Metasploit Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    "wan ip adresin" olan yerleri lan ip adresin ile değiştirip tekrar dene bir bakalım

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı:
    -----------------------------
    "wan ip adresin" olan yerleri lan ip adresin ile değiştirip tekrar dene bir bakalım
    onda sikinti olmuyor baglanti oluyo

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Olmamsı çok normal. İkiniz de aynı dış ip ye sahipsiniz. Boşa uğraştırdın bizi =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Olmamsı çok normal. İkiniz de aynı dış ip ye sahipsiniz. Boşa uğraştırdın bizi =)

Aynı agda olupdumuzdan dolayı ha :D

Hocam zamanın varsa benim ustumde deneyelimmi gozlerimle gormek istiyorum(daha once yapmadıysan tabikide) :)

Birde yardım icin sagollasın

ubuntu ustunde yazdım bir kac kod var otomatik autopwn saldırısı.java saldırısı icin ilgini cekerse verebilirim

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    malesef vaktim çok kısıtlı. Foruma sabah serviste işe giderken, öğle yemeği arasında, akşam serviste eve dönerken (şimdiki gibi) telefondan ve nadiren evden girebiliyorum ancak. java saldırısı dediğin şey tam olarak nedir?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    malesef vaktim çok kısıtlı. Foruma sabah serviste işe giderken, öğle yemeği arasında, akşam serviste eve dönerken (şimdiki gibi) telefondan ve nadiren evden girebiliyorum ancak. java saldırısı dediğin şey tam olarak nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=UVkKGHXgEn8

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Tm kendimi vpn ye bagladım sanal bilgisayarı dogrudan internete bagladım meterpreter baglnatısnı kurdum oletyyy:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Bence tam tersini yaptın. Sanal makina zaten gerçek makina üzerinden internete çıkıyor. Ayrıca bu şekilde bağlanabilmen için kullandığın vpn servisinin remote port forward destekliyor olması lazım. Hangi vpn servisi o?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı:
    Bence tam tersini yaptın. Sanal makina zaten gerçek makina üzerinden internete çıkıyor. Ayrıca bu şekilde bağlanabilmen için kullandığın vpn servisinin remote port forward destekliyor olması lazım. Hangi vpn servisi o?
    vpn security kiss sanal gercek ip den cikisili .kurban yani ben vpn cikisliyim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

hmm, ben payloadı sanala bulaştırısın diye düşünmüştüm.

Toplam Hit: 3493 Toplam Mesaj: 22