folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom Mu Turknet Mi ?

Millenicom Mu Turknet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

net bir soru. turknetin sitesinden adresle sorgulama yaptığımda max 35 hız destekliyor. millenicom'da telefonla görüşüp 73'e kadar destekliyor dedi saçma değil mi? bu kadar fark olaiblir mi?

turknet 35 mbit üzerine ekstra ücret alıyor artık bildiğim kadarıyla, o yüzden 35 mbit diyorlar

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Ben hepsine baktım  taahutsus 35mbit sınırsız 70 tl milenyum

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

şuan ekşi yorumlarını inceledim ve milenuyumdan sonsuza kadar vazgeçtim. 

türknet ve netspeed arasındayım. Turknet şanslıysan sorun yaşamazsan sıkıntısız kullanırsın diyorlar. ben kendime hiiç güvenmiyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Türknetde müşteri hizmetleri sıkıntılı biraz.Ama kopma kesinti vs çok olmuyor.Gerçi altyapı yok diyip 24 mbspye kadar dedikleri yerde 7 mbps de kullandırtabiliyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

şuan ekşi yorumlarını inceledim ve milenuyumdan sonsuza kadar vazgeçtim. 

türknet ve netspeed arasındayım. Turknet şanslıysan sorun yaşamazsan sıkıntısız kullanırsın diyorlar. ben kendime hiiç güvenmiyorum

Ben türkneti bağlattım. 13 gün internetsiz kaldım ama sonrasında adamlar bana 35lik paket diye 1 ay 41 42mbps internet verdiler kldskld.
    şuanda 2. ayım bitti 3.ye başladım işte sadece 3 defa oda gece 12 1 arası bi internet hızım 1mbps'a falan düştü. Destek kaydı açtım sorunu hallettiler ve işlerime devam ettim.

Benim çevremde bağlatan arkadaşlarımdan memnun olmayan yok. Ciddi bir internet sorunu falan da yaşamadı hiçbirisi ama müşteri temsilcisi olmadığı için bayağı zorluk yaşıyorsun derdini problemini anlatmakta.
    Bir süre bekletip çözüyorlar ama :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Turknet bağlantıyı yapana kadar çok uğraştırıyor, diğer eve internet bağlatmak istedim, 1 ay oldu hala internet yok, daha geçen hafta anca telefon hattını bağlayabildiler.

bekliyoruz bakalım..

ancak bağlantı olduktan sonra pek problem yaşamıyorsunuz. öyle de garip bi firma.

alt yapı türk telekom olduğu için, farklı firmalara genelde bu şekilde işi yokuşa sürüyor, çok net!

turknet düşünürseniz profilimde 1 aylık bedava kullanım kodu mevcut.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Turknet bağlantıyı yapana kadar çok uğraştırıyor, diğer eve internet bağlatmak istedim, 1 ay oldu hala internet yok, daha geçen hafta anca telefon hattını bağlayabildiler.

bekliyoruz bakalım..

ancak bağlantı olduktan sonra pek problem yaşamıyorsunuz. öyle de garip bi firma.

alt yapı türk telekom olduğu için, farklı firmalara genelde bu şekilde işi yokuşa sürüyor, çok net!

kafamı karıştıran bir sorun da şu, net speed de milenyum gibi 75e kadar dektekliyor diyor. ama her ay 35 alacaksam neden 75 parası vereyim kaldı ki bununla ilgili bi talep iletsem bana biz x'e kadar dedik x demedik ki diyeceklerdir.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bekliyoruz bakalım..

kafamı karıştıran bir sorun da şu, net speed de milenyum gibi 75e kadar dektekliyor diyor. ama her ay 35 alacaksam neden 75 parası vereyim kaldı ki bununla ilgili bi talep iletsem bana biz x'e kadar dedik x demedik ki diyeceklerdir.

2 sene önce 100 mbite kadar hattın ne destekliyorsa onu veriyordu. benim hat 60 mbit destekliyodu, 50 mbit verdiler, 35-50-75-100 şeklinde ayarlamışlar.

şu anda ise başta 35 veriyolar, sonra yükseltmek istersen 5-10 lira daha talep ediyorlar diye biliyorum.

sanırım yine türk telekom taktiği, çünkü turknet kendi alt yapısında olanlara 100 mbit download ve destekleyebildiği kadar upload veriyor.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

4 gündür Türknet kullanıyorum. Altyapı 35mbps. Download hızım saniyede 4mb'a kadar çıktığı oldu.

İşin müşteri temsilcisine düşerse sadece karşında otomatik cevaplar veren santral buluyorsun ve destek kaydı açıp beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok.  Ama eğer ufak tefek işler için müşteri temsilcisine işin düşmüyorsa (modem resetleme, kurulum, vs) en temizi Türknet. Sınırsız internet, alabileceğin en iyi hız ve taahhüt yok.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Arkadaş Turknete başvurdu 3 hafta oldu daha bağlayacaklar ne arayan var ne soran arıyor arkadaş ben şimdi ilgili arkadaşlara bilgi veriyorum size dönecekler diyor ses soluk yok :)

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 18313 Toplam Mesaj: 61
i̇nternet