folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Matematik Dersinden Nasıl Kopya Cekilir?..

Matematik Dersinden Nasıl Kopya Cekilir?..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

oncelikle en uygun yer olarak burayi sectim..sayisal bi ders..yarin 3. sinav war..we ilk 2 sinavdan aldigim notlar 25-30 :D anlicaniz yarin en az bi 55 civari not

almam lasim..we kopya cekmeden de imkansiz..hoca biras antika :D psikolojik sorunlari oldugunu seziorum..nese,sinifin yarisi sinifta,dier yarisi matematik

sinifinda yaziliya girior.    2.sinav bole olmadi,herkes matematik sinifinda oldu 30 aldim :D temennim yine herkesin ayni sinifta olmasi..nese,simdi sizden taktik

bekliorum..matematik dersinden nasil kopya cekebilirim?..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Oturacağın sıranın fln fotosu lazım yada oturacağın yer hakkında bilgi ver hocam her yerin özel yöntemleri vardır:)  

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

yanına bant al okula giderken.. ( para bandı )

simdi gerekli bilgileri 10x7 lik 1 kağıda yaz..

ardından cekedinin sol iç kısmına dikkat et cebin altında olcak... yapısdır oraya..kimse fark etmez..

baska bir yontem ise.. kendıne özel 1 kagıt al.. we yazılıda onun üzerine otur..:d hocanın arkası donukken az kay gerekenlere baq ardından yaz.. dikkat et boynunu fazla eğme:D bende tarih yazılısından öle cekım dedim :D son sorunun son şıkkında yakalandım:D sebebi ise miyop olmam :D hay anasını dedim:D gözlerim bozuk die yazılılarda kopya cekemiyom:D ama 15 tatilde :D oktora gidiyom:D 2. dönem :D full time copy :D neyse geveledim yine..sen dediklerimi uygula olmazsa baska 1 yöntem

buyuk silgilerden 6 7 tane al :D beyaz olsun ...

gerekenleri silginin üzerine yaz..:D cebine koy..:D lazım olanı cıkarırsın kimse cakmaz:D

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Saat şimdi 21:00 .İlk önce kapat bilgisayarı.Bi kahve iç.Saat 23 e kadar çalış 55 alırsın...

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
     sınavda ne cıkacak ona benzer sorular bul sınava girdigin zmaan hoca kagıdı verir vermez sana hmn kagıdın altına koyy ben her zman ole yapıyodum ama Sıfırıda yiyoyurduk dene derimm :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    öncelikle konulara çalış öyle bomboş girme..sonra gerekli formülleri kagıda yaz ve sınav zamanı üzerine otur ordan gerekli formülü yaz cevabı bulmya çalış..bulamadın mı önünde arkanda çalışkan biri yok mu onun kagıda bak tüm soruyu geçiremezsin tabi ama sonucu görebilirsin..sonuca göre git tersten yani..soruya göre uydur bişeyler.bazı üşengeç hocalar direk sonuca bakarak puanlama yaparlar

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    nerde oturacagim belli deil :D ama buyuk ihtimalle on siralardan biri olacaktir..sinifta en arka kose oturuom..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:
    -----------------------------
    sınavda ne cıkacak ona benzer sorular bul sınava girdigin zmaan hoca kagıdı verir vermez sana hmn kagıdın altına koyy ben her zman ole yapıyodum ama Sıfırıda yiyoyurduk dene derimm :)
    -----------------------------

bunu düşündüm ya..hatta benim için çok da kolay olabilirdi..test kitabi aldirmisti hoca sinav dergisinin..ondan sorucam demisti..sole 3-4 gun onceden haberim olsaydi,ufak kaitlara,cikacak soru kaliplarini yazardim ama :D bu aksam ogrendim..o sorulari birine cozdur,kaida yazz ohoo :S 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Hocam get der çalış diycem:) Converse'in varsa onun alt bölümü beyaz ya çak onun üstüne kopyaları,bacak bacak üstüne attın mı ohh mis gibi çekersin:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    konular : karmasik sayilar - logaritma - toplam,carpim sembolleri.. kolay konular aslinda da taa bastan kacirdim,sora da toparliyamadim :| war mı e-ders verebilecek olan :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    Senin şimdi matematik defterinde tam değildir :) koş daha fazla geç olmadan birinden matemetik defterinin fotokopisini çektir. Sonra otur adam akıllı çalışmaya başla! Hoca derste ne soru çözdüyse aynılarını sorar anca anca sayılarını falan değiştirir tersten sorar vs vs...

Solak Cerrah
Toplam Hit: 16040 Toplam Mesaj: 25