Manyaklıklarımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SodaLimon
    SodaLimon's avatar
    Erkek

ßuraya manyaklıklarınızı yazın ...mesela:

lisedeyken ,entel oldukları için durmadan kitap okuyanların kitaplarının sonlarını öğrenir gider zorla anlatırdım....heycanla kitaßın sonunu getirmeye çalışırken ßirden sonunu öğrenmek kadar kötübi durum olmasagerek :P..biz okumuyoz ya onlarda okumasın die :D acaipde eğlenirdim..

sizde yazın çeşit olsun,uygulayalım,öğrenelim,paylaşalım......

zoru başarırım ama imkansız ßiraz zorlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

senın bu yazıyı okumak :D:D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Şimdi bizim ablayı evlendirdik geçen gün.Bizdede bir adet vardır.Düğün gecesi bütün erkekler toplanır baya bi içeriz.İlk sarhoş olanıda buz dolu küvete atarız herneyse.Erkek tarafından bi oğlan sarhoş oldu.Aldık attık bunu buz dolu küvete biz içeri geçtik okey falan oynuyoz.Aradan 5-10 dakika geçti.Benim karşıda oturan eleman bana "bişey unuttuk biz "falan dedi.ben de ilk sarhoş olanı kuvete atıcaktık dedim.Bakındım etrafa kimse sarhoş olmamış.tabi benim kafada zum adamı kuvete koyduğumuzu unuttuk.Bi anda bi herif fırladı.Mustafayı kuvette unuttuk diye.Bi girdik banyoya herif mosmor olmuş.Çıkardık bunu kuruladık.Saç kurutma makinasıyla falan ısıtmaya çalışıyoruz.Ovalıyoruz falan.Bu titriyor.Ağzındanda 2 kelime çıkıyor " Ananızı S*kicem" :D:D:D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aksako
    Aksako's avatar
    Erkek

ZUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

koptuuuuuuuuuuuuuuuuuum :D   o ne la ne biçim adet o öyle?

o zaman ben yandım 1 kutu bira içtiğim zaman direk sapıtıyom ben :D

Geleceğin HolyOne ı insallalh :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    siteye saldırı yapanların ipsini banlayınca bi sayfa karşısına çıkıp stop diye uyaran bi sayfa hazırlıyordum bi gün, biraz acayip kastım tabi o gece uykuda rüyamdada aynı şeyi görüyordum birden yataktan fırladım stop stop diye bağırmaya başladım :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SodaLimon
    SodaLimon's avatar
    Erkek
    TUGRULBABA bunu yazdı:

senın bu yazıyı okumak :D:D:D

muhaha sende ßaya manyakısn hee :D:D

zoru başarırım ama imkansız ßiraz zorlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    küfür bulamamışdım çocuun tekine "götüne ddos çekerim" demiştim sonrada "suratına index atarım" die devam ettim :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BigCrazy
    BigCrazy's avatar
    Erkek
    Her Türlü manyaklıgı yaptim neredeyse...

Baydım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

küfür bulamamışdım çocuun tekine "götüne ddos çekerim" demiştim sonrada "suratına index atarım" die devam ettim :)

Puuhahahahha acayip" Götüne ddos çekerim"  "Ecdadına Nuke Attımının evladı konuşma lan" bu da benden.Lisede bir taştışmada söylemiştim.O geldi aklıma şimdi :D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ered-Nimrais
    Ered-Nimrais's avatar
    Erkek

Yazlıkta gelene balkondan su balonu atıyodum baktım kimse geçmiyo ben sikti edip balonun suyunu içtim.(yıl 1996)

"And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How ev"rything still turns to gold. And if you listen very hard The tune will come to you at last. When all are one and one is all To be a rock and not to roll. And she"s buying a stairway to heaven" Led Zeppelin-Stairway to Heaven
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    dün iett otobüsündeyim ilk başta herşey normaldi gitti yerime oturdum neyse git git git en sonunda ineceğim yere geldim ayağa bir kalktım benim ufaklık otururken aşağı doğruya kalktığım zaman diklenmiş bi baktım önüme benden 2 metre önde sarkıyor bayanların hepside bana bakıyodu utancımdan ne yapacağımı şaşırdım sonra kapı açıldı hemen aşağı indim :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
Toplam Hit: 3231 Toplam Mesaj: 19