folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mersin‘De Köpeğime Bakacak Birini Arıyorum

Mersin‘De Köpeğime Bakacak Birini Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Arkadaşlar golden-terrier kırması 6 aylık bir köpeğim var , tuvalet eğitimi var geldiği zaman havlıyor dışarı çıkmak istiyor , çok oyuncu uslu bir köpek kesinlikle herhangi bir rahatsızlık vermez , yemek konusundada ne verirseniz yer ayırt etmeden götürüyor o konuda da sıkıntı yok. bu arada adı tommy : )

Ayın 7 sine kadar bakacak birini arıyorum, 7 sinden sonra arkadaşıma vericem zaten , birini bulabilirsem teslim edecem yoksa pet shop'a vermeyi düşünüyorum yada mecburen sokağa salıcam, sokaktada iki günde harcarlar o hayvanı o yüzden içim hiç el vermiyor , bugün içerisinde vericem yani durum biraz acil..

edit: tüm aşıları tamdır , tüy dökme sorunuda yoktur.. kedi gibi köpektir kendisi iki sevince direk ayak altına yatar uzanır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar golden-terrier kırması 6 aylık bir köpeğim var , tuvalet eğitimi var geldiği zaman havlıyor dışarı çıkmak istiyor , çok oyuncu uslu bir köpek kesinlikle herhangi bir rahatsızlık vermez , yemek konusundada ne verirseniz yer ayırt etmeden götürüyor o konuda da sıkıntı yok. bu arada adı tommy : )

Ayın 7 sine kadar bakacak birini arıyorum, 7 sinden sonra arkadaşıma vericem zaten , birini bulabilirsem teslim edecem yoksa pet shop'a vermeyi düşünüyorum yada mecburen sokağa salıcam, sokaktada iki günde harcarlar o hayvanı o yüzden içim hiç el vermiyor , bugün içerisinde vericem yani durum biraz acil..

hocam 7sinde zaten arkadaşa vericeksen, 7sine bişey kalmamış, girt bi veterinere 50 tl ver 7sine kadar kalsın orda hayvan sokağa salınır mı o hayvan, dakikasına mahvolur

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Sokağa salmayı aklından çıkar yazık olur hayvana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

@MaviGozluDev

hocam elimde o kadar param yok 1 hafta oraya bırakırsam 350 lira para veririm oraya , o parayı verebilecek durumda olsam zaten direk emanet edicektim ama eylül sonuna kadar fazla harcama yapamıcak durumdayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:

@MaviGozluDev

hocam elimde o kadar param yok 1 hafta oraya bırakırsam 350 lira para veririm oraya , o parayı verebilecek durumda olsam zaten direk emanet edicektim ama eylül sonuna kadar fazla harcama yapamıcak durumdayım.

yok hocam ne 350 lirası, otel tarzı eyrler bırakmıcan, bazı veterinerlerin koca bahçeleri oluyo gnlüğü 10 liraya vs olan yerler var, hayvan bahçede geziniyo işte yemeğini veriolar bide, o kadar.. 7 gn kalse 70 kağıt, accık konuşursun 50 liraya kalır

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Remus bunu yazdı:

@MaviGozluDev

yok hocam ne 350 lirası, otel tarzı eyrler bırakmıcan, bazı veterinerlerin koca bahçeleri oluyo gnlüğü 10 liraya vs olan yerler var, hayvan bahçede geziniyo işte yemeğini veriolar bide, o kadar.. 7 gn kalse 70 kağıt, accık konuşursun 50 liraya kalır

yok hoca ben gittim konustum iki pet shop var bizim buralarda , ikiside günlük 50 diyor başka bişe demiyor.. adamların göt kadar dükkanı var ne bahçesi var ne adam gibi gezdirecek yeri var günlük 50 istiyor yavşaklar. pet shop a götürürsem satmak için götürürüm başka bir seçenegim yok.. birini bulamassam ya satıcam ya salacam. bu arada terrier in piyasasına ufak bi göz gezdirdim internetten , 300 600 arası değişiyor herhalde aşagı yukarı. benimki golden kırması oldugu için ne kadar düşürürler piyasasını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Barınak vs yokmu yaw ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Hoca ist e gönderebilirsen seve seve bakabilirim..

Hatta gelişimini fotolarla paylaşırım...

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bahçe var.. iskenderundayım.. bir şekilde gönderebilirsen bakarım hocam.. benim içinde tecrübe olur.. uygunsa pm at görüşelim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

@CyberAngel   @rappermcs

beyler şehirdışına yollayamıyorum maalesef , herhangi bir güven sorunu oldugu için degil; getiri götürü çok zahmetli ve pahalı oluyor.. zaten kargo ve otobüs firmalarıyla görüştüm götürmediklerini söylediler. şehirdışına düşünmüyorum zaten , bulabilirsem mersin'den vericem, sağolun yinede.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:

edit: tüm aşıları tamdır , tüy dökme sorunuda yoktur.. kedi gibi köpektir kendisi iki sevince direk ayak altına yatar uzanır.

Eğer o köpeği sokağa bırakırsan dünya ahret iki yakan bir araya gelmesin !

O köpeğin sorumlusu sensin; sokağa bırakacağım, param yok şudur budur sonucu değiştirmez.

324 - 3597329

Veteriner Mahmut Bey ile de bir konuş bakalım.

Toplam Hit: 2210 Toplam Mesaj: 16