Minik Elif İçin 9 Bin TL.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

9 bin tl için haber yapacaklarına habertürk 2dk da halletseymiş.Bize düşerse tabiki elimizden geleni yaparız ama 9 milyon değil sonuçta

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

edelicek derseniz elimden geldiği kadar 3 - 5 yollarım ben

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

edelicek derseniz elimden geldiği kadar 3 - 5 yollarım ben

9 bin tl çok küçük bir rakam, bencede bu işin içinde bi iş var.

beklemekte fayda var.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

iş miş ne var bilmem de kız sağlığına kavuşsun. bize düşerse biz yaparız farklı şekilde olursa öyle olur. yeterki olsun yani. hani söyle düşünsek, ülkede 1 milyon kişi 1 lira verse 1 milyon tl yapar, ki sadece elif değil bu ve buna benzer meblağlara ihtiyaçları olan onlarca aile için deva olur. 

açıkçası şunu da anlamıyorum, devlet it gibi sigara içip kanser olanın onca ay masrafını karşılıyor( ki kanserin maliyeti haddinden fazla yüksek) ama bu durumda olan üç beş yavruya medyatik olmadıkça ne devlet ne kimse el uzatmıyor. 

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

iş miş ne var bilmem de kız sağlığına kavuşsun. bize düşerse biz yaparız farklı şekilde olursa öyle olur. yeterki olsun yani. hani söyle düşünsek, ülkede 1 milyon kişi 1 lira verse 1 milyon tl yapar, ki sadece elif değil bu ve buna benzer meblağlara ihtiyaçları olan onlarca aile için deva olur. 

açıkçası şunu da anlamıyorum, devlet it gibi sigara içip kanser olanın onca ay masrafını karşılıyor( ki kanserin maliyeti haddinden fazla yüksek) ama bu durumda olan üç beş yavruya medyatik olmadıkça ne devlet ne kimse el uzatmıyor. 

Devlet sigara içenden vergi alıyor ancak kanser olunca bakmıyor.

http://www.milliyet.com.tr/sgk-dan-kanser-hastalarina-darbe-/ekonomi/detay/2195057/default.htm

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iletişim bilgileri filan olsa  kesin bişi olsa hepimiz yardım ederiz az çok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

yarın gaziantepte olacağım. bakılır

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Devlet sigara içenden vergi alıyor ancak kanser olunca bakmıyor.

http://www.milliyet.com.tr/sgk-dan-kanser-hastalarina-darbe-/ekonomi/detay/2195057/default.htm

yeni gelmiş sanırım bu. yakınımla ilgili hoş olmasa da bir tecrübem oldu. mesela ağrı bantları vardı 2007 yılında 750 liraydi fiyatı. 

neyse konuyu dağıtmış olmayalım, biz elimizden gelene bakalım. 

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Beyler haberde gordum bugun. Aile ve kizla roportaj yapiyorlardi evlerinde. Olay dogrudur yuksek ihtimalle. 

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ben ulaşabilirim. Gaziantep'liyim, daha önce kaymakamlığa bağlı vakıfta da çalıştım. ancak tuhafıma giden durum meblağ küçük, bunu kaymakamlık vakfı dahi karşılar. kaldı ki Gaziantep' insanı yardımseverlikte, misafirperverlikte çok iyidir. ama neden ulusal haberlere çıkmışlar anlamadım, bu bizim ayıbımız. ilgili haberlere baktım herkes yardım için fırsat aramış. Allah razı olsun. şimdi bu ufaklığın adresi haberde yazıyor, gitmesi kolay. olmadı bu durumdan mahalle muhtarının mutlaka haberi vardır. telefon kapı numarası alınabilir. hesap numarası olayı da ancak Valilik oluru ile olur. Valilik gerek görmeyip, masrafları kendisi de karşılayabilir. veya bir haberde birinin karşıladığı söyleniyor zaten. ama bu tür hastalıklarda git gel konakla, ilaç hastane yatak psikoloji çok masraflar gider. sadece ilik getirme parasıyla bitecek bir şey değil. 

///______________
Toplam Hit: 3763 Toplam Mesaj: 26
minik elif 9bin tl