Mantı Evi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    solutionman bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

Mantı'nın çok tutulmasını insanların bu konuda çok fena manipüle edilmesine bağlıyorum , bu kadar ağır bir yemeği nasıl yiyorsunuz ..bir tabak'ta 0.5 lt sıvı yağ , sulandırılmış yoğurt , sos denen yakılmış pul biber , hamur zaten yapısı gereği ağır ..  neyin tadını alıyor insanlar anlamıyorum , tabi tad konusu görecelidirde insanların minimum 10 TL'den oluşan sikilme olaylarına katlanamıyorum , bu bahsettiklerimi makarnanın üzerinde deneyin bence. 

:) Mantıdan soğudum

Sen gerçek mantı yememişin haybeye konuşuyorsun ne pulbiberi gerçeği salcalı sostur az veya fazla koymakta senin elindedir ağır geliyorsa az yiyeceksin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Fena manti cekti canim amk. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

dibim düştü burda valideyi dürteyim de yapsın. i love ramazan.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

Mantı'nın çok tutulmasını insanların bu konuda çok fena manipüle edilmesine bağlıyorum , bu kadar ağır bir yemeği nasıl yiyorsunuz ..bir tabak'ta 0.5 lt sıvı yağ , sulandırılmış yoğurt , sos denen yakılmış pul biber , hamur zaten yapısı gereği ağır ..  neyin tadını alıyor insanlar anlamıyorum , tabi tad konusu görecelidirde insanların minimum 10 TL'den oluşan sikilme olaylarına katlanamıyorum , bu bahsettiklerimi makarnanın üzerinde deneyin bence. 

Zorlamı ye diyorlar sana çinde böcek yiyorlar oda onların zevki.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

Zorlamı ye diyorlar sana çinde böcek yiyorlar oda onların zevki.

Ama çekirge Antep Fıstıı gibi oluyormuş pişince:D

Toplam Hit: 3575 Toplam Mesaj: 36