Mahkumlara Af Çıkacak Söylentileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

tarih lazım tarih. hangi tarihli resmi gazete o ?

Gerisi nerde KHK'nın ? Yeni cezaevi kurun berbat durumdayız anladım ben. Af gibi bir şey demiyor ? Ayrıca Af Kanunla çıkartılır, KHK ile af yasası hazırlanır mı bakmak lazım.

TaRuZ tarafından 10/Ağu/16 09:28 tarihinde düzenlenmiştir

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Aq memlekette milletvekili bile troll. Sonra millet arayıp duruyor çıkacak desek çıkmasa bi dert çıkmayacak desek çıksa bi dert. Askerlikte Nasıl yıllardır askerlik kısalacak dedikodusu var cezaevlerinde de af gelecek, koşullu süresi uzayacak milleti umutlandırıyorlar, yüz kızartıcı suçlara çıkmasın ama çıksın iyi olur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

670 sayılı KHK yok. Sıra olarak 699 da evet ama daha 670 sayılı khk yayınlanmış değil. Ve yine belirtmek gerekiyor, o metinde "af"tan söz edilmiyor. Cezaevlerinin dolduğu herkes tarafından biliniyor ve bu son olaylardan sonra millet birbirine kitleyip yatıyormuş yerlerde. Kış gelince özellikle hastalıktan ölenlerin sayısı artar. Ona önlem olarak birşeyler yapılabilir ama af çıkacağını sanmıyorum. İnfaz kanununda değişiklik yapıp denetim süresi için öngörülen iyi halde 1 yılı kalmış olma şartını 2 yıla çekerlerse yine ciddi oranda azalma sağlarlar cezaevlerinde.

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Toki yapsın 3..5 tane daha ceza evi. Yer açılır . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

troll

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

troll

salı verilenler var hoca

bizim komşular felan hep çıkıp geldiler :)

ceza evi yapımları kısa sürede bitmez acil yer ihtiyacı var zaten darbecilere 3 metrekarelik özel yapılacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    ExcaliburTBT bunu yazdı

troll

salı verilenler var hoca

ceza evi yapımları kısa sürede bitmez acil yer ihtiyacı var zaten darbecilere 3 metrekarelik özel yapılacak

hocam senin komşular ne ayak ? bi hep demişsin.   bence uzak dur  :))

sen yoksa komşularfı ayarlayıp arabaları mı çaldırıyorsun ? 

sonra bakın arabalar çalınıyo , siğorta şart  :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

boşa sallayanlara sözüm ağzınız var boşa konusuyosunuz açık ve net.. 

gidin cezaevlerine bakın 10 kişi suçluysa 100 kişi suçsuz yatıyor adam ceza almış ama nasıl ceza almış delil yok ispat yok ceza almış

daha af çıkmadı bu haber şuanda yalanlandı resmi gazetede yayınlanmasını beklıyorum ama çıkıcak ne zaman çıkıcak bılmıyorum..

Not: tepkim fazla ama inanın tepkimin nedeni mesaisini çabucak bitirip evine gitmeye çalışan hakimlerle ego tatmini için tutuklama kararı veren savcılar yüzündendir. sonuçta insan hayatıyla oynanıyo tecavüzcü dediğiniz insan gerçekten tecavüz ediptemi yatıyo ? gasp yapmış dediğiniz insan hırsızlık yapıpta katakulliyle gasptanmı ceza yemiş biraz bunları düşünmek lazım.. tok açın halinden anlamaz ben ne analar babalar bilirim senin yeni uyuduğun saatte yollara dökülüp allahın dağındaki cezaevinde yatan çocuğunu ziyarete giden neyse içeriyi bilmeyen anlamaz..

cccyyyzzz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    student bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    ExcaliburTBT bunu yazdı

troll

salı verilenler var hoca

hocam senin komşular ne ayak ? bi hep demişsin.   bence uzak dur  :))

sen yoksa komşularfı ayarlayıp arabaları mı çaldırıyorsun ? 

sonra bakın arabalar çalınıyo , siğorta şart  :))

1 tanesi adam yaralama ve cinayetten yatıyodu baya yatarı  vardı 4 -5 sene sonra çıktı geldi adam

diğer komşu çalıntı araçlara motor şasi change yapıyodu antalya polisi aldı organize çeteden attılardı onlar çıktı geldi 

benim değilde o dönem bekardım babamın komşuları artık :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek
    acab bunu yazdı

boşa sallayanlara sözüm ağzınız var boşa konusuyosunuz açık ve net.. 

gidin cezaevlerine bakın 10 kişi suçluysa 100 kişi suçsuz yatıyor adam ceza almış ama nasıl ceza almış delil yok ispat yok ceza almış

daha af çıkmadı bu haber şuanda yalanlandı resmi gazetede yayınlanmasını beklıyorum ama çıkıcak ne zaman çıkıcak bılmıyorum..

Not: tepkim fazla ama inanın tepkimin nedeni mesaisini çabucak bitirip evine gitmeye çalışan hakimlerle ego tatmini için tutuklama kararı veren savcılar yüzündendir. sonuçta insan hayatıyla oynanıyo tecavüzcü dediğiniz insan gerçekten tecavüz ediptemi yatıyo ? gasp yapmış dediğiniz insan hırsızlık yapıpta katakulliyle gasptanmı ceza yemiş biraz bunları düşünmek lazım.. tok açın halinden anlamaz ben ne analar babalar bilirim senin yeni uyuduğun saatte yollara dökülüp allahın dağındaki cezaevinde yatan çocuğunu ziyarete giden neyse içeriyi bilmeyen anlamaz..

Hocam içimden geçen cümleleri dökmüşsün.Uzaktaki köyü görmek yerine yakındakini görmek isteyenler,yakındaki köye göre yorumlar uzaktaki köyü.Bilmezsinizz bee...

Toplam Hit: 8738 Toplam Mesaj: 63
af 2016 af yasası