folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder MİT Başvuru ?

MİT Başvuru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    hocam arada gazetelere ilan veriyolar dönem dönem eleman alımı oluyo... genleder üni. mezunu  ana  dil  harincinde bi dil bilen  fiziği düzgün elamanlar arıyolar genel hatlar bunlar..diğer konuya  gelince bnlar belirli bi süre belirli merkezlerde özel eğitimler veriyolar...kv. senaryoları yazmaya hiç gerek yok...ayrıca bu adamlar gerizakalımı ki saçma  sapan  şeyler için deşifre etsinler kendilerini:d

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

http://www.mit.gov.tr/ilan_06042009.html

bilgisayar elektronik matematik mühendisi arıyolarmış ilgilenen varsa baksın...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    beni ankaraya çağırdılar ama. temmuzda kitçem bakalım..başka bi sınavdan daha geçirceklermiş..

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    bu mit de calisanlarin hepsini 007 modlarindami saniyosunuz siz :) gizlilik ilkeleri belli gorevlerde gecerli oyle bi konumda olan insan cikipda mit de calisiyorum demez tmm ama bunu disinda mit in bicok departmani var calisilan acik acikda soylenebiliyo yani orda calisan kisiye bagli genelde insanlarin farkli algılamalarindan dolayi mit demez  icisleri bakanligi derler.onemli gorevlerde asker ve polis kokenli insanlari yetistirdiklerini biliyorum.macera sevenler giripte hayallerindeki ajan olcaklarini sanmasinlar..belki bi ihtimal ama zor :)

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    en cok robinsona takildim :) demek artist hea :P puahahhahhaha

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bir ara çocuk esir geme kurumlarından alınıp yetiştirildiğinide duymuştum kimsesiz çocukları
    metal fırtınada yazıyordu bu olay ordan okumuş olabilirsin.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    SeRDaR bunu yazdı:
    ben bir ara çocuk esir geme kurumlarından alınıp yetiştirildiğinide duymuştum kimsesiz çocukları
    metal fırtınada yazıyordu bu olay ordan okumuş olabilirsin.

polat alemndarda aynı şekil.. ama mantıklı olanda bu.. devşirme gibi bişey..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:
    MİT internetten alım yapacak kadar düştümü :) MİT'e alınanların genelinin ailesi yok akrabası yok yada bilinmiyor.Birde HErhangi bir rehin olma durumunda kendini öldürecek kadar cesur ve pisikolojik manyak biri .

hocam acaip sallamışsın ya, yapmayın bilip bilmeden.yok öle bişey.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entrika
    entrika's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

emekli yada atılmış asker olacaklarını tahmin ediyorum genelde

zaten askeriyedede bir nevi istihbaratçı yetiştiriyorlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    itirafçımı olacaksınız cosmosun burjuva özentileri..

Toplam Hit: 9511 Toplam Mesaj: 44