Mail List Ayıklama?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    advanced mass mail sender programını kullan Mükemmeldir.
    üstadım bu program mail göndermeye yarıyor benim isteğim aynı adreslere mail göndermemek için, aynı olan adresleri bulup silebilecek bi programdı, yoksa bu program aynı adreslere otomatik olarak mail atmıyormu? bu yüzdenmi önerdniz?

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Zamanında bir spamcı arkadaşa özel bu işi yapan bir program yazmıştım onu vereyim. Sol taraftaki şeyler satırlara bölme vs işlevleri içeriyor. Senin istediğin şeyi yapman için tek yapacağın şey programda diğer hiçbirşeye dokunmadan "dosyayı düzenle" butonuna basmak. Kişiye özel yazdığım için program anlaşılabilir değil. Butona basıp dosyayı seçmen yeterli.

http://rapidshare.com/files/91886380/TIM2.0.rar.html

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    hocam dosyayı seçtim ve düzenle dedim yeni bir txt oluşturdu ama aynı adresleri silmemiş :( aynı adresler var hiçbir değişiklik yok

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hellfever01 bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:
    advanced mass mail sender programını kullan Mükemmeldir.
    üstadım bu program mail göndermeye yarıyor benim isteğim aynı adreslere mail göndermemek için, aynı olan adresleri bulup silebilecek bi programdı, yoksa bu program aynı adreslere otomatik olarak mail atmıyormu? bu yüzdenmi önerdniz?

Programın ikinci sekmesinde bi yerde mail list editor var, orası her işe yarayan sağlam bir mail list düzenleyicisi, ben mail yolla demiorum zaten programın mail list editorunu kullan diyorum :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3283 Toplam Mesaj: 15