folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Mesutkarakoc.Com | Eleştirin Beyler

Mesutkarakoc.Com | Eleştirin Beyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Arkadaşlar blogumun temasını falan değiştirdim. Eski halini bilenler ona göre yorum yaparsa sevinirim. Bilmeyenler ise bu haline göre eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum...

Google reklamları ile desteğinizi de bekliyorum :p

http://www.mesutkarakoc.com

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

tema çok hoş ne bu? klikledim.

ilk mesajdan linki siler sadece aders kalırsa google açısından daha garanti olur, burdan referans alıp sitene giren her eleman google'ına tıklarsa bamlanırsın :)

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------

tema çok hoş ne bu? klikledim.

ilk mesajdan linki siler sadece aders kalırsa google açısından daha garanti olur, burdan referans alıp sitene giren her eleman google'ına tıklarsa bamlanırsın :)

Tema arthemia hocam.

Nasıl yani ilk mesajdaki linkler? konuyu açınca e üstte çıkan google reklamlarını mı diyorsun. Yazının en üstünde bulunan yan yana sıralı 4 tane bağlantı birimi?

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abicim sade her zaman iyidir.

sağ tarafta facebook ve reklamlar başlatışsın ; onun yerine kategoriler ve arşiv var onları al üste (son çok okunanlarda mutlaka orda olmalı).Sonuçta adam siteyle ilgili birşeye ; belli bir gruptan ulaşabilmeli.Biri aşşağıda, biri yukarda olursa yorar.Belli şeyler aynı yerde olmalı.önem sırası soldan üstten, sağa alta'dır.Köşeden köşeye çizgi çekicen yani

Menü kısmı çok sade.Mesela yazı rengi var ya yeşil, onu arkaplan kullanıp, beyazlaştırabilirsin yazıları.Dikkat çeksin menü..ne olduğu anlaşılsın.

--

açıkçası para kazanmayı mı düşünüyorsun, yada google reklamları ne kadar para veriyor bilmiyorum ama hem istatistiğin üstünde reklam, hem altında fazla karışık geldi.Eğer amacın para kazanmak değilse kaldırabilirsin.Yada alt taraflara al.Bizim insnlarımız onları mıncıklamıyor.Ancak download sitelerindeki gii 3 download linkini koyup doğrusunu bulana kadar 3'ye 1 şansı olacak ...ÖYle reklamdan para kazanabilirisn.

mesela konuya giridğimde Xdefa okundu ve yorum yok'un altındaki reklam süper.Sade olmuş ve hiçç göz yormuyor.Onun dışında bir problem yok gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

menüde a:hoverdeki yazdıklarını direk koy derim daha sempatik olur. (hoşgeldin paşam yazılarını diyorum)

okuduklarım,yazdıklarım yazısı çok basit kalmış ya renkli bold bir font seç yada hiç yazma.

Ekranın en sol tarafındaki mesutu takip gerek yok bence koskoca twit mesajı yayınlanıo

bide eğer ciddi bir şekilde kazanmıyorsan kaldır hocam o reklamları görüntü kirliliği resmen :)

edit:ben kimim bölümüne bile google reklamı koymuşun allah elini :)

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Hocam senin siteye girince Ayça kamera açtı hea virüs mü ne var bak istersen Ayçayla neym benim ne işim olur evli barklı adamım ben

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:

Hocam senin siteye girince Ayça kamera açtı hea virüs mü ne var bak istersen Ayçayla neym benim ne işim olur evli barklı adamım ben

la kanka bence sende bişey var bende çıkmadı la o :D yarım saat site açık kaldı bişi çıkmadı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

bendede Ayca filan yok.

bide google reklamı felan görmedim tıklamak istiyordumda :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Hocam site domaini isim soyisim olunca bende antipati oluşturuyor açıkçası, o siteden birşeyler okuyasım gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı:
    Hocam site domaini isim soyisim olunca bende antipati oluşturuyor açıkçası, o siteden birşeyler okuyasım gelmiyor.
    Al benden de o kadar :P .Hos olmus begendim.+ Ayin videosundan da 10 puan veriyorum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Hoca tema acayıp hoşuma gidip.

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 3733 Toplam Mesaj: 31