folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

Marketteki Kıza Açıldım Ret Cevabımı Aldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

sen yapmışın bir delikanlılığını beyefendice rahatsız etmeden açılmışın olmadıysa kaderin evrenin suçu, bu saatten sonra ısrar edersen ayıp olur, başkasını bulursun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar şunu unutmayın size her gülümseyen bayan sizden hoşlandı falan demek değildir.Marketdeki kasiyer olur yada sınıf arkadaşınız olur size gülümsüyorsa bu sizden hoşlandı demek değildir.Sosyal bir dünyada yaşıyoruz insanlar size gülümseyebilir,sizinle konuşabilir yada suratınıza bakabilir.Bunların hepsinin altında bir anlam aramamak lazım yoksa sonu böyle olabiliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

sen yapmışın bir delikanlılığını beyefendice rahatsız etmeden açılmışın olmadıysa kaderin evrenin suçu, bu saatten sonra ısrar edersen ayıp olur, başkasını bulursun.

Aynı şeyleri düşünüyorum. Bazı arkadaşların dedikleri piçlik hayatta yapamam ben, ama kızda bence sözlü değildi yalan söyledi o konuda bana, beni üzende o oldu inanmadım yani sözlü olduğuna açıkca deseydi tipim değilsin filan diye anlardım. Gerçi şimdide anladım bitti gitti işte a.q. :)

Linux
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

Aynı şeyleri düşünüyorum. Bazı arkadaşların dedikleri piçlik hayatta yapamam ben, ama kızda bence sözlü değildi yalan söyledi o konuda bana, beni üzende o oldu inanmadım yani sözlü olduğuna açıkca deseydi tipim değilsin filan diye anlardım. Gerçi şimdide anladım bitti gitti işte a.q. :)

sana yalan sölemedi hocam sen yalan söylemiş olmasını diliyosun

https://www.youtube.com/watch?v=2hyEteevrzs

:D

GUS tarafından 10/Mar/14 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

hacı bence sen kitap yaz. hayır hiç okuyamam diye düşünüyordum giriş cümlesinden itibaren yazdıkların beni etkiledi finalde güzeldi. şaka değil güzel yazmışsın :) aşk romanı yazsan okunur hacı o derece :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Ben görmedımkı dırek böyle senın gıbı açılan bırıne olumlu yanıt gelsin gören duyan oldumu beyler merak edıyorum?

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

önümüzdeki maçlara bakıcaz hoca takma kafaya amk 

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Konuya baktım ben yazmamışım amk :D Ondan kaybettin kesin :D

Böyle işlerde yanıma gel bir dahakine :)

Geçmiş olsun, bak benden örnek al  biraz abi, hiç bir kız reddedemedi beni, neden peki bir sor ?

Çünkü hiç birine teklif etmedim. Hunharca gülüyorum şu an amk a.sçdasdkljasd :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

hocam kiz sözlüymüs. Unut gitsin, zaten baslamamis birseydi. Hersey güzel oluJACK ;)

Jack daniels takil biraz

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

çekiçlenmiş bok bunu beğendim :D

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
Toplam Hit: 12838 Toplam Mesaj: 113