folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mısır Daki Katliam

Mısır Daki Katliam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

"Sisi ağaç kesiyormuş" desek dünya medyası mısırda da 24 saat canlı yayın yapar mı acaba ? 

Yada polis kurşun yerine gaz bombası atıyor desek dönüp bakan olur mu oraya da acaba?

Yüzlerce kişiyi katlediyorken bir kişi kaza kurşunu ile öldü  desek bazı beyinler çalışmaya başlarmı acaba ?

Yada toplanan halk darbe indirilen liderinin serbest bırakılmasını istiyor yerine hükemeti yıkmaya çalışıyorlar desek insanlıkdan nasibini almamışlar insan taklidi yaparmı acaba ? 

Ordaki masumun kanını bile Türkiye'deki ucuz siyasete alet etmeye çalışanlara acıyorum!!!!!

(ithamlarım burdakilere değil facebookda bi kaç arkadasa onlara yazdım buraya bi konu açayım düşünceleri göreyim dedim)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

öyle hacım malesef.. 3 ağaçla başlayan meselede Dünyayı ayağa kaldırdılar kendi içimizdekiler, times te reklam vermeler falan.. orda adam kesiyorlar, o duyarlı insanlarımızdan nedense ses yok.  bianda bencil bananeci oldular... insanlıkta son nokta...

cracker tarafından 16/Ağu/13 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı

öyle hacım malesef.. 3 ağaçla başlayan meselede Dünyayı ayağa kaldırdılar kendi içimizdekiler, times te reklam vermeler falan.. orda adam kesiyorlar, o duyarlı insanlarımızdan nedense ses yok.  bianda bencil bananeci oldular... insanlıkta son nokta...

bi düşün bakalım ağaç için dünyayı ayağa kaldıranlar mısırdaki suriyedeki katliam için niye ayağa kalkmıyorlar

herkes özgürlük istiyoda ondan

freedom in dictatorship out :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

görmeyene kızmıyorum banane diyende kendine bu konudan pay cıkaranlara sinir oluyorum.
    sisi ve esatı kahraman yapanların zihniyetini anlamıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

görmeyene kızmıyorum banane diyende kendine bu konudan pay cıkaranlara sinir oluyorum.
    sisi ve esatı kahraman yapanların zihniyetini anlamıyorum.

neyi anlamıyorsun ki

mursi amerikanın adamıydı amerikan vatandaşıydı amerikanın düşüncelerine ters gelen hareketler yaptı usa sisiyle ihtilal yaptı

esat adam kendi ülkesindeki pkk gibi örgütlerle savaş verio o youtubeda liveleakte gördüğün videolardaki elemanlar türkiyedeki pkkdan islamcı terör örgütlerinden farkı yok

siz bi tutturmuşunuz masum halkı öldürüo alayı terörist onların

adam senin başbakanın gibi ülkeyi pkklılara teslim mi etsin

bir şanı var şerefi var amk herkesi erdoğan mı zannetiniz amk :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ZCgsh5HfctQ&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DZCgsh5HfctQ&has_verified=1 

Türk medyası AYDINLIK gibi gazeteler veya diğer yandaş gazeteler.. HALKı suçladı ama görüntülerde kim suçlu gör bakalım.

Hayallerim ve Kendim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

mısır ın hakikaten boku çıktı abarttıkça abartıyolar da esad'tan ne istiyosunu amk? kalp yiyen teröristlerle cebelleşiyor adam.

ayrıca gelip buraya böyle konu açman çok komik olmuş, senin derdin ölen masum insanlar olsaydı eğer ordakine üzüldüğün gibi burdakine de üzülürdün. iki olayı karşılaştırıp neden suskun kalıyorsunuz diye hala birillerine bok atmaya çalışıyosun. senin insanlar öldüğü için üzüldüğüne kim samimiyetle inanabilirki? masumların ölmesine bakarken siyasi görüşüne dinine etnik kimliğine bakan adamdan hayır gelmez.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

mısır ın hakikaten boku çıktı abarttıkça abartıyolar da esad'tan ne istiyosunu amk? kalp yiyen teröristlerle cebelleşiyor adam.

ayrıca gelip buraya böyle konu açman çok komik olmuş, senin derdin ölen masum insanlar olsaydı eğer ordakine üzüldüğün gibi burdakine de üzülürdün. iki olayı karşılaştırıp neden suskun kalıyorsunuz diye hala birillerine bok atmaya çalışıyosun. senin insanlar öldüğü için üzüldüğüne kim samimiyetle inanabilirki? masumların ölmesine bakarken siyasi görüşüne dinine etnik kimliğine bakan adamdan hayır gelmez.

bu konuyuniye açtığımı açıklamışım zaten okuma zahmetine girersen anlarsın benim samimiyetime inanmana gerek yok ama üstte paylaşılan videoyu izle bak cok samimi bir video olmuş neden karşılaştırma yaptığımı belki ama hakikaten belki anlarsın neden susanlara kızdığımı anlamaya çalışırsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Mısır katliamı için haklı bir konuşma.

Başbakan Erdoğan'dan Batı'ya Ültimatom:

Batılı ülkelere açık açık sesleniyorum. Filistin'de Gazze'de sustunuz. Suriye'de sustunuz. Yüz bini aşkın insan öldürüldü. Hala susuyorsunuz. Türkiye'de bugün 400 bini aşkın sığınmacı var. Hala susuyorsunuz. Mısır'da sustunuz, susuyorsunuz. Bu aşamadan sonra hangi yüzle demokrasiden, evrensel değerlerden, insan hak ve özgürlüklerinden bahsedeceksiniz?

Bu aşamadan sonra demokrasi hukuk adalet dediğinizde kimi inandıracaksınız?

http://www.facebook.com/photo.php?v=460751527357436

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya hocam benim memleketimde yaşayan insan kendi hayatına bakar mısırdakiler için neden eylem yapmadınız diye soru olurmu

Öyle sorarsan sabah akşam eylem yapalım işe falan gitmeyelim aq =)  Onun için harekete geçilse somalide açlıktan ölenlere batı sessiz diyecekler.

Herkez kendi çevresinden sorumlu bence. Timesa reklam veren twitterdan yardım dileyen gezi parkçıları da hoş karşılamadım, iç işler için dış ülkeden yardım istemek kadar aciz bir hareket olmaaz zaten.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 6100 Toplam Mesaj: 60