folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Makale Yazarı Aranıyor [Günde 3 Saat İle Ayda 450TL+]

Makale Yazarı Aranıyor [Günde 3 Saat İle Ayda 450TL+]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bir kaç kaynağım var ve sürekli makale işi alıyorum. Artık ben yetişemiyorum ve TBT'den bir arkadaş ile başlayıp ileride bir kaç kişi daha almayı düşünüyorum. 100 kelimesi 1TL satış yapıyorum yazar arkadaşa 75kuruş vereceğim makale başına. Kendi hesabımla saatte 6 tane makale yazabiliyorum. 3 saatte 18-20 tane 75 kuruştan 15TL 3 saatte kazanılabilecek. Ayda ise 450TL eline geçecek ödemeler haftalık olacak. Eğer isterse fazladan işte verilebilir ve 6 saat çalışarak 700TL'de kazanabilir. Makale alan kişilerin istediği ve yazar olmak isteyen arkadaşlardan istediğim kalite. Yani diğer makale yazarları gibi robot mantığıyla, tekrar eden yazılar olmaması istediğim. Düzenli çalışacak arkadaşlar pm atarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Pm attık bakalım :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Pm attık bakalım :)

arkadaştan örnek makale istendi, yeni başvurulara açığızz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Bu konularda hep merak etmişimdir makale nedir? Nasıl bu kadar hızlı yazılır?  Bir örnek verir misin hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bu konularda hep merak etmişimdir makale nedir? Nasıl bu kadar hızlı yazılır?  Bir örnek verir misin hocam 

Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.

Bu 50 kelimelik bi makale genelde standart 100kelimedir. Atla deve değil yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

.

S0KR4T3S tarafından 30/Haz/15 10:02 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

hocam bana bir makale lazım da ortalama kaç kelime olması lazım? Müşteri sizden ne istiyor yada sizin yönlendirmeniz nasıl bu konuda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

makale den kasıt websitelerinde belli bi konu hakkınd aolan yazılar mı? Hep sağda solda denk geliyorumda bi sorayım dedim. Ciddi ciddi akademik makaleden bahsetmiyoruz dğeil mi? Bi konuyla ilgili bir yazı demi bu?
    Detaylarını pm alabilir miyim bende :) Yazı yazıp para kazanmak mantıklı geldi :)

deit : bi üstte bi arkadaşa yanıt vermişin hocam zaten tekrar yazmana gerek yok :) pm at bana pm bende yazıcam :D

MaviGozluDev tarafından 30/Haz/15 10:39 tarihinde düzenlenmiştir

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

pm alabilirmiyim ? makale konuları belli mi ? yoksa rastgele gelen işlerden mi pay edilecek ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

hocam bana bir makale lazım da ortalama kaç kelime olması lazım? Müşteri sizden ne istiyor yada sizin yönlendirmeniz nasıl bu konuda

Hocam 200 kelimelik bi makale genelde tercih edilen sayı. Müşteri sitesini güncel tutmak için günlük kategorisine göre 3-4 tane makale istiyor. Makalede hem kullanıcı memnuniyeti hemde seo açısından iyi olmasını istiyor zaten ona özen gösteriyoruz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

pm alabilirmiyim ? makale konuları belli mi ? yoksa rastgele gelen işlerden mi pay edilecek ?

müşteriden gelen siparişe göre yazılacak hocam genelde film veya yemek tarifi tarzı şeyler oluyor. İnanın zor birşey değil yazanında bilgisi artıyor. Konuyla alakalı bir kaç siteden 5dk ayırıp birşeyler okuyorsun sonra kafanda toparladıklarından 100 kelimelik bir yazı oluşturuyorsun. Seo açısından da iyi olması için anahtar kelimeleri makale içerisinde geçirip akıcı cümeleler kurmak mesele.

Toplam Hit: 1674 Toplam Mesaj: 20
makale yazarı aranıyor