folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mercedes GLA Mi GLC Mi? - Arasinda Kaldim

Mercedes GLA Mi GLC Mi? - Arasinda Kaldim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

ekşiden alıntı, kendi denişikliğim ile 

derdimi silkeyim butonu istiyorum.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    pompaci bunu yazdı

ekşiden alıntı, kendi denişikliğim ile 

derdimi silkeyim butonu istiyorum.

Kırardım ben ona basmaktan, öyle bişey gelseydi. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

senin fiyatlar buraya bakınca komik geliyor.bir akrabam geçen hafta ödemesini yaptı,araç gümrükte şu an--dostum 2020 model araç . 1.1 milyon TL

note:glc 350

glc 300, glc 350 modelleri hibrit karmis hocam. Ben de öyle bir seyler almak istiyorum aslinda ama fiyatlar pahali biraz. Belki biraz daha ilerde.

DrKill bunu yazdı

Sıfır model 3 alsana hocam.

hangi model hocam tam anladim?

ste1n bunu yazdı

SUV bakıyor olmanın bir nedeni var mı? Aile, çoluk çocuk, köpek vs? Eğer özellikle SUV arıyorum dersen Hyundai palisade yada Kia Telluride öneririm eğer bu araçlar orada satıştaysa. Burada (ABD) bu iki araç şu an peynir ekmek gibi satılıyor. Ödediğin paraya göre baya dolu geliyorlar ve garantisi de Mercedes den daha uzun. YouTube dan incelemelere bakabilirsin. 

Dersen SUV almak için bir sebebim yok, coupe al geç. İleride çoluk çocuğa karışınca istesen de alamayabilirsin pratik olmayacağı için. 

Tam olarak SUV istemiyorum aslinda. Kullandigim X1 SUV ile coupe arasinda bir arac o yüzden hosuma gidiyor. GLA'da sanirim bunun eslenegi gibi görünüyor ama GLC daha cok hosuma gitti her ne kadar biraz daha büyük olsa. Senin dedigin araclara baktim da acaiyp büyük :) yasadigim ülke cok büyük degil hocam. Dolayisiyla hem yollari biraz daha dar, park alanlari daha kücük vs. O tarz arabalarla bir yerlere girip cikmak zor oluyor.  Cok fazla büyük arac istemiyorum.Eskiden bmw x6'yi almak istiyordum ama devasaligini farkettikten sonra istek tümden kacti :))

TeknikA bunu yazdı

Bak güzel hocam dizel yasaklanacaksa hibrit alman çok mantıklı. Alman araçlarının servisi pahalı olur vesselam. O yüzden japon arabası alman iyi olur.

O halde (tamamen hayalim olan) lexusun RX 450 h almanı canı gönülden tavsiye ederim. Sedan isterim ben dersen Es 300h tavsiye ederim. 

Evet hocam hibrit alabilirsem ondan almak istiyorum ama bu GLC'nin hibritleri biraz pahali. Bakalim artik. Kendi serviscisine gidersen elbette fark var ama gecen arabanin fren balatalari degisti gayet uygun fiyata degistirdi yapan adam. Bir arkadasim da benim aractan almak istiyor da, ona demisler masrafi cok vs diye ama bana suana kadar öyle bir masraf cikarmadi bu fren seyinden haric.  RX 450'ye baktim hocam, araba bir görüyorum buralarda :) güzel degisik bir sekli var ama cok hosuma gitmedi ve büyük görünüyor. Ayrica cok da ucuz degil, GLC'den daha pahali :)

BrighStar bunu yazdı

glc 

Bence de GLC ama hocam sorun tam olarak su aslinda. GLC'nin atiyorum 2016-2017 modellerine mi bakayim yoksa GLA'nin 2019 modellerine mi?

----------------

Arkadaslar bu bir dert degil, henüz araba almiyorum zaten. Yaza dogru düsünüyorum ve bazi beklentilerim var ona göre alacagim. Eger olmazsa 1 sene daha kendi aracimla devam edecegim. Yoksa durduk yere o kadar para vermeye gerek yok.. Gerci sonucta o da bir yatirim ama burada türkiye'nin aksine fiyatlar düsüyor. Türkiye'de sürekli artiyor :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

GLC gereksiz, X1'deki sürüş keyfini alamazsın.

GLA gitmeyen bir araba. Şehiriçi için GLA bir nebze tercih edilebilir.

Bakman gereken araç; Audi A6 Allroad Quattro. Bir araçtan beklenebilecek herşeyi veriyor, ne jip gibi hantal ne de küçük arabalar gibi dar. Hayatımda kullandığım en binilesi araba (100'ün üstünde farklı araç sürmüşümdür). Hatta gücün varsa RS'ini al.

neverland tarafından 16/Eki/20 13:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

C200d AMG var bendede 2016 satıp üstüne ekleyip 2020 cla dusunuyorum. Sende bi göz atabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-royal-motors-2020-audi-rs6-r-avant-abt-740ps-1-of-125-847328802/detay

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam sen çok yanlış yere açmışsın konuyu :)

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Bakman gereken araç; Audi A6 Allroad Quattro. Bir araçtan beklenebilecek herşeyi veriyor, ne jip gibi hantal ne de küçük arabalar gibi dar. Hayatımda kullandığım en binilesi araba (100'ün üstünde farklı araç sürmüşümdür). Hatta gücün varsa RS'ini al.

Bunlara dibim götüm her yerim düşür ama şu sik dünyada fani ömrümüzde hiç bir zaman sahibi olamayacaz amk

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

C200d AMG var bendede 2016 satıp üstüne ekleyip 2020 cla dusunuyorum. Sende bi göz atabilirsin

2 aydir aramadigim bayi kalmadi,yok arac,cla 2020 amg

edit:1 tane buldum urfa da,beyaz renk(gri ariyorum) ve paket dusuktu,bos donduk

sancaks tarafından 16/Eki/20 16:05 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

Bunlara dibim götüm her yerim düşür ama şu sik dünyada fani ömrümüzde hiç bir zaman sahibi olamayacaz amk

Alman alacaksan Audi eğer Volkswagen bozmamışsa oda tabi bu üst postta gösterdiğin gibi bişey oda şansına adamlar Porsche bile sikertmişler 10 yaş eski Porsche lar tercih edilmeli Audi de öyle.Mercedes arıyorsan önce modifiyesi tam olmalı yani AMG olmalı ve 6 silindir olmalı donanım seçiminiz .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 5478 Toplam Mesaj: 42
mercedes gla mercedes glc