folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Motosiklet Hakemi Olmak İster Misiniz?

Motosiklet Hakemi Olmak İster Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Selamlar tahribat ailesi,

Her yil Türkiye Motosiklet Federasyonunun(TMF) duzenledigi hakemlik seminerleri basliyor. Bende tahribattan arkadaslar da yararlansin diye bir konu actim. 

Olay basit bir gun gidiyorsun size yarislar hakkinda bilgi veriyorlar daha sonra herkesin gectigi bir sinava giriyorsunuz ve hakem oluyorsunuz. Hakem olduktan sonra C lisansla yarislarda gorev alabilirsiniz. Yarislar C.tesi - Pazar gunleri olur 120tl alirsiniz. Servis ve oteli federasyon ayarlar. 

Ben bir senedir hakemim 3 yarisa gittim. Bazen yorucu olsa da genelde eglenceli geciyor ve ek gelir oluyor. Tahribattan arkadaslar gelirse daha da eglenebiliriz.

Basvuru icin: tmf.org.tr

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Vay süpermiş başvuralım bakalım.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

seminerde öğretilenler mi sorulacak hocam :)hiçbir şey bilmiyorsak sınavı nasıl geçeceğiz

Kayıt olurken iban no neden istiyorlar?

koray tarafından 27/Kas/15 13:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

seminerde öğretilenler mi sorulacak hocam :)hiçbir şey bilmiyorsak sınavı nasıl geçeceğiz

ücreti nasıl alacaksın?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

Her yil Türkiye Motosiklet Federasyonunun(TMF) duzenledigi hakemlik seminerleri basliyor. Bende tahribattan arkadaslar da yararlansin diye bir konu actim. 

Olay basit bir gun gidiyorsun size yarislar hakkinda bilgi veriyorlar daha sonra herkesin gectigi bir sinava giriyorsunuz ve hakem oluyorsunuz. Hakem olduktan sonra C lisansla yarislarda gorev alabilirsiniz. Yarislar C.tesi - Pazar gunleri olur 120tl alirsiniz. Servis ve oteli federasyon ayarlar. 

Ben bir senedir hakemim 3 yarisa gittim. Bazen yorucu olsa da genelde eglenceli geciyor ve ek gelir oluyor. Tahribattan arkadaslar gelirse daha da eglenebiliriz.

hocam motosiklet hastasıyım, ücretini her şeyini geçtim sırf yarışa gidip motosikeltleri görmek için bedava bile yaparım, ama seminer şehirleri arasında adana yok malesef :( adana da pistte yok :(

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    rajooonn bunu yazdı

hocam motosiklet hastasıyım, ücretini her şeyini geçtim sırf yarışa gidip motosikeltleri görmek için bedava bile yaparım, ama seminer şehirleri arasında adana yok malesef :( adana da pistte yok :(

Evet hocam Adana'da müsabaka düzenlenmiyor. Şanssız bir bölgedesin. Ben Kocaeli hakemiyim Kenan Sofuoğlu yarışında dahi görev aldım.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam Uşakayım ben 28 şubat izmire katılmayı düşünüyorum. Uşakta oluyor mu görev çıkıyor mu ? Birde görev günlerini seçebiliyor muyuz ne kadar önce haber veriyorlar ? sadece pazar günlerim müsait oluyor çünkü. Ona göre başvurayım

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

trakya bölgesinde yarış mevcutmu ?

edit: başvuru formunu buldum.

alibaba tarafından 27/Kas/15 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    koray bunu yazdı

ücreti nasıl alacaksın?

:)tamam hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Hocam Uşakayım ben 28 şubat izmire katılmayı düşünüyorum. Uşakta oluyor mu görev çıkıyor mu ? Birde görev günlerini seçebiliyor muyuz ne kadar önce haber veriyorlar ? sadece pazar günlerim müsait oluyor çünkü. Ona göre başvurayım

Evet hocam Usakta supermoto yarisi duzenleniyor. Yarislar olacagi zaman sitede duyurulur eger uygunsaniz basvurursunuz. Sadece Pazar gelenler oluyor bazen fakat cumartesi-pazar gelmenizi tercih ederler. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Süper hocam ben kayıt olacağım bir ücret filan vermiyoruz dimi sınav için ? Birde yarış zamanlarında onlar mı bizi çağırıyor biz mi takip edip başvurcağız _?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 6974 Toplam Mesaj: 64
tmf