Medley Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

parlament içimli adıyaman sarıyorum. 5 liralığı 2 hafta gidiyor en az. arap kağıdı 1tl yerli filtre 1tl. haftalık toplam 2 arap, 1 filtre  ve tütün toplam 8 liraya denk geliyor. günlük hesaplarsan 80 kuruş kadar oluyor.

AlbayHardal tarafından 22/Nis/15 08:45 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Parliament için lan 3 5 kuruş için değmez 

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

bir ara içmiştim acayip balgam yapıyor çok pis sigara hocam. geçen ay 10 liralık çikolatalı tütün aldım hâlâ içiyorum :D masraf bütçeni sarsıyorsa bence tütün al

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

Tütün alıyorum ölecem balgamdan amk 

Korkmayın canım hayal edin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

200 sarılmış adıyaman sarıkız tütününe 25 TL veriyorum. 1 hafta 2 kişi içiyoruz.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

200 sarılmış adıyaman sarıkız tütününe 25 TL veriyorum. 1 hafta 2 kişi içiyoruz.

Hocam nerden alıyosun ben İstanbul'dayım. Sarılmamışı nekadardır bi oturdummu 2 karton sararım gibime geliyo.

Korkmayın canım hayal edin..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Murat Alamdar için. 

mkyb tarafından 22/Nis/15 16:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Sarma sigarayı nasıl içiyosunuz arkadaş. Muratti candır. Aylık hesaba vurunca pahalıya geliyor diye bir ara tütün denedim de benlik bişey değil aga o. Sarmak bıktırıyor insanı. Tabaka kültürüyle yetişmemişiz öyle 10 saniyede bi sigara da saramıyoz. Sarma makinelerini de yanında taşıyamıyosun dışarı çıkacak olsan. Hem normalden çok daha ağır ve pis bi kokusu var. Sigara içtiği halde sigara dumanından tiksinen biri haline getirdi beni. Üstüne yaptığı balgam da cabası. Pipo içeyim dedim bu kültürün de tam cahiliymişim ki elime yüzüme bulaştırdım 10 dakka geçmedi tütün yandı boğazımın anasını belledi. Muratti geldi muratti gider bendeki sigara sevdası 

1049 tarafından 22/Nis/15 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En güzel ve içimi hoş sigara budur. Hafiftir. 3 veya 3 buçuk lira fiyatı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En güzel ve içimi hoş sigara budur. Hafiftir. 3 veya 3 buçuk lira fiyatı.

Artık fiyatı oyle olmayacak bılgılendıreyım paranız varsa stok yapın

Toplam Hit: 6249 Toplam Mesaj: 32