folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Meslek Mi Anadolu Lisesi Mi?

Meslek Mi Anadolu Lisesi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sizce meslek liesi mi anadolu lisesi mi daha ii hangisi benim için daha yaralı olur?

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    meslek lisesi mezunu 2 üni bitirmiş biri olarak iş bulamıyorum anadolu rulz :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

hoca anadolu lisesine git.. ben teknik lise çıkışlıyım.. üniversitede önüme bir iki bölüm koymuşlar on binlerce aday arasında ve seç diyorlar :) başka bi bölüm seçince de puanımı kırıyorlar.. düşün say2 den 300 ham yapsam ek puan 16 geliyo bana..ve 316 puanla hangi iyi bölüme girebilirm?

anadolu lisesine git hoca.. ben eşşek gibi pişmanım ama artık iş işten geçti :) şuan üniversitedeyim :)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Eğer ben adam akıllı sağlam bi ünide okuycam kapasitem var çalışırım hede hödö dersen anadolu meslek
    ama yok öss ye adam gibi hazırlanmayp derslerle aran kötü olursa meslek lisesine yazıl.meslek lisesinde hiç deilse bir konu üzerinde eğitim alıosn ve okul bitince teorik bilgin oluo bunu bi işyerinde pratikle birleştirince azbuçuk bi meslek sahibi olmu$ oluorsun :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek
    hocam çevremdekiler full meslek dio anlamdım gitti 4 gün kaldı kafam çok karışık

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

iyi de sen bunların ikisini nasıl kıyaslıyosun ki ikisinin puanı aynı mı?

anadolu lisesine gideceksen ders çalışman gerek okulda ilk 30 arasında olman gerek adam gibi bi yere yerleşmen için.Meslek lisesi hakkında pek bi fikrim yok ama her yerde aynıdır çalışan kazanır... 

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaCkH4cK
    BLaCkH4cK's avatar
    Erkek
    Valla anadolu lisesindeki arkadaşlarım günde 5 saat çalıştıklarını sölüyolar zor diyolar yani kafa patlatabiliceğini inanıyosan git fakat ben ordan bide üniversiteyle uğraşamicam dersen hiç gitme meslek lisesine git bari bi iş edinirsin.Hem üniversiteye sorgusuz sualsiz giriyosun en azından adın üniversite mezunu diye geçer :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

amaç üni.se(4 yıllık) tabiki anadolu lisesi bu tartışılmaz...(bide puanın yetiyosa,biliyosun her önüne gelen giremiyo)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    anadolu lisesine gidersen gece gündüz eşek gibi calışman lazım okul puanı yükselt tutmak için tabi çalışmasanda olur ama çalışmazsan okul puanın düşük olur buda senin için kötü olur yani okumayı,çalışmayı düşünmüyorsan git meslek lisesine meslek ögren.(tabi okumayı düşünmüyorsan)

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Anadolu Lisesine Git Derim.

Yaş 26, İşten Çıkalı 7 Ay Oldu. Hala İş Bulamadım. ( Muhasebe - Finans )

A.K. Meslek Lisesi Diplomasındada Meslek Elemanı Yazıyordu.

M.Y.O. Diplomasında da Aynı Bok Yazıyor :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek
    ilk başta bende anadolu düşünüyodum ailem meslek diiyoo

Toplam Hit: 4963 Toplam Mesaj: 35