folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Masaustunde Silinemeyen Metin Belgeleri Hakkında...

Masaustunde Silinemeyen Metin Belgeleri Hakkında...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    arkadaslar pc min masaustunde silinemeyen metin belgeleriyle doldu taştı...bunlradan ne  yaptıysam kurtulamadım..lutfen yardım eder misiniz...arkadasların tavsiye ettigi unlocker programının d kullandım ama o da silemedi...ftp adresimden dosya alırken bi sorun verdi ve dosyanın icerigini bos gosterdi sonra da silinemiyor...lutfen yardım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    hacı silinmeyenler metin belgelerimi yoksa klasor felanmı yada exe dosyaları

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    güvenli modda girip silmeyi denermisin =O)

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

cosmic bunu yazdı:
    -----------------------------
    güvenli modda girip silmeyi denermisin =O)

ha işte bunu diycektim 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Unlocker kullan

www.google.com > unlocker yazıosun indiriyosun siliyosun =)

kullanımı falan yazar sitelerde :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Bir dosyayı, klasoru, exe dosyasını silemiyorsan eger Bilgi Bilgisayarım bu dosyayı kullanıyor demektir.sen goremeyebilrisn calistigini yada kullanıldıgını. Yapman gereken şey ctrl alt del tuşuna basarak işlemler menusunden tanımadıgın çalışır programları silmek yeterli olucaktır tabi daha once buraya bakmış olman gerekir yoksa hangisi vardı hangisi yoktu bilemessin ama Yanımsama adının yanında Kullanıcı adı yazar burada senin ismin yada PC die gecer yani bilgisayarı kurarken pc adına ne verdiysen o yazar ve onunla alakalı olan ksımları silersen bu dertten kurtulursun.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Xsharez bunu yazdı:
    Bir dosyayı, klasoru, exe dosyasını silemiyorsan eger Bilgi Bilgisayarım bu dosyayı kullanıyor demektir.sen goremeyebilrisn calistigini yada kullanıldıgını. Yapman gereken şey ctrl alt del tuşuna basarak işlemler menusunden tanımadıgın çalışır programları silmek yeterli olucaktır tabi daha once buraya bakmış olman gerekir yoksa hangisi vardı hangisi yoktu bilemessin ama Yanımsama adının yanında Kullanıcı adı yazar burada senin ismin yada PC die gecer yani bilgisayarı kurarken pc adına ne verdiysen o yazar ve onunla alakalı olan ksımları silersen bu dertten kurtulursun.

sana bi klasör versem silebilirmisin ekle yollıyayım bakalım silebilcekmisin =O) 

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

cosmic bunu yazdı:

Xsharez bunu yazdı:

sana bi klasör versem silebilirmisin (adres kaldirildi) ekle yollıyayım bakalım silebilcekmisin =O) 

ben silicem yolla :=)

ama eve gidince

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

cosmic bunu yazdı:

Xsharez bunu yazdı:

sana bi klasör versem silebilirmisin  ekle yollıyayım bakalım silebilcekmisin =O)

dostum şunu rapidle bakiim, merak ettim şimdi, nasıl bişimiş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Dostum msn ekleidm kabul et godner bakim. bu arada REn die bir komut var bilirmisin uzantıyı değiştirip klasoru dos komut işleminde caçlıştırıp daha sonra ctrl alt delete dedigimiz tuş kombinasyonlarına basıp açılır menuden çalışan klasoru kapattıgımız zaman silemeyecegimiz komut yoktur ;) msn kabul et sen

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    unlocker siliyo benim dediğim hem uygulama diil klasör ;) upload edemiyorum öyle bir klasör yok diyor. yaa duymuşsunuzdur con diye klasör yaratılmıyor ya ben yarattım ama normal olarak silinmiyor =O)

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 3942 Toplam Mesaj: 14