folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Mahhallede Boş Gezen 30 - 40 Tane Boş Köpek

Mahhallede Boş Gezen 30 - 40 Tane Boş Köpek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Allam ya Fenada Köpek Fobim vardır he, Akşamları işten eve giderken Evden işe giderken umarım Yolunu kesmiyorlardır. :)

YAhu laf aramızda en gıcık olduğumda bu Köpek Çeteleridir. Önümü kaparlardı bir ara çokda birbirilerine destekçidirler, Birine taş atarsam diğerleride Hır gır dalmaya çalışırlardı bana, Bir iki yıl öncesi idi yahu çok değil kaç kez Şansım yaver gitti de Sahipleri yetiştiydi Yardımıma. eh eh eh Valla Azılı idiler benimkiler. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecTruy
    MecTruy's avatar
    Erkek
    Zehirle itleri topla hepsini yoğurtun içine zehir koy afiyetle yesinler :D

Kişisel Blog: http://securitybox.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    Kitle imha silahı uygun hoca :D

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    kedi at ortalarına :D

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

git bi piknik tüpü al tüpün gaz çıkışına boruyla alevi fışkırtacak bi mekanizma vardı ismini unuttum herneyse

ondan al köpeklere taş at sana doru koşmaya başlayınca tübü aç çakmağını çak köpeklerin hepsini kızart

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    eskiden belediye zehirli kıyma kullanırdı. sağa sola bırakyon 2-3 gun sora yarısı telef :) sora bir posta daha devam ediyorsun. Böylece temizleniyorlar. Unuttum şindi ne olduğunu . Fotoğraf filmlerini tab etmeye yarayan bir kimyasaldı.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca kisirlat-asilat-yasat tek cozum budur...Belediyeler kanunu geregi belediye o kopekleri toplayip kisirlastirip sonra tekrar dogaya salmak zorunda...Kisirlastirilan kopek saga sola diger kopeklere saldirmaz...bu saldirma cok dusuk bir orandir...o kopekler kisirlastirilmamistir...kisirlastirma testesteron hormonunun durdurulmasi sonucu erkeklik-disilik-liderlik mucadelesi gibi duygulari koreltir...zaten kopekler liderlik ve alan kazanmak icin kavga ederler...kisirlastirilan kopekten boyle davranislar beklemek yanlis olur...sen belediyeye israrla git...bulundugun sehirdeki hayvan barinaklarina falan git orada hayvanseverler vardir onlarla iletisime gec genelde dassakli adamlar-kadinlar oluyorlar belediyede isi bitirirler...kopekleri zehirleme falan yapmayin boyle seyler...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:
    -----------------------------

KrypT bunu yazdı:
    Uzaklaştırmak için tek çözüm belediye gibi o kadar köpeği kendi çabalarınızla uzaklaştırmazsınız sanırım. Yine gelirler. Ama ben psikopatım, öldüreceğim diyorsan zehirli bir yemek at önlerine ertesi gün leşlerini topla. Benim yapmayacağım bir şey, yapanıda kınarım.

Hoca öyle canilikmi olur televizyonlarda kaç kere çıktı öldürmüşler köpekleri biyer kazmışlar gömmüşler öyle şey olmaz günah onunda canı var can taşıyo en iyisi mail ile irtibat.

iyi güzelde 

tikerim onun canını

her gece havlayıp beni uyutmicak bende ona elimden gelen*pneli yaparım

ozaman adam gibi dursun allahın iti

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı:
    eskiden belediye zehirli kıyma kullanırdı. sağa sola bırakyon 2-3 gun sora yarısı telef :) sora bir posta daha devam ediyorsun. Böylece temizleniyorlar. Unuttum şindi ne olduğunu . Fotoğraf filmlerini tab etmeye yarayan bir kimyasaldı.
    nalet 90 olmasin sanirim sonu 90 di valla kopegin bagirsaklarini kicindan cikarirda karsiyim :D yazik gunah

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    ugrasmaya gerek yok mahalleyi bosaltın

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 6798 Toplam Mesaj: 36