folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Motosiklet Hakemi Olmak İster Misiniz?

Motosiklet Hakemi Olmak İster Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Süper hocam ben kayıt olacağım bir ücret filan vermiyoruz dimi sınav için ? Birde yarış zamanlarında onlar mı bizi çağırıyor biz mi takip edip başvurcağız _?

Hayir hocam ucret yok. Yaris olacagi zaman oncesinde mail atarlar genelde sende uygunsan basvurursun. Kocaeli bolgesine basvuracak olan varsa detaylar icin benle iletisime gecebilir.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Başvuru forum linki varmı bulamadım

Not:mobil haldeyim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

Süper hocam ben kayıt olacağım bir ücret filan vermiyoruz dimi sınav için ? Birde yarış zamanlarında onlar mı bizi çağırıyor biz mi takip edip başvurcağız _?

Hayir hocam ucret yok. Yaris olacagi zaman oncesinde mail atarlar genelde sende uygunsan basvurursun. Kocaeli bolgesine basvuracak olan varsa detaylar icin benle iletisime gecebilir.

Teşekkürler hocam başvurdum bende hayırlısı artık

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Hocam daha önce de sormuşlar. Sınavda seminerde anlatılanlardan mı soruluyor yoksa daha önceden konulara hakim olmak mı gerek?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    kukunku bunu yazdı

Hocam daha önce de sormuşlar. Sınavda seminerde anlatılanlardan mı soruluyor yoksa daha önceden konulara hakim olmak mı gerek?

Seminerde anlatılanlardan hocam. 10 soru olur 50 üzeri alan hakem olur. Kalan kimse olmaz.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Peki hocam hakem olduktan sonra ne yapıyorsun yani görevin falan ne oluyor? Futbolda 4 5 tane hakem var onlar gibi mi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İzmir için ben de başvurdum.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı

Peki hocam hakem olduktan sonra ne yapıyorsun yani görevin falan ne oluyor? Futbolda 4 5 tane hakem var onlar gibi mi?

Hocam burada pistin uzunluğuna göre 15-45 arası hakem oluyor. Yarışın türüne göre hakemlerin görevi değişiyor. Genel itibari ile kural ihlali var mı yok mu onun kontrolünü yapıyoruz diyebiliriz. Her hakeme bir telsiz verilir ve oyunun kitabına aykırı bir durum olduğunda başhakeme bildirim yapar. Ayrıca bayrakları takip etme, kaza olduğunda müdahele etme gibi görevlerde oluyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

oha lan süper tamda motosiklet alma arefesinde süper oldu

a2 ehliyetimde yakında çıkar bide hakem oldummu deyme keyfime :D

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Kayıt tamamdır, hadi hayırlısı bakalım.