folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Mezunlar İçin Eğitim Kurumları Kurs/Dershane Vb. (YGS-LYS)

Mezunlar İçin Eğitim Kurumları Kurs/Dershane Vb. (YGS-LYS)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

hocalar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi mezunlar için tanıdığınız güvendiğiniz istanbulda kaliteli ygs-lys için kurs/dershane bilen var mı kaliteli dememin sebebi işi ticarethaneye dökmemiş gerçekten bilen ögretebilen ögretmenleri olan bi yer ariyoruz 

GUS tarafından 07/Eyl/17 18:30 tarihinde düzenlenmiştir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intialcatalog
    intialcatalog's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

hocalar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi mezunlar için tanıdığınız güvendiğiniz istanbulda kaliteli kurs/dershane bilen var mı kaliteli dememin sebebi işi ticarethaneye dökmemiş gerçekten bilen ögretebilen ögretmenleri olan bi yer ariyoruz 

Hocam ne kursu? Kpss mi?

intialcatalog tarafından 07/Eyl/17 17:32 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berraa
    berraa's avatar
    Dişi

Merhaba, ben konuyu tam anlayamadım, biraz detaylandırabilirsen belki yardımcı olabilirim .. 
    Nasıl bir eğitim ?
    Ne mezunları için ?
    Ne öğretmek yada öğrenmek için ?

Başarı için kişilikte değişim şart..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

mezun oldun bölümün ile ilgili sertifika mı alacan ?

mezun oldun kpss mi kasacan ?

mezun oldun 2. üniversite mi kasaacn ?

2 yıllıktan mezun oldun dgs mi kasacan ?

mezun oldun yetmedi 2.üniversite ye mi hazırlanacan ?

bilgi vermeden soru sormuşun saydım  37 kelimelik cümle kurmuşsun. neyle ilgili ne aradıgın yazmıyor.

PanxeR tarafından 07/Eyl/17 17:40 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

üniversite hazırlık için kurs arıyorum hocalar ygs/lys dersleri yani

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

is ogrencide bitiyor dershaneler geneli standart seviyedeler ust seviyeyse sansa kaliyor buda genele yayilmiyor o yuzden isim vermek pek anlam ifade etmez yani egitim kaliteleri sube sube fark ediyor gecen sene cok dolastim bizim buralarda 400 puan uzeri cikarttan dershane yoktu mecbur birine karar kildik memnun kalmadik bu senede baska dershaneyi sectik bakalim.

ygs'ye 5 ay kaldi calismaya baslayin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

akşamcılar için bi up olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melihcaliskan
    melihcaliskan's avatar
    Erkek

Hangi ilçe?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocam aslında rahat çalışabileceğin bir ortam varsa, güzel bir ders programı çıkartıp ona sadık kalarak video ders ile kendin çalışabilirsin. Çünkü ygs/lys müfredatının aşırı derecede videolu kaynağı mevcut.

Bir de aradığın kriter aynı kurum adı içerisinde mahalleden mahalleye bile değişebilecek bir şey.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Hocam baştan belirtiyim izmirde bulunuyorum ve bu sene kazandım üniversiteyi piyasada temel lise mantiga kesinlikle para tuzagi mezunlar icin temel liserin dersleri mevcut fakat kime sorsam rezalet diyor o yüzden ygs kısmında konu bilmene cok gerek yok soru çözebilme yeteneginin gelişmesi lazım cok çalışmayla bir alakası Yok sınavın o yüzden sana sağlam lys anlatabilcek biryere git kesinlikle lys anlatan hocaların kac yıllık hocalar olduğunu bile sor ama dediğim gibi temel liseden uzak dur sacma sapan bir duzen yapmışlar ilk 4 5 sınıf derece yapacakları her turlu destek var fakat geri kalan kendimi kurtarıcım kadar alıyım diyen adamlari sikine takmıyorlar ısın aci tarafi ayni parayı ödüyorsun velasilkea temel lise mantıksız 

Edit : elimde sayısal yarisi dolu yarısı boş veya tamamen boş sayılabilcek kitaplar var burda tanesi 3 tl satmayı kıyamadım 2 gün içinde verebilirim 10 15 tane ama kargo parası hakkında hiç bir fikrim yok

overlocker tarafından 08/Eyl/17 05:07 tarihinde düzenlenmiştir

boş
Toplam Hit: 1636 Toplam Mesaj: 12
dershane kurs