folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Messenger' De Gelen Postaları Otomatik Olarak Açılmıyor

Messenger' De Gelen Postaları Otomatik Olarak Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Live Messenger üzerinden gelen postalara bakmak için gelen kutusuna tıkladığımızda i.e açılıyordu şifre filan girmeden posta kutusu açılıp gelen mailleri görüyordum. Windows 8 de böyle olmuyor. Her seferinde kullanıcı adı ve şifre girmek zorunda kalıyorum. Bu durumu nasıl eski haline getirebilirim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Messenger kapatılıyor diye biliyorum. Uzun vadeli bir çözüm olmaz ki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kapatılına kadar eskisi gibi kullanmak isterim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

hocam bende hiç uğraşma yarın kapanıcak son saatleri kaldı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

lan nedir bu ya maya takvimi gibi abi zorla insana neler yaptırıyorlar skype'ı sevmiyorum msn efsanesi nasıl biter ya.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

chrome eklentisi:

X-Notifier

kur. hotmail gmail yahoo, hangisini kullanıyorsan ayarını yap.

benimki dakka başı kontrol ediyor inbox'ı. anında haberim oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam kullandığınız işletim sisteminden ziyade tarayıcınızın ismi ve versiyonu önemli. Kullandığınız tarayıcının özelliklerine göre internette eklenti olarak "Kullanıcı live mail oturum açma yardımcısı" gibi bir şeyler ararsanız ve yüklemesini de yaparsanız sorununuz çözülecektir sanıyorum.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Eklentiye gerek duymadan daha önce xp de win 7 de i.e. kendisi açıyordu, sonuçta her iki üründe microsoft un windows 8 de açmama ya başladı,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Werterg bunu yazdı

hocam bende hiç uğraşma yarın kapanıcak son saatleri kaldı

yarın derken yarın bigün mü kapanıyo tam olarak yarın mı kapanıyo :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

abi live messenger essentinals falan ordan yüklenirken masaüstünden direkt olarak mailleri açma programcığı var onu yükle istersen.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Eklentiye gerek duymadan daha önce xp de win 7 de i.e. kendisi açıyordu, sonuçta her iki üründe microsoft un windows 8 de açmama ya başladı,

Hocam i.e.'nin daha önceki versiyonlarında eklenti yerine "Windows Live Oturum Açma Yardımcısı" adında bir program yükleniyordu, bu sayede Live Messenger üzerinden kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek kalmadan e-posta adresine ulaşabiliyordunuz. Bu program da Denetim Masası'ndaki "Program Ekle/Kaldır" kısmında görünür vaziyetteydi. Sanırım Windows Live Essentials ile yükleniyordu ama şimdiki Live Essentials'larda bu program da yükleniyor mu emin değilim.

Şimdi bu tip programlar yerine tarayıcılara eklenti yapmayı seçtiler. Uygun eklentiyi bulursanız sorununuz çözülecektir düşüncesindeyim. Eklenti olmazsa da Live Essentials yüklemesi yapmayı deneyebilirsiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 1148 Toplam Mesaj: 13