folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom Mu Turknet Mi ?

Millenicom Mu Turknet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı
    wikwik bunu yazdı

Turknet kullanıcısı olmak için başvurdum. VDSL olarak başvurduğum interneti desteklemiyor diye ADSL bağlamak istiyorlar. Sonradan VDSLe geçebilirsiniz diyorlar. Güvenmediğim için kabul etmedim ama bu seferde net bağlanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? ADSL başlayıp VDSL e geçen var mi?

Ayak yapıyorlar ben böyle firmanın taa ..     hiç bulaşmamış insanlara hiç  önermiyorum lanet bir firma 

Desteklyen hat şimdide destekler ADSL bağlamak nedir 

Gönderdiğim sözleşmede VDSL yazıyor zaten. Ayrıca üst kat ve alt kat Turknet VDSL müşterisi. Türk telekom VDSL portu vermiyor diyor. Siz ADSL geçin sonra bakarız diyorlar ama güvenmediğimden geçemiyorum. Öyle kaldım.

Bilgi Güçtür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı
    wikwik bunu yazdı

Turknet kullanıcısı olmak için başvurdum. VDSL olarak başvurduğum interneti desteklemiyor diye ADSL bağlamak istiyorlar. Sonradan VDSLe geçebilirsiniz diyorlar. Güvenmediğim için kabul etmedim ama bu seferde net bağlanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? ADSL başlayıp VDSL e geçen var mi?

Ayak yapıyorlar ben böyle firmanın taa ..     hiç bulaşmamış insanlara hiç  önermiyorum lanet bir firma 

Desteklyen hat şimdide destekler ADSL bağlamak nedir 

Gönderdiğim sözleşmede VDSL yazıyor zaten. Ayrıca üst kat ve alt kat Turknet VDSL müşterisi. Türk telekom VDSL portu vermiyor diyor. Siz ADSL geçin sonra bakarız diyorlar ama güvenmediğimden geçemiyorum. Öyle kaldım.

onu bana da yaptılar 2 sene önce. 1,5 ay vdsl geçişiyle uğraştım, sürekli müşteri hizmetlerini fırçaladım, o zaman otomatik sistem yoktu, insanla görüşebiliyorduk.

ancak geçiş olduktan sonra hiçbir sıkıntı çıkmadı.

baştan uğraştırıyor da sonrası ucuza hızlı internetin keyfini çıkarmaya kalıyor.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Amma çetrefilli işlermiş yaw. Burada Avusturya’da Cuma günü internetten başvuru yaptım. Pazartesi modem ile birlikte sim kartım postaya verildi. Salı günü teslim aldim. Sim kartı modeme taktım, modemi fişe taktım, internet geldi. Akn falan zaten yok hızına göre ödeme yapıyorsun. Sadece bir günde 22 GB internet kullanmışım tv bağlı olduğu için. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

cumartesi günü öğlen 2 de evrakları kargoya verdim.

çarşamba günü kuruluma geldiler fakat evde olmadıgım için kurduramadım 

bugun veya yarın tekrar gelin dedim tamam dediler. ( şuan sıfır dairede oturdugum için mecbur kurulum gerekiyor ) 

daha önce superonline dan turknet e geçince    sms ile id pass gelmişti ve direk interneti kendim aktif etmiştim. 

altyapı kağıt üstünde 75mbps e kadar destekliyor gözüküyor bağlandıktan sonra haber ederim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

turknet

milleni1

milleni2

ekşiden alıntı, milenicom içinden geçmiş.

edit:Türknetspor.

akmarky tarafından 09/Ara/18 17:28 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

millinicom acımamış :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

milenicom güzel yazmış fakat türkiyede internet kalitesini gerçekten arttıran akk siz kullanımı zam yapmadan başlatan firma turknet

+ olarak uygulamasından açtığım her destek kaydına dönüp işi çözdüler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

milenicom güzel yazmış fakat türkiyede internet kalitesini gerçekten arttıran akk siz kullanımı zam yapmadan başlatan firma turknet

Türknet ten destek almak istiyorsanız internet üzerinden not bırakın o zaman hallediliuor telefon ile sakın uğraşmayın

Ayrıca Türknet geçişi 50 güne yakın sürüyor yani bizde öyle oldu

Arkadaş Milenicom a geçti 4 günde geçiş sağlandı artık neden farklı onu bilemem 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam 3 gün sonra gelecek çözüm pek bi işe yaramıyor, anında çözüm her zaman daha iyidir.

ben de yıllardır turknet kullanıyorum, çok sorun yaşamadım, ancak bi sorun çıktığında günlerce uğraştığım oldu ve bu durum bazen insanı çileden çıkarabiliyor.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Milleni'yi Azeriler aldı. Çukurova kurmuştu ama beceremeyince Almanlara sattı. Almanlarda baktılar uğraştıklarına değmiyor Azerilere sattı.

Azeriler Türk Telekom ile de ilgileniyor. Bankalara Telekom'un borcunu tek seferde faizleriyle ödeyelim hisseleri bize devredin teklifinde bulunmuşlar.

Özetle artık Araplar yerine Azeriler öpecek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 18304 Toplam Mesaj: 61
i̇nternet