folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Mezunlar İçin Eğitim Kurumları Kurs/Dershane Vb. (YGS-LYS)

Mezunlar İçin Eğitim Kurumları Kurs/Dershane Vb. (YGS-LYS)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Hocam baştan belirtiyim izmirde bulunuyorum ve bu sene kazandım üniversiteyi piyasada temel lise mantiga kesinlikle para tuzagi mezunlar icin temel liserin dersleri mevcut fakat kime sorsam rezalet diyor o yüzden ygs kısmında konu bilmene cok gerek yok soru çözebilme yeteneginin gelişmesi lazım cok çalışmayla bir alakası Yok sınavın o yüzden sana sağlam lys anlatabilcek biryere git kesinlikle lys anlatan hocaların kac yıllık hocalar olduğunu bile sor ama dediğim gibi temel liseden uzak dur sacma sapan bir duzen yapmışlar ilk 4 5 sınıf derece yapacakları her turlu destek var fakat geri kalan kendimi kurtarıcım kadar alıyım diyen adamlari sikine takmıyorlar ısın aci tarafi ayni parayı ödüyorsun velasilkea temel lise mantıksız 

Edit : elimde sayısal yarisi dolu yarısı boş veya tamamen boş sayılabilcek kitaplar var burda tanesi 3 tl satmayı kıyamadım 2 gün içinde verebilirim 10 15 tane ama kargo parası hakkında hiç bir fikrim yok

yanlış bilmiyorsam ptt kargo ile kitap gönderiyorum dediğinizde ya ücret vermiyorsunuz ya da %60-70 oranında indirimli gönderiyorsunuz. arayıp net bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum ya da yakınlarda bir ptt şube varsa oradan da bilgi alınabilir.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 1653 Toplam Mesaj: 12
dershane kurs