Mantı Evi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

sağolsun kayseriye gidince annem paketliyor donduruyor dondurucudan çıkarıp yiyorum ama bu saatte onu düşünmek konuşmak insanın içini gıcıklıyor agzından sular akmasına sebep oluyor bir daha ramazanda böyle konu açma tamammı güzel kardeşim :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

sağolsun kayseriye gidince annem paketliyor donduruyor dondurucudan çıkarıp yiyorum ama bu saatte onu düşünmek konuşmak insanın içini gıcıklıyor agzından sular akmasına sebep oluyor bir daha ramazanda böyle konu açma tamammı güzel kardeşim :D

kardeş memleket kayserimi senin ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    vukuat bunu yazdı

evet kayseriliyim ben

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    vukuat bunu yazdı

evet kayseriliyim ben

Uzaktan bende kayserili sayılırım :D ve bayağı arkadaşlarım var ama güzel memleket he :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    vukuat bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    vukuat bunu yazdı

evet kayseriliyim ben

Uzaktan bende kayserili sayılırım :D ve bayağı arkadaşlarım var ama güzel memleket he :D

burada kayserili çook ben ankarada yaşıyorum ama.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

siteyi 15 yıl önce açıp öyle bırakmışlar sanırım :)=

front page terk :D

bence site çok başarılı hele ki 13 yıldır açıksa tasarlayan arkadaşda 2000 - 2003 yılları arasında yapmış siteyi :) yaşlı domain.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Beğendik in kurtuluşta, kocatepe cami şubesi nde ve ümitköy de yeni açılan  yemek servisi bölumlerinde yiyebilirsin.

MaviGozluDev tarafından 16/Tem/13 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Mantı'nın çok tutulmasını insanların bu konuda çok fena manipüle edilmesine bağlıyorum , bu kadar ağır bir yemeği nasıl yiyorsunuz ..bir tabak'ta 0.5 lt sıvı yağ , sulandırılmış yoğurt , sos denen yakılmış pul biber , hamur zaten yapısı gereği ağır ..  neyin tadını alıyor insanlar anlamıyorum , tabi tad konusu görecelidirde insanların minimum 10 TL'den oluşan sikilme olaylarına katlanamıyorum , bu bahsettiklerimi makarnanın üzerinde deneyin bence. 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Shephard bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

siteyi 15 yıl önce açıp öyle bırakmışlar sanırım :)=

front page terk :D

bence site çok başarılı hele ki 13 yıldır açıksa tasarlayan arkadaşda 2000 - 2003 yılları arasında yapmış siteyi :) yaşlı domain.

www.efertas.com'a girdim de, halam.org'dan farksız.

Güncellenen siteye bakalım:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

Mantı'nın çok tutulmasını insanların bu konuda çok fena manipüle edilmesine bağlıyorum , bu kadar ağır bir yemeği nasıl yiyorsunuz ..bir tabak'ta 0.5 lt sıvı yağ , sulandırılmış yoğurt , sos denen yakılmış pul biber , hamur zaten yapısı gereği ağır ..  neyin tadını alıyor insanlar anlamıyorum , tabi tad konusu görecelidirde insanların minimum 10 TL'den oluşan sikilme olaylarına katlanamıyorum , bu bahsettiklerimi makarnanın üzerinde deneyin bence. 

:) Mantıdan soğudum

Toplam Hit: 3574 Toplam Mesaj: 36