folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT Başvuru ?

MİT Başvuru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
      MİT' te çalışan adam neden kefil olarak kendini göstersin adama demezlermi sen kendini niye deşifre ettin diye cezası da en az 1 yıl ağır hapisten başlıyor :)

1 Yıl ve Ağır Hapis..Enteresan..

TCK 

MADDE 49.Hükmedilen bir yıl veya daha az süreli hapis cezası, kısa süreli hapis cezasıdır. 

------------------------------

Daha neyin ne olduğunu bilmeden,neyin ne olduğunu bilmediğin şey üzerinden,başkalarına cevap yazıyorsun..

Afacan genç yeri gelir hakim 5 yılda verir 1 ayda ben senin gibi gidip madde madde kanunu okumadım aklımda kaldığınca cevap verdim.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

O afacan genç der ki; kimseden madde madde okunması beklenemez,ben de okumuyorum,ama başkasının cevabına cevap verirken,kendinden emin ifadeyle "artistlik"yapıp "en az 1 yıl ağır hapisten başlıyor" dememek gerek..Boş meydanda 4 nala at sürmemek gerek..

Mıhın yok,nalsız atla nereye kadar 

Çekil,Önümden Çekil...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

O afacan genç der ki; kimseden madde madde okunması beklenemez,ben de okumuyorum,ama başkasının cevabına cevap verirken,kendinden emin ifadeyle "artistlik"yapıp "en az 1 yıl ağır hapisten başlıyor" dememek gerek..Boş meydanda 4 nala at sürmemek gerek..

Mıhın yok,nalsız atla nereye kadar 

Kendinle çelişkeye düşme afacan yazdığımıda tekrar tekrar oku iyice anlamaya çalış artist...

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Afacandan artiste; susıyım ben,6 aylık ağır hapis neyim olur belki :/

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Ne güzel kopyala yapıştır yapıydın devam etseydin keşke,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

avukatmısın  arkadaşım :|

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Bazı arkadaşlar hemen Kurtlar Vadisi, KV-Terör, KV-Pusu'dan başlamışlar şöyle bölye.Arkadaşlar MİT Türkiye'nin RESMİ istihbarat kuruluşudur.MİT'de herkez ajan yok efendi kungfu ustası tek eliyle 10 zenciyi tokatlayan insanlar değiller.Bu insanlar bildiğiniz memurdur.Masa başının dışında çalışanlar tabiki zaman zaman kamplara giderek eğitimden geçiyorlar ancak öyle Polat Alemdar'lar filan MİT'de mevcut değil.MİT'e girmek oldukça zor girdikten sonra devam etmekte zor.Kolay girmek için taşşaklı adamlar tanıman lazım.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek
    bu konu hakkında benim bildiğim mit zaten kendi elemanını kendisi seçer. emniyet , jandarma da başarılı elemanlar zaten istihbarata kaydırılır diye düşünüyorum. normal bir vatandaşın mit 'e çalışması ancak muhbirliktir yani maaşlı devlet memuru olarak değil diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Robinson Ve Karatahta Arkadaşlar Ayıp oluyor ama, Forumda Atışmayınız Lütfen. Bu Arada Karatahta Arkadaşımızı Avukat Olarak biliyorum. Birbirinizi Bi Dinleme Tahammülüne katlanın ne olacak yahu.

Mit Elemanının Deşifresi Durumunda Uygulanan İlk Olay Hapis Cezası Disiplin Namında Uygulanır. Ancak Ağır Hapis Cezası değildir. Karatahta Hocama Katılıyorum, Uygulanan Disiplin Cezasının Akabinde Adres Ve Yer Değişikliği Sağlanır Can Güvenliği Esasında. Bildiklerim bunlar. 

Yada Bana Bildirenlerin Yalancısıyım. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

nigdeli bunu yazdı:
    bu konu hakkında benim bildiğim mit zaten kendi elemanını kendisi seçer. emniyet , jandarma da başarılı elemanlar zaten istihbarata kaydırılır diye düşünüyorum. normal bir vatandaşın mit 'e çalışması ancak muhbirliktir yani maaşlı devlet memuru olarak değil diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin
    normal bir vatandaşın mit 'e çalışması ancak muhbirliktir yani maaşlı devlet memuru olarak değil diye biliyorum

sadece burasına katılıyorum...

bir mit başvurusu yapan kişinin buraya yazması saçma oluır yasal olarak da yazamaz...

Hea bide mit başvurusu yapıp mit'e alınan kişinin mit'e alındığının kimseye sölenmemesi sölenir...
    Sölese bile aile fertlerine söleme hakkı vardır ... gidip amcaoğluna kuzene filan söleyemez...
    Yoksa bu işin istihbarat yonü kalmaz...

Toplam Hit: 9510 Toplam Mesaj: 44