyo saldırgan hepsi

bu köpeklerin bi huyu var mahallede yabancı köpek gördülermi bütün köpekler yabancı köpeğe saldırıyolar

acaba telefona bi köpek sesi atsam balkona çıkıp son ses dinletsem bizim evin altına toplanırlarmı?

uzaklaştırması çok zor bari itlerin ortasına biraz kemik yada et atıyım birbirlerine girsinler eğlence olur hep uykumun içine ediyolar birazda ben onlara ediyim:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    nedense bayaa bi güldüm yazdıklarına kusura bakma komik geldi (((:

all this pain is an illusion...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Hoca belediyeye bizim burdakine mahallece gitmişler son zamanlarda köpek türemişti kaç kere telefonlar etmişler bende hiç bilmiyodum ve dedim oraya gidip şikayetmi edicem belediyeye mail çektim 2 gün sonra sokak temizlendi inanamazsın millet o kadar gitmiş ben bir mail attım diye bu olay oldu.Ayrıca bu bi şans veya tesadüf değil farklı bir konuda başka bir ildeki evimizin bulunduğu belediyeye bir konu hakkında mail attım oda hemen oldu.Bence mail yoluyla irtibata geç heralde maille atınca büyük bi adam gibi görüyolarmıdır ne ? :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Uzaklaştırmak için tek çözüm belediye gibi o kadar köpeği kendi çabalarınızla uzaklaştırmazsınız sanırım. Yine gelirler. Ama ben psikopatım, öldüreceğim diyorsan zehirli bir yemek at önlerine ertesi gün leşlerini topla. Benim yapmayacağım bir şey, yapanıda kınarım.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    zehirli kıyma

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------
    Uzaklaştırmak için tek çözüm belediye gibi o kadar köpeği kendi çabalarınızla uzaklaştırmazsınız sanırım. Yine gelirler. Ama ben psikopatım, öldüreceğim diyorsan zehirli bir yemek at önlerine ertesi gün leşlerini topla. Benim yapmayacağım bir şey, yapanıda kınarım.

Hoca öyle canilikmi olur televizyonlarda kaç kere çıktı öldürmüşler köpekleri biyer kazmışlar gömmüşler öyle şey olmaz günah onunda canı var can taşıyo en iyisi mail ile irtibat. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    etnik temizlik :|

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karani
    karani's avatar
    Erkek

Tyler_Dayi bunu yazdı:
    nedense bayaa bi güldüm yazdıklarına kusura bakma komik geldi (((:

Komik ama gerçek , bende çok çekiyorum köpeklerden.

Benimde bir köpeğim var  gece havlıyor , mahallenin köpekleride ona havlıyor. Geceleri uykunun en güzel yerinde mahallenin köpeklerinin sesiyle uyanıyorum :| 

Varsa bi çaresi söyleyin . Mahalleye köpek sokmamam lazım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

hayvanları koruma derneğine telefon et gelip alırlar merak etme sen..

Ayrıca öldürmekte çözüm değildir..Günahtır.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

Hoca öyle canilikmi olur televizyonlarda kaç kere çıktı öldürmüşler köpekleri biyer kazmışlar gömmüşler öyle şey olmaz günah onunda canı var can taşıyo en iyisi mail ile irtibat. 

Usta kaç yıldır köpek besleyen adamım, hayvanları, özellikle köpekleri severim o yüzden dedim ya benim yapmayacağım iş diye.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

ya valla ben bir olay anlatma istiyorum bu konu ile ilgili

birgun oludan donuyorum iste ilk okuldayiz ben 3 sen 4 dert te neyse okuldagildi ozamanda hava karariyordu dagilinca evin yoluna koyuldum arkdaslardan ayrildim bizim sokaga girdim sokakdada bir bos arsa var arsanin yarisi boyle assgi iniyor bir cukur olusturuyor neyse baktim bir kopek gordum hava karardi iste iyce kopek havliyordu hostt dedim demez olsaydim lan kopek oldu 20 25 tane :d o cukura tunemisler nasil birden ayaklandilar ben onde onlar arkamda nasil kaciyorum yakalasalar parcalicaklar :d neyse direk teyzemgilin bahceye ordan zillerine basitim nasil yumrukluyorum ama kapiyi actilar iste direk evlerine ordan balkona gectim ipneler eve gitcem evimimi ne biliyolar bizim evin girisine bahcesine dolustular :d 1 sat bekledim anca gittiler :d abartisiz 20 tane vardi :d cete kurmuslar :D

bunun icin bu hayvanlari barinaklara kapamalilar kisirlastirilmali ve eceli gelenekadar orda kalmalilar bak ozaman kopek turuyormu :d

al buda onerilen bir cozum haha http://www.youtube.com/watch?v=qxuqFBT0yMk&feature=related

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 6845 Toplam Mesaj: 36