folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Marketteki-Danisman-Kiza-Acilmak-Istiyorum-Yardim-190927/

Hatırlarsanız bu konuda sizden fikirler istemiştim. Aldığım fikirler doğrultusunda faliyete koyuldum bu konudan sonra kızla göz göze temaslarımı arttırdım. Oda bana bakıp gülümsüyordu doğru yoldayım diyordum bi kaç kere aldığım ürünleri idae ettim fiş olmadan bile kabul etti oda, yaklaşık 1 hafta böyle geçtikten sonra perşembe günü geldi çattı markete ilk girdiğim nasılsın dedim iyiyim sen nasılsın dedi neyse marktetten giderken ben masasına gidecektim çok kalabalıktık gözüyle bana bay bay işareti yaptı.

Ben o gün saat 22:35 e kadar bu kızın marketten çıkmasını bekledim çıkar çıkmaz servise bindi bende servisle arkasından gittim ama o beni görmedi sonra o başka yola gitti ben başka yola perşembe gününden sonra bugüne kadar hiç markete gelmedi... Bugün gelmişti bende tüm cesaretimi topladım kasadayken merhaba nasılsın dedim çok soğuk bir şekilde iyiyim siz dedi bende sağolun dedim çıktım gittim.

Neden böyle yaptı anlamadım az önce yaklaşık yarım saat önce ne olursa olsun geri gideceğim dedim aldığım peyniri geri götürdüm kapıdan girerken yine hafif gülümsedi iyi akşamlar dedim. Bunu iade edeceğim dedim kızda tamam olur dedi kapıdaki görevli ahmeti çağırdı ahmet abi iade fişi yazarmısın dedi. Ahmet abi ürünün fiyatına bakmaya giderken baş başa kaldık aslında dedim, ben onu iade etmek istemiyorum sizinle beraber bir kahve içmeye çıkabilirmiyiz dedim.

Hayır dedi ben sözlüyüm dedi ben sizin niyetinizi daha önceden anlamıştım dedi.Burada yüzük takmamız yasak olduğu için takamıyoruz dedi. Bunu ahmet abide bilir dedi o sırada ahmet abi geldi.

Neden iade ediyorsun tadınımı beğenmedin dedi hayır özel sebeplerden ötürü dedim. Göt gibi kala kaldım. Sonra o başka yöne ben başka tarafa bakarken ahmet abi doldurdu kağıdı elime verdi kasaya gittim paramı kaldım kasadaki kızında parmağında yüzük filanda vardı. Kendimi çekiçlenmiş bok gibi hisediyorum arkadaşlar ne yapacağım ben şimdi fikriniz nedir çok kötüyüm ya içim daralıyor... :( :( :( :(

Linux
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Ne demek ne yapıcam ?

Hiç bişi yapmicaksın, unutucan geçicek. Görende sanacak yıllardır peşindesin..

Hem bak kız sözlüymüş. Sen kibarca açtın derdini ona, o da kibarca durumu izah etti.

Bence olay kapandı. Uzatırsan ve sözlüsü seni yamultursa sonuna kadar haklı olur.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7eVeNPouND
    7eVeNPouND's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam zor bir durum hangimiz yaşamadıki böyle şeyler.nişan olmasaymış ha bir şansın olurmuş ama kız nişanlıysa bırakacan peşini.klasik olacak ama sana kızmı yok :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

buradaki marketlerin çoğunda kız kasiyerler vardır hepsi de genellikle yüzük takarlar her gülümseyini öyle anlamayın müşteriye öyle oluyorlar genellikle =)) hayırlısı diyelim senin adına 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

Yok uzatmam zorla güzellik olmaz tabi ama sanki bana yalan söyledi gibi geliyor perşembe günü gözüyle bay bay demesini görseydin bana hak verirdin. Benim yine o markete gitmem gerekli oradan alış-veriş yapıyorum çünkü, ama oda orada olacak ve bu durum onu her gördüğümde bana koyacak ne yapayım derken onu kast ettim gözümün önünde duran o kızı görmemezden mi gelim... :( :( :( Canım çok yanıyor arkadaşlar...

Abdullah_CAN tarafından 10/Mar/14 20:26 tarihinde düzenlenmiştir

Linux
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hayirlisi be murid sikma canini , zor bi durum ama memelekette market mi yok .....

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

hiç bişey yapmayacan aynen hayata devam hiçbişeyin sonuda değil ilk ret yiyen de sen değilsin bi şekilde yaşanıyor dostum unut ve başka hatunlara bak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet deseydi hep beraber sevinirdik ama hayatta her şey olumlu olacak diye bir şey yok 
    etrafta kızda çok markette ;) şansının denemeye devam dostum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

aynen banada çok oluyor kızın sevgilisi var ama markette merhaba iyi günler bunlar olağan şeyler öyle daha ileri boyutta olmasını istiyorsan iyice araştırcaksın 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

aynen banada çok oluyor kızın sevgilisi var ama markette merhaba iyi günler bunlar olağan şeyler öyle daha ileri boyutta olmasını istiyorsan iyice araştırcaksın 

Faceboku bile yoktu. Ama çok koydu ya çok soğuk davrandı o sevimli kıpır kıpır kız gitmişti yerine bir buzdolapı gelmişti. Neden söyle yaptıki :(

Linux
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Anasını sattığımın memleketin de de bütün hatunlar ya nişanlı ya da sözlü amk. Takma hocam bu hatunla olmazsa başkası ile olur.İlk zamanlar fena koyar kendini mal gibi hissedersin ama geçiyor zamanla :) Kağıdın gelmezi, karının vermezi olmazmış. Sadece istemesini bileceksin :)

karabuyucu tarafından 10/Mar/14 20:30 tarihinde düzenlenmiştir

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 12843 Toplam Mesaj: 113