folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mısır Daki Katliam

Mısır Daki Katliam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

konu cokuzamış gitmiş hepinize cevap veremeyeceğim zamanım yok ama bi arkadaşa cevap vereyim

ırakdaki mazlumlar içinde cok yazdım çizdim belki buraya değil ama cok yerde yazdım
    doğutürkistan içinde yazdım, filistin içinde bir çoğunuzun hatırlamadığı ama türklüğe sıra gelince hava atanların bile unuttuğu çeçenistan çeçen türkleri içinde yazdım çizdin afrikadaki açlar içinde yazdım her gördüğümde için yandı bunlar için 

Ama sizdeki zihniyet bizden değilse akplidir erdoğan ne derse ne yaparsa bunları savunanlar onlardandır gibi örümcek zihniyet kaplamış kafaları erdoğanı eleştirsem sizden cok eleştiririm ama konu erdoğan değil akp değil 

siz mazluma üzülmeyi acımayı unutmuşsunuz kalbiniz taşa dönmüş ben size ne diyeyim 

uzun uzun yazmışsın okudum birşey var sanıyorum.

boş yazmışsın.

ordaki çocuklar umrunuzda bile değil tek istediğiniz sapık Mursi'nin ve Müslüman Kardeşlerin başa geçmesi.

Amerika, Avrupa gibisiniz. Siyasi emelleriniz için "katliam, darbe, çağdışı, demokrasi" açıklamaları yapıyorsunuz kendinize haklılık payı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Eğer öyle olmasaydı hani o yazıp çizdiğiniz ırak'ın anasını belleyen asker hakkında "Kahraman Amerikan askeri için dua ediyoruz" diyen bir başbakanın kampanyalarına dahil olmazdınız.

ya asıl sen boşa konuşuyorsun. Tayyip Allah bir dedi diye biz demeyecek miyiz? Orada yapılan katliamdır, Mursi de yapsa bunu öyle Sisi de yapsa böyle. Adamı tanımam, etmem ama hiçbirşey insan canından daha önemli değil. Oradaki adamlar askere ateş etmişler mi? Hayır. Çoluk çocuk ayırt etmeden ateş edilen bir meydan. Amerikan askerleriymiş, boşverin onların canı cehenneme. Ölüm üzerinden siyaset filan yapılmaz, bunun politikası da olmaz.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

konu cokuzamış gitmiş hepinize cevap veremeyeceğim zamanım yok ama bi arkadaşa cevap vereyim

ırakdaki mazlumlar içinde cok yazdım çizdim belki buraya değil ama cok yerde yazdım
    doğutürkistan içinde yazdım, filistin içinde bir çoğunuzun hatırlamadığı ama türklüğe sıra gelince hava atanların bile unuttuğu çeçenistan çeçen türkleri içinde yazdım çizdin afrikadaki açlar içinde yazdım her gördüğümde için yandı bunlar için 

Ama sizdeki zihniyet bizden değilse akplidir erdoğan ne derse ne yaparsa bunları savunanlar onlardandır gibi örümcek zihniyet kaplamış kafaları erdoğanı eleştirsem sizden cok eleştiririm ama konu erdoğan değil akp değil 

siz mazluma üzülmeyi acımayı unutmuşsunuz kalbiniz taşa dönmüş ben size ne diyeyim 

boş yazmışsın.

ordaki çocuklar umrunuzda bile değil tek istediğiniz sapık Mursi'nin ve Müslüman Kardeşlerin başa geçmesi.

Amerika, Avrupa gibisiniz. Siyasi emelleriniz için "katliam, darbe, çağdışı, demokrasi" açıklamaları yapıyorsunuz kendinize haklılık payı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Eğer öyle olmasaydı hani o yazıp çizdiğiniz ırak'ın anasını belleyen asker hakkında "Kahraman Amerikan askeri için dua ediyoruz" diyen bir başbakanın kampanyalarına dahil olmazdınız.

ya asıl sen boşa konuşuyorsun. Tayyip Allah bir dedi diye biz demeyecek miyiz? Orada yapılan katliamdır, Mursi de yapsa bunu öyle Sisi de yapsa böyle. Adamı tanımam, etmem ama hiçbirşey insan canından daha önemli değil. Oradaki adamlar askere ateş etmişler mi? Hayır. Çoluk çocuk ayırt etmeden ateş edilen bir meydan. Amerikan askerleriymiş, boşverin onların canı cehenneme. Ölüm üzerinden siyaset filan yapılmaz, bunun politikası da olmaz.

yapmayın o zaman birader.

şu anda sizin başbakanın yaptığı tamamen bu. Adamın umrunda olsaydı diğer katliamlara da sesi çıkardı.

siz de masum masum ay insanlar ölüyor ihvancıyız hülooğ ! diye gezin ortalıkta. Tarih herşeyi görür yazar affetmez. Dönekleri de yazacak.

En azından sizin gibi Irakta katliamın babasını yapan amerikan askerine dua edip mısırda mursi düştü diye katliam katliam diye ciyaklamıyoruz.

Asıl sizin yaptığınız ölüm üzerinden siyasettir. Burda gelip bana hikaye anlatma.

Sizin ne bok olduğunuzu burda 2 sayfadır döktüm ortaya şimdi gelip bana hiç hikaye anlatmayın biz ona da üzülüyoruz buna da üzülüyoruz diye. Ya da gelin anlatın da az gülelim.

Dentist tarafından 17/Ağu/13 20:31 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

boş yazmışsın.

şu anda sizin başbakanın yaptığı tamamen bu. Adamın umrunda olsaydı diğer katliamlara da sesi çıkardı.

siz de masum masum ay insanlar ölüyor ihvancıyız hülooğ ! diye gezin ortalıkta. Tarih herşeyi görür yazar affetmez. Dönekleri de yazacak.

En azından sizin gibi Irakta katliamın babasını yapan amerikan askerine dua edip mısırda mursi düştü diye katliam katliam diye ciyaklamıyoruz.

Asıl sizin yaptığınız ölüm üzerinden siyasettir. Burda gelip bana hikaye anlatma

ya sen ne cahil bi insansın :) benim akpartili olduğumu veya rte yi en ufak tasvip ettiğimi ne tarafından uydurdun. Irakta senden daha çok küfür etmişimdir, Suriye'de de kimse çıkıp suriye ye yardım etti akparti demesin suriyenin bu halde olmasının en önemli sebebi akpartinin oradaki güçsüz halkın sadece götünü kaldırmasıdır. Sen de burada siyaset yaptığını çok açık ispat ettin bütün tarikata. Hadi bana eyvallah, sen hala Mursicilik, Akparticilik hakkında atıp tut. İnsanlık kalmamış kimsede başkalarına söylemeyi bırak, sende de kalmamış.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

boş yazmışsın.

Asıl sizin yaptığınız ölüm üzerinden siyasettir. Burda gelip bana hikaye anlatma

ya sen ne cahil bi insansın :) benim akpartili olduğumu veya rte yi en ufak tasvip ettiğimi ne tarafından uydurdun. Irakta senden daha çok küfür etmişimdir, Suriye'de de kimse çıkıp suriye ye yardım etti akparti demesin suriyenin bu halde olmasının en önemli sebebi akpartinin oradaki güçsüz halkın sadece götünü kaldırmasıdır. Sen de burada siyaset yaptığını çok açık ispat ettin bütün tarikata. Hadi bana eyvallah, sen hala Mursicilik, Akparticilik hakkında atıp tut. İnsanlık kalmamış kimsede başkalarına söylemeyi bırak, sende de kalmamış.

hadi hadi uzatma

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Allah onların kalplerinin üzerini ve işitme (sem'î) hassasının üzerini mühürledi ve görme (basar) hassasının üzerine gışavet (perde) çekti. Onlar için azîm (büyük) azap vardır.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    Bu Mursi olacak dengesizin zamanında kanun çıktı "karılarınızın ölümünden sonra 6 saat içerisinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz" diye nasıl insanlık abi bu?

Kaynak vereblirmisin? sırf merak ettim tırnaklı kısmı googlede arattım. sadece 2 sitede çıktı. biri sol.org.tr,  diğeride bi üst mesajımda ne mal olduğunu bahsettiğim aydın doğan ın hurriyet gazetesinde var. oda mübarek zamanında mışlı muşlu diye bahsediyor...bu entrikacı medyatik düşünce güçleri bile kesin olduğunu söyleyemiyorken, sen ise "mursi zamanında kanun çıktı" diyorsun.(?) Yani tam bilmediğin bir konuda sırf saldırmak iiçin kendi insanlığını aşağılık bir konuma sokuyorsun farkındamısın. Bence sahtekarlığı bırak ve yol yakınken samimi bir insan olmaya çalış. Türkiye senin gibi zihniyetlerden kurtulamıyor ne yazıkki...

cracker tarafından 18/Ağu/13 04:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Karabağ'da Türkler katledilirken, Rabiatül Adeviye Meydanı'nda gösteri yapan Mısırlı gördünüz mü siz, hiç ?? Kerkük'de Türkmen katliamı yapılırken, Gazze'de sokaklara dökülen Filistinli gördünüz mü siz, hiç ?? Ya da,Doğu Türkistan'da Türkler katledilirken ''Müslüman Kardeşler'' (?) neredeydi ?? Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni tanıyan 1 tane (!) Arap ülkesi gösterebilir misiniz ?? Yapılanlara tepki göstermek, duruş sergilemek ayrı bir şey, Şuursuzlaşarak ve soysuzlaşarak başka milletlerin sevdasına düşmek ayrı.. İslam Şuuru, Müslüman Kardeşliği ve ya Ümmetçilik, söz konusu Türk olunca

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halat
    halat's avatar
    Erkek

Tükürün milleti alçakca vuran darbelere!
    Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!
    Tükürün Ehl-i Salib’in o hayasız yüzüne!
    Tükürün onların asla güvenilmez sözüne!
    Medeniyet denilen maskara mahluku görün:
    Tükürün Maskeli vicdanına asrın, tükürün!

Mehmet Akif Ersoy

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=221730

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

3-5 ağaç ne zorunuza gitmiş la. iyi bari bu mesele olmasa mısır konusu açmayacaktınız. şimdi yalandan da olsa mısır hakkında birşeyler konuşuyonuz.

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
Toplam Hit: 6147 Toplam Mesaj: 60