Medikal Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

günde 20 kişi arayıp maske soruyor :)

Amk ben ecza deposunda çalışıyorum. Medikal ürün olmaz dememe rağmen ısrarla maske soruyorlar. 

Millet maske ile kafayı yemiş, 1000 kişi araştırma yapıyor 1 kişi satın alıyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı

3milyon üzeri ameliyat maskesi yollamıştım.

5-8 milyon arası yeni talep var acil terminli yetişemiyorum.

Çin piyasasında mevcut durum ameliyat maskesi 14 cent. Toz maskesi 1.22USD. 

60 kuruşa kadar ameliyat maskesi (TR piyasa fiyatı 45 kuruş) ve mantıkli fiyattan FFP3 maske satmak isteyen olursa dönüş yapsın lütfen.

20 cente senden alırım kaç milyon var elinde?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

1 koli alsak kaç liradan kargolarsınız en ucuz ? 1000 adet mi oluyor 1 koli ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

1 koli alsak kaç liradan kargolarsınız en ucuz ? 1000 adet mi oluyor 1 koli ?

+1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı
    rome bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    rome bunu yazdı

İzmirde akrabam üretiyor. Ayın 5'i için 250 bin sipariş verdim. Lazım olan arkadaş varsa bana ulaşabilir PM den.

hocam fiyat yazsanıza kapalı oturum mu yapıyorsunuz aq

abicim fiyat 2,00tl şuan C belgeli 3 katlı.  fabrikada sözleşme yapıyoruz (250 bin adet için max) belli bir kapora veriyorsunuz. ürününüzü ayın 10 unda teslim alıyorsunuz. sermayesi olan, bu işe yatırım yapmak isteyen varsa ulaşsın yardımcı olayım.

ürün resmi varmı yada örnek resim

özelden görüşelim

Romedir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Maske imalatcisi veya tedarikcisi varmı aramızda ?

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bakın bu net orospu çocukluğudur.

1 günde %421 diyat artışı https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/amet-cerrahi-maske-lastikli-3-katli-bagcikli-maske-100-adet-P303019557

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

tüm sorulara toplu yanıt vereyim buradan. akrabam bu işin üretimini yapıyor. almayı düşünen arkadaşlar için süreç şu şekilde; önce fabrikaya gidip sözleşme yapıyoruz. belli bir kapora bırakıyorsunuz. teslim tarihinde ücretini ödeyip malı teslim alıyorsunuz. teslim tarihi en erken ayın 10 u gibi olur. bilginize

Romedir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    rome bunu yazdı

tüm sorulara toplu yanıt vereyim buradan. akrabam bu işin üretimini yapıyor. almayı düşünen arkadaşlar için süreç şu şekilde; önce fabrikaya gidip sözleşme yapıyoruz. belli bir kapora bırakıyorsunuz. teslim tarihinde ücretini ödeyip malı teslim alıyorsunuz. teslim tarihi en erken ayın 10 u gibi olur. bilginize

Bu şekilde toplu alacak olan varsa bize de satsın en azından piyasadan daha uygundan :)

.
Toplam Hit: 5933 Toplam Mesaj: 50
corona virüs maske