Medley Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

En güzel ve içimi hoş sigara budur. Hafiftir. 3 veya 3 buçuk lira fiyatı.

Artık fiyatı oyle olmayacak bılgılendıreyım paranız varsa stok yapın

kartonu 23 olmuş burada. 1 ay önce 11 idi kartonu tane olarak 3.5 yapmışkar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

victory içiyodum 1.5 ay önce 3 liraydı şimdi 4.5 oldu bulgaristan sigara çetesi çökertilmiş geçen gün haberlerde gördüm çok büyük vurgun yapmışlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

victory içiyodum 1.5 ay önce 3 liraydı şimdi 4.5 oldu bulgaristan sigara çetesi çökertilmiş geçen gün haberlerde gördüm çok büyük vurgun yapmışlar.

Gırtlak kanserine birebir oda. Bence herkes medley i denesin kritiğini yapalım. 

Korkmayın canım hayal edin..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Superchicken bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

hocam GARIPOGLU INDUSTRIAL GROUP diyor cem garipoğlunun ailes olmasın bu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Superchicken bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Galiba öyleymis birada üretiyomus. Avatar iyiymis  :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

kaçak sigara içeceksen mentollü kent içeceksin. askerde az mı içtik be.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Superchicken bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Superchicken bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Galiba öyleymis birada üretiyomus. Avatar iyiymis  :D

:D 1 aydır yükletmeye uğraşıyorum , geçen hafta tam yüklediler foruma şubat ayına geri alındı, sonra tekrar yüklettim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Dediğin gibi paketi 5 lira victory den hallice , victory 4 lira olmuş onu alacağıma bunu alayım dedim sarı paketini aldım mavisinde içim kaldı onu da alıp deniyicem :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    tolgaStain bunu yazdı

Dediğin gibi paketi 5 lira victory den hallice , victory 4 lira olmuş onu alacağıma bunu alayım dedim sarı paketini aldım mavisinde içim kaldı onu da alıp deniyicem :)

Medleydenmi bahsediyosun? Maviyi denedim ben gayet begendım, sabah bogazımda yapıstırıcı hissi vardı ve yutkunurken içerden bişeyin şişmis oldugunu anladım bogazım degıl nereyse artık.. Burun spreyıde yapmıs olabılır sıgarayı boklamak ıstemıyorum sıgara degıstırılınce olan normal seyler . Sigara gayet guzel tek korkum prestij gibi kalıcı balgam tarzı seyler yarartması.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Superchicken bunu yazdı
    tolgaStain bunu yazdı

Medleydenmi bahsediyosun? Maviyi denedim ben gayet begendım, sabah bogazımda yapıstırıcı hissi vardı ve yutkunurken içerden bişeyin şişmis oldugunu anladım bogazım degıl nereyse artık.. Burun spreyıde yapmıs olabılır sıgarayı boklamak ıstemıyorum sıgara degıstırılınce olan normal seyler . Sigara gayet guzel tek korkum prestij gibi kalıcı balgam tarzı seyler yarartması.

Aynen medleyden bahsediyom hocam. Ben süzgecindeki o çıkıntılığı sevmedim bitek mavi paketindede varmı hocam?

Toplam Hit: 6257 Toplam Mesaj: 32