folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Manuş Baba - Eteği Belinde Silsilesi

Manuş Baba - Eteği Belinde Silsilesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

hiç begenmediğim şarkı ve şarkıları var. gereksiz yere abartıyorlar.

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şarkının sadece melodisi güzel. Sözleri saçma sapan.

https://www.youtube.com/watch?v=I5-3Fjk4QiM

Zaten çalıntı olan sözleri değil müziği hocam.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Manuş babayı susam sokağındaki KIRPIK'a benzeten sadece ben miyim? Andırıyor sanki be

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Fanatizmin her türlüsü mallıktır... 

Adam şarkı yapıyor. Cumhurbaşka
    nlığına adaylığını koymuyor. Ortada bir Telif hakkı ihlali , hırsızlık varsa yargı yolu acık.
    Sevilir , popüler olur , işi
    ni güzel yaparsa devam eder , yapamazsa balon gibi soner gider...

Konuyu acan arkadaşın tanımlamalarına bakalım...

"Kusu
    nc - Manuş Baba
    Milliyetci - Atilla Yılmaz
    Kro Şarkıcı - Yusuf Harputlu "

Ulan bu adamlar müzik yapıyorlar. Atilla Yılmaz'ı savunmak icine bu nefret soylemi ? Telif hakkı davasından pay mı alacaksın ? Yargı , youtube izlenmelerine , kimin daha popüler olduğuna bakarak mı karar veriyor ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

nlığına adaylığını koymuyor. Ortada bir Telif hakkı ihlali , hırsızlık varsa yargı yolu acık.

"Kusu
    nc - Manuş Baba

Ulan bu adamlar müzik yapıyorlar. Atilla Yılmaz'ı savunmak icine bu nefret soylemi ? Telif hakkı davasından pay mı alacaksın ? Yargı , youtube izlenmelerine , kimin daha popüler olduğuna bakarak mı karar veriyor ? 

İyi de adam cumhurbaşkanı seçilmiyor diye yalancıysa ağzına sıçmamız yanlış mı? Bu nedir ya yaptığı işe göre hırsızlık önemli önemsiz mi olacak? Şarkı da yapıyorsa çalmayacak, sucukta yapıyorsa çalmayacak.

Gebersin bu hırsız emek çalan orospu evlatları. Memlekette hırsızı öve seve bitiremediniz. 

Dün açıklandı 2008-2009 da çalışanan sorularla 30bin 1. var diye bak bu birinci olanlar. 2.likte emin ol 60bin. 

Ben 2009 da 82 aldım da millet yardırmış 90-95 ben geri zekalıyım herhalde diyordum.

2010 da kpss soruları çalındı atanacağım seneydi 78 aldım atanacam askere gittim ağustosta sınav iptal edilmiş haberim yok bir gün bir telefonda dediler sınav var 2 haftaya. Sınav yerini bile değiştirmeyi kaçırmışım.

Yeter be yeter hırsızsa orospu çocuğudur diyin amk.

Hırsız her yerde hırsızdır caldıysa da hırsızda denir kusunç da denir adi de denir. Esas nedir bu hırsıza sahip çıkar gibi konuşma?

Manuş Baba hırsızdır bu da tescillenmiştir esas konu da budur. Diğer adamı över övmez o ayrı ki adını duymuşluğum yok.

HIRSIZ ADAMIN HIRSIZ OLDUĞUNUN BAĞIRA BAĞIRA SÖYLEYİN, NEFRET ETTİĞİNİZİ SÖYLEYİN Kİ HIRSIZ UTANSIN HIRSIZ ÇEKİNSİN SİLİNSİN GİTSİN.

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Krallar sıralaması.

1) Burak Yılmaz

2) Şenol Güneş

3) Manuş Baba

Kıskananlar çatlasın.

https://i.hizliresim.com/vJ9n9p.jpg

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Krallar sıralaması.

1) Burak Yılmaz

2) Şenol Güneş

3) Manuş Baba

Kıskananlar çatlasın.

https://i.hizliresim.com/vJ9n9p.jpg

Vay trol kardeşim

Hırsıza kral deme ama yani şimdi

Anıl
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Müzik hissetmektir. Bir müziği birisi yapar tutulmaz, kendisini sevdirmez, size bir şey katmaz. Ama bir başkası çıkar cover yapar, ritimleri alıp değiştirir dahada güzelleştirir seversiniz.

Çalıntı/kopya olması size hissettirdiklerini değiştirmez, o yüzden yasal süreç onları bağlar. Beleş müzik dinlerken yarak kürek herşeye takılmak neden anlamıyorum.

Millet şu futbol ve müzikde hak hukuk aradığı kadar kendi hakkını arasaydı şimdiye çoktan muasır medeniyetler seviyesine gelmiştik.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

"Kusu
    nc - Manuş Baba

İfade özgürlüğü var değil mi ? Benim de kendime ait bir müzik zevkim var. Atilla Yılmaz'ı bu konu içerisinde Faşist şarkıcı olarak tanımlamış olsaydım bu kadar acıtmazdım seni sevgili Yabancı. Kroya kro, barzoya barzo, mahoya maho demek , sanatını aşağıladığım anlamına gelmez özellikle  parantez içerisinde (Bence) diye belirtmişim. Bu durum da sana da kro gözü ile bakmam benim gafletim veya cehaletimdir. Herkesin hayatına kimse karışamaz. 

www.tithack.com